Dokonalý svět

• Slovensko Dokonalý svet

Epizody(16)

Děj seriálu Dokonalý svět se odehrává v redakci módního časopisu Grace. Jeho hrdinky a hrdinové žijí život stejně nablýskaný, jako jsou obálky časopisu, pro který pracují.
Tak jako se různí jejich věk a postavení, liší se i problémy, které je trápí. Ambiciózní a sebevědomá módní ředitelka časopisu Michelle (Jitka Čvančarová) se v soukromí mění v oddanou milenku, která nikdy nepřestává doufat, že bude jednou povýšena na post manželky. “Moje postava profesionální módní redaktorky nebude v tom seriálu úplně kladná. Popravdě řečeno, bude to nepříjemná ženská na první dobrou. Nakonec se ale snad ukáže, že má dobrý lidský charakter,“ sdělila Jitka Čvančarová. “Netajíme se tím, že Dokonalý svět bude tak trochu Ďábel nosí Pradu po česku, nebo možná tak trošku Sex ve městě”.
Šéfredaktorka Andrea (Tereza Brodská) se naopak všemožně snaží skloubit manžela, děti a zaměstnání.
Zralá redaktorka Alžběta (Jana Hlaváčová), pro kterou je Grace vším, se snaží všemožně zachránit starý svět před novými pořádky.
Ředitel časopisu David v podání Saši Rašilova je snob, který má přehled, rád se poslouchá a moc dobře ví, že se líbí ženám.
V módní redakci nemůže rozhodně chybět talentovaný stylista Oscar, v jehož mužském těle sídlí ženská duše – citlivá a zranitelná. (TV Nova)

Haniczka

Většina zdejších "hodnotitelů" by se na ten seriál měla opravdu kouknout, protože to je v poslední době (a to jej hodnotím až po 14 dílech) jeden z nejlepších. Přestože je z Novy. Mě prostě přijde, že valná většina z vás hodnotí hned po prvním dílu a to je jako byste operu hodnotili po první árii a pak šli z divadla domů. Jestli ten seriál něco odhaluje, tak povrchnost a pokrytectví dnešního světa. Mimo jiné... ()

gonga

Není to žádná špička, ale Zuzka Norisová je kouzelná a Jitka Čvančarová kočka. A vůbec, ty odpady tady jsou buď výrazem pseudointelektuální povýšenosti nebo nedostatku nadhledu. ()

biskin

Je třeba trošku vyrovnat to hodnocení. Myslim, že na český seriál to je povedené. Neni to žádná přehnaná telenovela jako VKV. Sem tam vtip, dobrá tématika. Nenudim se ()

ypres.bass

Mám dilema: Chtít aby seriál skončil po 6tém díle a dát mu **** nebo být rád že ještě pokračuje ale postupně mu ubírat hvězdičky? Seriál se totiž od šestého dílů stává stále trapnějším a nudnějším. ()

ellegrey

Ať si kdo říká, co chce, dle mého názoru na to, že seriál pochází z české produkce, to není zas tak zlé, jako mnohdy ony moderní nekonečné telenovely bývají. Díly jsou vtipné, herecké obsazení mi více méně také vyhovovalo, a kdyby bylo natočeno pokračování, nezlobila bych se. ()

godycz

naprosto pohodovy a vtipny serial, svizne natoceny, zajimavy scenar a super postavy s dokonalou Cvancarovou. Ale i zbytek damskeho ansamblu je VYBORNY !!!! ()

hazaba

Pořád čekám, že se to snad vyvine v něco lepšího, a pořád nic. Nemyslím, že by to bylo úplně to nejhorší, co se v českých luzícha hájích urodilo - proto ta jedna hvězda. Přiznávám, že dívat se dál budu (tři díly za mnou), už jen z čisté zvědavosti, jestli svoje hodnocení zvýším nebo snížím... ()

misa_laska

Tak u tohoto seriálu se fakt skoro u každého dílu pořádně zasměju, některý hlášky jsou fakt mazec... Rozhodně jeden z nejlepších českých seriálů za poslední dobu... ()

Quijote

v rámci současné české seriálové tvorby těžký přetěžký nadprůměr. svižně natočené, nehloupé, vcelku zábavné. pořadům tv nova opravdu neholduji, ale s těmi odpady jste to vcelku přesrali. ()

gogoroxy

Dokonalý svět, první český seriál, který má trochu grácie a vkusu v čele s výbornou Jitkou Čvančarovou je pro mě skvělým nápadem. Odpadové hodnocení od lidí, kteří seriál ani neviděli a soudí jen podle české "výroby" je ubohé a trapné. ()

fixaman

Výborné herecké obsazení, skvělý scénář, povedené postavy, zajímavé prostředí.. Na tomhle seriálu neshledávám naprosto nic závadného a odpady tady vnímám jako těžké pozérství.. Osobně jsem se už dlouho takhle dobře nebavil.. Dokonalý svět jsem sjel během dvou dnů.. BTW Zkuste do YouTube zadat "pravidla pravé pindulíny".. Jestli Vám to nepřijde vtipné, tak pak už vás nerozesměje asi nic.. Norisová je opravdu úžasná :-) Supííííš :-D ()

NiaWolf odpad!

Ukázky varovaly, že to bude děs..a nezklamaly. ,,Co je to na té stěně? FLEK?! NO TO JE STRAŠNÉ"! Anop, to tedy je...kde herečky hrajou tak nepřesvědčivě, že jim nevěřím ani falešné řasy. Nemluvě o příšerných dialozích a příběhu, který vlastně není, ...svatá prostoto! ()

dainio

Nový seriál z produkce TV Nova, zasazený do prostředí redakce jednoho módního časopisu. Má to potenciál ? Určitě ne ! Kopíruje to zahraniční seriály "Ugly Betty a Sex ve městě" ? Rozhodně ano ! Zkrátka nic převratného se z kontejnerové a komerční televize, opět neurodilo a ani nejspíš nikdy neurodí. Seriál zkoumajíc módní trendy, business v něm spojený a do toho soukromé problémy všech protagonistů opravdu ničím neuchvátí. Do toho ještě příšerné obsazení. Vojta Dyk jako homosexuální stylista, Tereza Brodská, která v každém jejím záběru působí neskutečně únavným dojmem a jenom dokazuje, že herectví ji opravdu nejde, Saša Rašilov, ač mi je jako herec sympatický, se po odpadních "VKV" dostává do dalšího dementního projektu a Filip Čapka, jenž se absolutně nehodí do role namachrovaného fotografa -- ti všichni a další (v čele s Norisovou) potápí seriál až na samé dno. Jediným důvodem, proč jsem vlastně okusil tento nova-projekt, je účast Jitky Čvančarové. Svým půvabem a přirozenou krásou se jako jedna z mála opravdu do tohoto seriálu hodí. Co mě ale hodně překvapilo je účast Jany Hlaváčové, která zde i na své roky vypadá výborně. No a právě tyto dvě dámy, mě přinutily dát ** ()