Tím nejcennějším, čeho může kterákoliv země dosáhnout, je ovládání lidské mysli…  Čtyři dobrovolníci se s vidinou snadného získání peněz upsali k výzkumu na lidech. Má jít o test lidské výdrže a psychiky. Netuší, že studie je založena na drsných praktikách v nichž půjde o život. Smrtící soukolí se dává do pohybu a šance na únik je mizivá… (oficiální text distributora)

mira.l odpad!

Tvl, co to bylo?!? Sem se zase nechal nachytat na Chloë Sevigny... Do tý cimry bych zavřel autory tohohle nesmyslu. ()

Hellknight12

Včera pozreté po rokoch. Pamätal som si to ako nudnú sračku, kde sa nič nedeje. Teraz to musím opraviť. Námet, scenár, herci a myšlienka je zaujímavá a celkom slušne spracovaná. Nízkorozpočtový mysteriózny thriller, ktorý sa takmer celý odohráva v jednej miestnosti s hercami, u ktorých som bol prekvapený, že sa dali na taký film. Viac nebudem písať aby som to celé nevyspoileroval.Film môžem odporučiť každému kto má rád mysteriózne, thrillery a neprekáža vám trochu psychológie. Celkové hodnotenie za mňa je 70%. ()

freyinec

Blbost. Navíc tohle už tady bylo několikrát (již mnohými zmíněmá kostka). A ten konec? Závěrečný fórek od autora na rozloučenou... ()

angel.CZ

Do poloviny filmu zajimavé, napínavé a fakt to jede, jenže po půlce už není moc o co stát a strahavá se to k hodně slabšímu průměru. Zkouší se to nahrát na napínavosti bez dialogu s hudbou, jenže to má za následek když koukáte večer, že začínáte usínat.... 50% ()

Vämpiriüs odpad!

Velmi špatně okopírovaný příběh filmu Kostka. Filmem se divák musí znuděně prokousávat a napětí či drama také nenajdete. Celkově je ztráta času se na něco takového vůbec dívat. ()

Pitryx odpad!

Pokud se to pokoušelo o kostku, tak naprosto marně. Žádná překvávka, žádné rafinované pasti, nic. Jen kecy a nuda. Navíc to má stupidní konec. Nebrat ani omylem. 201208108304/891 ()

DjLibnei

výborný námět, horší zpracování... tenhle film by Vás měl vtáhnout do děje, ale nedělá to... nicméně se na něj dá pěkně dívat a příjemně utíká. jen škoda, že do toho nedali víc peněz! ()

frolo

Škoda niektorých chýb vo filme. Nápad filmu je výborný, keby sa snímke dostalo adekvátnej pozornosti a šiat klasických amerických drám, patril by tento film k nadpriemeru. Škoda, ale možno niekedy nabudúce ()

SuperXero

Začiatok dobrý, no po úvode ma to prestávalo baviť. Štýl Saw a Exam dokopy, ale bohužiaľ neobsahoval to, čo majú tieto dva filmy - tú pútavu atmosferu. Trochu to vylepšuje koniec, ale stále nedostačujúce aj napriek podľa mňa dobrému hereckému obsadeniu. ()

Catella

Tenhle film tak nějak dojel na špatné zpracování. Nápad je to parádní - zavřít 4 dobrovolníky do místnosti a čekat co se stane s jejich psychikou. Začátek experimentu mě doslova nadchl a já čekala, že v podobném duchu to bude pokračovat i nadále. Bohužel se dál nic moc nedělo, nebo spíš dělo, ale už to nemělo takový kouzlo a wau efekt, a tak se z toho stal obyč thriller se třema chlapíkama zavřenýma v místnosti. ()

Snakefinger

Trochu rozvláčný thriller, kterému do pravého napětí ještě notný kus chyběl. Film hraje spíše na psychologickou notu, ale bohužel mě osobně mě do děje příliš nevtáhl. Dva tři zajímavé momenty ještě žádný dobrý film určitě netvoří. Hodně zajímavý byl konec, nad kterým je hodno se zamyslet .... ()

VanThomass

Zajímavý námět, ovšem strašně nepovedný scénář to vše srazil na celkem podprůměrnou podívanou. Je to bez špetky nápadu a o nějakém napětí se nedá ani mluvit.... ()

Samchung odpad!

Až tak blbý film se vidí zřídka. Celou dobu jsem si říkala, že to alespoň musí vyvrcholit nějakým průměrným vysvětlením, ale na závěr filmu člověk mohl koukat jenom s otevřenou hubou a přemítat nad tím, která zrůda je schopná vyplodit tak nelogický a bolestně hloupý scénář. Tomu se bohužel nedalo už ani zasmát. ()