Kdybyste měli tu možnost, změnili byste svůj život? Třicátník Mike O'Donnell v jediném magickém okamžiku takovou šanci dostane... Když bylo Mikeovi O'Donnellovi sedmnáct, byl školní hvězdou se skvělými vyhlídkami na sportovní stipendium některé prestižní univerzity. O dvacet let později je z něj životní ztroskotanec, se kterým se manželka Scarlet rozvádí, děti Alex a Maggie se s ním nebaví a v práci místo něj povyšují mladší kolegyně. Zklamaný svým životem věří, že vše zavinilo jeho rozhodnutí v sedmnácti letech, kdy dal před basketbalem přednost své těhotné přítelkyni Scarlett a místo vysoké školy se s ní oženil. Když se ho při návštěvě školy starý školník zeptá, zda by chtěl znovu prožít školní léta, věří Mike, že kdyby se tehdy rozhodl jinak, změnilo by to celý jeho život. Když pak jede večer v bouřce domů, spatří školníka, jak se chystá skočit z mostu, a pokusí se ho zadržet. Sám však přitom spadne do řeky a poté, co špinavý a mokrý dorazí ke svému nejlepšímu příteli Nedovi, je v šoku, když při pohledu do zrcadla zjistí, že vypadá znovu na sedmnáct. Rozhodne se vrátit na střední školu, získat stipendium a zařídit si život, po jakém vždycky toužil. (TV Nova)

nurielka

Príjemná pohodová komédia, ktorú by som síce čakala od Perryho ale od Zaca Efrona, ktorého nemusím, v žiadnom prípade. Vďačná téma, kde si jeden týpek úžíva po druhýkrát mladosť, aj keď síce časový paradox dosť primitívny. Dala by som do toho viac. Zábavné scénky, kde keď už som sa nesmiala tak aspoň trošku usmievala. Myslela som, že to bude veľmi plytké a preto ma to až doslova prekvapilo a hlavne už zo začiatku zaujalo. Domnievala som sa, že to prepnem už v prvých minútach. Z priemernej komédie skoro nadpriemerná. Konečne teenegerská komédia bez vulgárnach gagov. ()

maizze

No jak zhodnotit takovouhle komedii.Návrat do minulosti, spíš proměna jedné osoby do minulosti.Trochu kravina, ale celkem mě to pobavilo ,občas sem se zasmál a Matther Perryho mám ze seriálu Přátelé docela rád.Takže to hodnotím za slabší 3*. ()

maciii

Nenáročná teenagerská komedie s klasickými klišé, atraktivními herci, průhlednými charaktery a nekomplikovaným příběhem, namíchaná do velmi chutného, nanásilným humorem oslazeného koktejlu, který jsem zhltla na jeden lok, aniž bych se za to styděla, a jako třešničku jsem si vychutnala herecký výkon Zaca Efrona, který me přesvědčil o tom, že hrát umí, a to velmi přirozeně a nenuceně. ()

Haide

Až příliš ohraná zápletka v průměrném zpracování. Sympatický (fakt!) Zac Efron a jinak taky celkem fine obsazení. Příběh má docela spád a neobjevují se tam zbytečné prodlevy. Vlastně to je příjemná oddechovka, která nepotěší ani neurazí. Proč ne. ()

Darckol

No akože nebola to žiadna katastrofa! (aj keď hodnotenie tomu tak zjavne nenasvedčuje :)) Problém bol len v tom, že kam som pozrel tam som videl scénu odobratú z nejakého iného filmu (s výnimkou 2 trafených nadšencov Pána prsteňov :)). Záporné stránky (t.j. trápnosť) boli dokonale neutralizované kladnými (humor) 1:1.Pre mňa trebalo trocha viac originality - 5,0/10. ()

salamandrr

Dobrý, Zac není takovej homoklád jako v muzikálu. Film má vcelku spád a manželské hrátky mezi 17ti letým Mikem a Scar jsou fakt vtipné... ()

shereen

Na rozdil od Easy A, blby film v ramci blbeho zanru. A ze je to oddechovka? Ja si teda pri pomysleni, ze tohle nekomu prijde jako dobry film moc neoddechnu. ()

MrGregor

Lehce nadprůměrná komedie, u které jsem měl nutkání dát hvězdiček míň, ale nakonec musím uznat, že přes všechny ty trapné momenty a neskutečně ohraná klišé, která jsou ve všech amerických komediích, jsem se docela bavil... a to jak u vedlejšího děje, tak občas u hlavního hrdiny. Takže shrnutí: Hledáte milou, vtipnou oddychovou komedii? Znovu 17 je tu pro vás. ()

beckham-

Sice takové komedie moc nemusím, ale tato mě pohltila. Bylo zde dost vtipných scén a slečnám určitě i nějaká ta slzička ukápne. ()

tranquill

"Jak stmelit rodinu a pomoci svým bližním". Byl jsem mile překvapen, přestože se nejedná o originální námět, nebylo zpracování špatné. A protože závěr byl opravdu emotivní, dávám tolik, kolik je uvedeno v rozhodnutí :-) ()

chrispe

Takový šedivý průměr, kde mi bylo docela líto, že v něm nebylo více prostoru pro Matthewa Perryho. Nicméně musím uznat, že je to fajn oddechovka, i když zároveň pochybuju, že se na ni ještě kdy podívám. No průměr prostě! :)) ()

Miki68

Nejsem cílová skupina. Scénář mi přišel ne příliš původní, děj plytký, postavy placaté, na to, že je to komedie, jsem se zssmál asi třikrát. Zack mi ani moc nevadilo. Zřejmě proto, ze jsem neviděl muzikály ze střední ( a na tom nemíním nic měnit). Až příliš mravoučné na teenagerskou komedii... ()

Torgal

Solídny tínedžerský film zo strednej okorenený omladnutím unavene pôsobiaceho Matthewa Perryho do idolu ženských (či skôr dievčenských) sŕdc Zaca Efrona. Sledovať ho ako v triede plnej nadržaných spolužiačok káže o sexuálnej abstinencii je dopopuku. Celkovo je to ale celkom predvídateľná rutina ktorú zachraňuje Efronov ultrageegovký milionársky kamarát baliaci riaditeľku školu. Nič prevratné, ale na príjemný nenáročný relax pred telkou dobrá voľba. 6/10 ()

Taškář

Nechutné bylo při nástupu do školy, kdy se ukázalo, kolik hloupých lidí soudí druhého podle oblečení. Naprosto přesné, jen nevím co tím autor chtěl říci :-) ()

AdamFogl

-"NEDOKÁŽETE UNÉST PRAVDU" -"Co?" -"Pardon, zpanikařil jsem. To bylo jediné co mě zrovna napadlo... Vaše výsosti" Tak tahle scéna u soudu mě upřímně pobavila, vlastně jsem se bavil skoro u všech scén s Thomasem Lennonem. Ale to je tak jediné co se dá na tomhle filmu ocenit. Jinak tu máme Efronovskou klasiku - opět střední škola, opět basketball, opět stipendium na vysokou, jenže to všechno už tu třikrát bylo, řekli si tvůrci a přimíchali do High school musical kouzelného dědečka (vybavuje se mi souvislost s Mezi námi děvčaty), věkový posun (Přes noc třicítkou), celé to zamíchali, protřepali, přidali pár osvědčených hlášek ("Hoříš!" "Jo?" "Doslova!" - kde já už to všude slyšel) a z toho všeho udělali 100minutový zlatý důl. Holčičky po celém světě se radují, že uvidí opět Zaca Efrona v nějakém pořádném bijáku, nakoupí si penály s logem filmu a jsou celé nažhavené. I kdyby ten film byl sebevětší blbost, stejně na něj půjdou už kvůli Zacovi a půjdou na něj podruhé a potřetí a s kamarádkou a s maminkou a "Tatínku, já chci ještě boty se Zacem"... a to producenti moc dobře vědí, proto budou dál a dál točit a točit další a další filmy na stejná témata se stejným hlavním hrdinou. Ten v 17 again předvádí opět svůj klasický herecký výkon, když u soudu brečí, tak mu to prostě nevěříte, jakékoliv emoce není s to dát inteligentně najevo a celkově ho máte po deseti minutách chuť zabít. Člověk by si řekl, buďme alespoň rádi za Mathewa Perryho, jenže jeho herecký výkon je taktéž naprosto bez invence. Jaký tedy může být celkový dojem z filmu s neoriginálním příběhem, s nulovou zápletkou, slabými hlavními hereckými výkony, ale naopak s vynikajícím Lennonem a některými scénaristicky dobře zvládnutými scénami? Nevěřil bych že někdy budu schopen dát něčemu se Zacem Efronem více než 10%, ale ta doba nejspíš nastala. 40% - "OK, nevím jak se chovat normálně" - "Očividně" - "Nejsem příjemný, jen se tě snažím zaujmout. Nejsem ten typ co chodí na takováto místa, jsem blbec. Jsem ten typ co utratí 10 tisíc za hůl Gandalfa Šedivého ze Dvou věží" - "Jo to teda jsi blbec... zvlášť když Gandalf Šedivý byl pouze ve Společnstvu" ()