Režie:
Matthias SteurerHudba:
Chris HeyneHrají:
Annette Frier, Simone Hanselmann, Miranda Leonhardt, Gregor Bloéb, Josefina Vilsmaier, Simon Verhoeven, Rhea Harder, Michael Lott, Luc Feit, Dieter Moor, Lutz Winde, Stephan Luca, Tom Beck (více)Série(2) / Epizody(20)
Hrají
Annette Frier
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Simone Hanselmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Miranda Leonhardt
Jugoslávie
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Gregor Bloéb
Rakousko
Nejlepší seriály:
Přítelkyně smrti (2022) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Chudí milionáři (2005) (seriál)
Josefina Vilsmaier
Německo
Simon Verhoeven
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Rhea Harder
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Michael Lott
Západní Německo
Nejlepší seriály:
54 hodin (2018) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Luc Feit
Lucembursko
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Osm dní (2019) (seriál)
Dieter Moor
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Země zločinu (2014) (seriál)
Wolffův revír (1992) (seriál)
Lutz Winde
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Stephan Luca
Západní Německo
Nejlepší seriály:
The Crimson Field (2014) (seriál)
Bez hranic (2013) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Tom Beck
Západní Německo
Nejlepší seriály:
You Are Wanted (2017) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Nicholas Reinke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Charité (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Steffen Groth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Birthe Wolter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Anne Brendler
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Angela Sandritter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Chudí milionáři (2005) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kathrin Ackermann
Německá říše
Nejlepší seriály:
Dobrodružství Arséna Lupina (1971) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Simon Böer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)