Reklama

Reklama

Barbie a Diamantový zámek

  • USA Barbie and the Diamond Castle (více)

Obsahy(1)

Barbie a Teresa nám vyprávějí pohádkový příběh dvou nejlepších kamarádek Liany a Alexy, které nadevše milují hudbu. Jejich obyčejné životy se ale rázem mění ve chvíli, kdy dostávají kouzelné zrcadlo a poznávají dívku, která je za zrcadlem uvězněna! Aby Liana s Alexou dokázaly svou novou kamarádku zachránit, musí se vydat na nebezpečnou cestu do skrytého diamantového zámku a jejich přátelství podstoupí těžkou zkoušku. Ale díky síle písniček a doprovodu dvou roztomilých štěňátek se dívky se všemi nástrahami společnými silami vypořádají. Navíc poznají, že pravé přátelství je to největší bohatství. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (21)

Dandy95 

všechny recenze uživatele

Snad největší překvapení mýho života, když jsem se načapal, jak s radostí koukám na příběh o Barbie a hledání Diamantového zámku. Člověk očekává hloupou infantilní záležitost, ale tady se do scénáře a režie vložila skutečná kreativita a některý scény jsou nablokovaný a vygradovaný daleko líp než u nějakých 200milionových blockbusterů! Jako muzikál to taky funguje a těch 80 minut je fakt zábavných! Určitě to není Disney, ale nebýt občas těch úplně dětinských dialogů, děsně otravných princů a nic moc finále, tak bych tam s radostí poslal 4 hvězdy. A to by mě ani ve snu nenapadlo, že tohle někdy napíšu o Barbie filmu. ()

nizola 

všechny recenze uživatele

Hoci bol tento film v detstve jedným z mojich najobľúbenejších, po dlhšej odmlke zhliadnutia znova si tým už akosi istá nie som. Ako príbehovo to asi AŽ také zlé nie je, vizuálne... no na svoju dobu asi okej, každopádne niektoré tie časti tam... prečo sakra tancujú dvaja psi? Z toho sa asi budem spamätávať ešte veľa dlho.. ()

Reklama

gumbo 

všechny recenze uživatele

V ramci žánru pestrobarevná zpívající pohádka pro holčičky asi průměr. Čekal jsem větší hrůzu. I animace vcelku ušla, ikdyž byla nějak panenkovsky toporná. Jako chlap se vzdávám jakéhokoliv dalšího hodnocení, jelikož sem vydržel na to koukat jen pár minut a poté sem bojoval s ambivalentními pocity znechucení a podivného úžasu. 35% ()

Lilith03 

všechny recenze uživatele

Jedna z těch povedených Barbie pohádek. Dřív jsem ji milovala, jako dospělá už tak ne, chtěla bych v tom vidět trochu více originality a zkrátka něco víc, takže jsem dala o jednu hvězdičku dolů. Když se na to dívám jako dospělá, tak se nedokážu na pohádku dívat moc vážně, Liana a Alexa jsou prostě na 100% lezby. Nevadí mi to, nikoho neodsuzuji za jeho orientaci, ale přijde mi komické jak si ti dva chlapci pořád myslí, že mají šanci :⁠-⁠D. No uznejme, dvě nerozlučné ženy, o muže se nezajímají a bydlí spolu v chaloupce, to nebudou jen kamarádky. ()

Belbo 

všechny recenze uživatele

Tohle byl film, který mne svými jemnými odstíný barev po Temném rytíři spravil chuť do života. Konečně jsem pochopil proč žít. Bylo by krásné, kdyby evropský Švéd Dolph Lundgren uzavřel s Barbie sňatek a hrály by spolu tesklivé písně u ohně a zpívali by z plných plic. Psychologie postav je pro mladší část publika možná příliš komplikovaná, neb sem se ve svých 22 letech nebyl schopen vžít do myslí hrdinů. Herecké výkony byly hodny řady cen a mrzí mne, že je americká filmová akademie nechala bez povšimnutí. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama