Je to humorný pořad Bolka Polívky. V každém díle jsme si mohli poslechnout netradiční příběhy Bolka Polívky a jeho kamarádů, které nám převyprávěli do humorných historek. Pořadu se účastní i jiné populární osobnosti. Bolkoviny se natáčí v restauraci U klauna na farmě Bolka Polívky v Olšanech u Brna. (duklak2)

gogos

Bolek Polívka je výborný komik, ale stejně jako v ostatních pořadech podobného typu, i v Bolkovinách záleží především na výběru hostů. Někdy se lámete smíchy, někdy zírate na trapnost historek... ()

Herr_Flick

Nemám rád talkshow, ale musím uznat, že Bolek s pivkem mě během svého pořadu vždycky několikrát nahlas rozesměje. A i přes mnohé plkání hostů o ničem se pobavím daleko víc, než u nějakých dvouhodinových Sandlerovek. ()

rastlinka

Samotná relácia ma nikdy až tak nebrala, ale k Valachovi Bolkovi som vždy prechovávala sympatie. Asi preto, že pochádza z (mojej obľúbenej) Moravy, kde odmalička trávim hodne času. ()

Martin741

Bolek Polivka je dobry herec a urcite ma v sebe kus humoru, ale mne vzdy viacej smakovali Mensikove normalizacne Tv porady. 36 % ()

MJMilan

Jako pořad hodně převyšuje konkurenci, avšak špatný host, špatný výstup. . . Bolek to ale většinou alespoň z půlky zachrání. ()

otík

Osobitý humor Bolka Polívky mi moc nesedí, ale tento pořad byl postavený na hostech a Bolek jen vlastně moderoval jejich vyprávění, což nebylo tak zlé. Rozhodně lepší z Bolkových zábavných pořadů. ()

lskala

Ale jo, Bolkův humor já můžu. Navíc, pokud si pozval správné hosty, stálo to za to. Nejvíc mi utkvěla v paměti scénka - ... na světě je 6 miliard lidí ... bla bla bla ... tak už vím,proč jsem tak utahaný... :-D ()