Tučňáci odletěli do Monte Carla, aby zde vydělali peníze na návrat do New Yorku. Alex a přátelé však tuší, že už se pro ně nechtějí vrátit a tak se za nimi vydají. Najdou je v kasinu, ale bohužel se jim na stopu dostane kapitánka DuBoisová z oddělení pro odchyt zvířat. Je odchytem úplně posedlá, dá se říci, že tomu zasvětila svůj život. Na zdi jí visí mnoho trofejí, jen lva ještě nemá a tak se se vší vervou vydá na jeho lov. Alex s partou před ní prchají a zachrání je zvířata z cirkusového vlaku, která je schovají protože jim Alex namluví, že jsou také od cirkusu a cirkusáci si musí pomáhat. A tak se alespoň pro tuto chvíli zbaví DuBoisové. Cirkus je na cestě do Říma a později do Londýna, kde se mají setkat s americkým promotérem, který jim, pokud se mu budou líbit, zařídí americkou tour. Alex to vidí jako šanci dostat se zpět do New Yorku a tak se rozhodnou tento cirkus koupit. Majitelé jim cirkus velmi rádi prodají a dobře vědí proč. V Římě se představení totiž vůbec nepovede, dalo by se říci, že se jedná o naprostý propadák. Dojde to tak daleko, že musí utéct před rozčilenými diváky, kteří chtějí vrátit vstupné. Lachtan Stefano prozradí Alexovi, že tygr Vitalij byl kdysi jejich největší hvězdou. Dokázal proskočit i malinkou hořící obručí. Jednoho dne však na něm vzplála srst a od té doby už toto číslo nepředvádí, je podrážděný, zklamaný a otrávený životem a cirkus pomalu upadá. Z jeho bývalé slávy už nezbylo nic. Alexovi je jasné, že s tímto cirkusem musí nejdřív něco udělat než ho představí americkému promotérovi, jinak se domů nedostanou. A tak začnou trénovat. Trénovat však musí i Alex a jeho přátelé protože již dříve lhali o tom, že jsou cirkusáci se skvělými čísly. Teď nastala doba, kdy by měli tato čísla naučit své nové přátele. Kupodivu se jim to docela daří a vypadá to, že v Londýně by mohli mít velký úspěch. Jen je ještě potřeba přesvědčit Vitalije, který chce cirkus opustit, že by se měl vrátit ke svému starému číslu... (TV Prima)

jili2

tak jsem opět u těchto animáčků strávil velmi příjemnou hoďku a půl je to již už naprostá klasika ale i když bude Madagaskar 154 tak na něj prostě opět vyrazím a zase na hoďku a půl zapomenu na celý svět a prostě 6 hvězd jsem dát musel ()

Tyna.Simko

Nechápu jak někdo může dát tomuto filmu 3 hvězdy a oni mu lidi dají 4 i 5 hvězd. Nepochopitelný! Tenhle film je absolutní blbost. První dva díly se mi líbili, tak jakože sem se u toho zasmála a vydržela jsem se koukat až dokonce, ale u trojky? To se nedá nazvat jako komedie. Oposlouchané hlášky, film nemá žádnou pointu.. V jedničce se chtěli ze Zoo dostat ven a teď chtějí znovu zpátky? Jakej to má význam? A to ani nemluvim o zakončení toho dlouhého, nudného filmu. Přehnaně barevný cirkus. Dávám jednu hvězdu za tučňáky a za krále Jelimána. ()

tomkat

Velmi poctivé 3*: příběh už tradičně "nic složitýho" - přesně tak, jak se od filmu pro ulítlou zábavu čeká. Cílová skupina rozhodně nejsou jen děti, stejně jako u jedničky. Bonus - cirkusové scény vypadají, jako by tvůrci jeli v toluenu a dál. Yes! ()

RiverJohny

Jedna velká světelná show pro malé i větší děti, která nezklame, nepřekvapí ani nenadchne. Je to prostě předvídatelný animák dělaný pro 3D. Ale nasmál jsem se párkrát. Zimmer nevýrazný, víc jsem si zapamatoval třeba Firework od Katy Perry. ()

Matess17

Nic tak barevného, veselého a živého už jsem dlouho nespatřil. Od první do poslední minuty jsem se bavil a holčička v letním kině, o pár sedadel vedle mě, se neustále smála a bylo vidět její nadšení. Jen mě trochu mrzelo, že už nejsem dítě, jelikož tato pohádka by byla určitě mou the best! ()

ghrel

Hrozná sranda, nejlepší díl ze všech. Teď sem přišel zrovna z kina tak hned o tom musim napsat. Vážně jsem se hodně bavil, nemam co vytknout prostě jeden z nejlepších animáků. ()

marek1471

Oproti jednotke a dvojke to bolo podľa mňa dosť nudné. Občas som sa zasmial ale na predošlých častiach som sa nasmial oveľa viac. ()

Eclipsis___

Jedna z lepších častí série, za madagaskarské opice a tučniaky by som možno časom pridal aj piatu hviezdu, lebo sú pre mňa tahákom filmu, rovnako ako Scratch v Dobe ľadovej. Vtipné, bez vyslovene nudných scén, lepších 85%. ()

5ars33r

Upřímně - čekal jsem propadák, který ohodnotím tak na 35%. Nakonec z toho byl celkově roztomilý snímek s jednou naprosto úžasnou scénou. Ne že by ostatní byly špatný, ale tahle se fakt musí vyzdvihnout a kdo viděl, tak ví jaká. =D Bylo zde dost klišé, ale děti je neznají a já se bavil i tak. Nakonec mi jen chyběla ve finále ta pusa při hrazdě amerikáno. =D České přemluvení nemám rád, ale zde jsem si ho riskl kvůli skvělému českému králi Jelimánovi a jeho věrnému sluhovi, kterému se ovšem nedostalo takového prostoru, jakého jsem si přál. Ale i tak to bylo možná lehce (výjimečně) lepší než v originále. Shrnutí: Většina filmu pěkná a milá, ale maximálně lehounce nadprůměrná. Finále velmi povedené. Děti na to určitě vemte. (Před představením v téměř prázdném kině na představení, kde jsem byl já, dokonce i děcky tančila před plátnem.) Hodnocení: 55% ()

RISOvonVODKA

Absolútna špica! Animák, ktorý poteší vo všetkých smeroch ako spracovaním, tak aj hudbou. Vtípky nie sú síce vždy najlepšie, ale celé to pôsobí tak uvoľnene a nenásilne, že sa človek jednoducho nemôže nebaviť. Postavičky sa mi po dlhom čase trochu opäť priblížili a aj keď som bol na začiatku torchu zmätený z toho, kto je vlastne k to a čo sa to deje, po krátkej chvíli som sa rozpamätal. Príbeh určite nie je najsilnejšou stránkou celého snímku, ale jeho prevedenie je naopak pozoruhodné. Šialená cesta z divočiny späť do civilizácie s šialenou Francúzkou za chrbtom sa mi náramne páčila a nemôžem ju hodnotiť menej ako plnými piatimi hviezdami. ()

Freddy33

Zmatený střih navazující, nebo spíše nenavazující scény v těsném sledu. Hnusně stylizovaná hlavní záporačka, naprosto rutinní noví zvířecí hrdinové, bez výjimky všichni jako by byli vytaženi z davových scén (u takového třetího zleva v páté řadě nepotřebujete osobnost a to tu mají všichni), bez emocí a osobnosti a bez trochu animátorského umu. "Né nejsme připraveni, nemáme natrénováno" - tadá "úspěch jak prase" Uááááá opravdu mě třetí Madagaskar naštval, zlatý první dva díly!!! ()

cccGlenisla

Je to svižné, vtipné, plné barev a ve 3D je pěkně využito efektů. Je jich tam dost a zároveň to není přehnané. Užila jsem si to. ()

kulitschka

Hodně momentů si zaslouží sedm hvězd, byla jsem mrtvá smíchy..ale špatný střih, scénář i logika některých momentů mne dost otrávily..děti to sežerou i s titulkama. Bohužel autoři nechápou, že ačkoliv animovat lze všechno, nelze animovat cokoliv. ()

coolrossi

Vizuální nářez, který jedničku nepřekonal, ale určitě moc pobavil.Takhle po pátečním večírku úplně dokonalý relax. Hudba perfektní, šimpanzí Král Versailles jako Jean Michel Jarre uplně dokonalý! Jo. Fakt dobrý... ()

LooLaa

Pecka. Je vidět, že po neúspěchu dvojky se muselo něco změnit. 90 minut zábavy, kde se nijak násilně neřeší příběh a kde ano, tam je vtip! Madagaskar 3 vyšel spolu s Dobou ledovou 4, tak se nevyhnu drobnému srovnání. Oba tyto tituly jistě sklidily, sklízí a ještě sklidí velký úspěch, ale Madagaskar je pro mě přece jen o něco lepší – dynamičtější, svěžejší, dovolím si ukrást větu uživatele B!shop: „Je to prostě čistokrevná zábava oprostěná od jakýhokoliv poučovaní a to se u animáků dnes už moc nevidí. Od druhé poloviny jsem měl jasno. Teprve druhý celovečerní animovaný film, kterému s klidem dávám 5*. Tygr se lvem jak se kočkují o klubíčko, psí komando v latexových oblečcích, to vše okořeněné mixáží těch největších filmových hitů poslední doby. Lituji jen jednoho, že právě na to jsem nešel do kina. ()

schuby252

Musím říct, že jsem se bál, že už to nebude moc dobrý. Ale byl jsem mile překvapen a hodnotím tento díl jako druhý nejlepší po jedničce i když příběhově to zaostává. Pro mě překvapení roku!!! ()

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Bacha na zlé holky!

Bacha na zlé holky!

16.01.2011

Lena Headey (foto), Frances McDormand a Charlize Theron si ve svých následujících filmech zahrají hlavní záporačky. První z nich se připojila k obsazení akční sci-fi Dredd, kterou v Jižní Africe… (více)