Tom a Jerry

• Slovensko Tom a Jerry (více)

Když se Jerry přestěhuje do luxusního hotelu na Manhattanu, kde právě probíhá svatba století, její zoufalá organizátorka si najme Toma, aby jí pomohl se myšáka zbavit. Hon kocoura a myši vzápětí skoro zničí nejen její kariéru a chystanou svatbu, ale i skoro celý hotel. (Vertical Entertainment)

ARI50

Je to zajímavé takhle vidět oblíbené kamarády, příběh nebyl zlý a ani herecký se špatně nevybralo, e že by to byl trhak to ne. Pár vtipných momentů se našlo, je pravda že se na to prostě pěkně koukalo u když to nebylo dech berouci. ()

RelaxMan

Tom a Jerry jsou jediný pozitivum tohoto filmu. Zbytek je totiž docela špatný. Pokud zrovna nehrají kreslené celebrity, tak je to docela nuda. Chloë to těžce přehrává a ostatní herci zase díky špatnému scénáři nemají co hrát. Klidně film mohl být o cca 20 minut kratší. Pomohl by určitě i dabing, protože tohle je přesně ten film, který to nutně potřebuje. ()

JohnCZ

Tim Story je fakt strašnej patlal. V tom filmu totiž nefunguje vůbec nic a to říkám jako někdo, kdo skeče s Tomem a Jerrym jako dítko miloval a miluje dodnes. Tenhle film je šablona, která si akorát odškrtává povinné scény. Scénář to v podstatě nemá, je to statické, bez energie, bez života a úplně bez emocí. Herci hrají zmateně, animace postaviček je vysoce podprůměrná a po většinou jsem tam tu živost Toma a Jerryho vůbec necítil a když zrovna ano, tak proto, že byla daná scéna vykrádačkou nějakého mnohem povedenějšího desítky let starého skeče. Kromě toho z filmu strašně smrdí afroamerická mentalita a to opravdu v takovém tom negativním slova smyslu. Počínaje neskutečně otravným a nehodícím se hip-hopovým soundtrackem, přes občasné podivné pohyby a chování animovaných postav nevkusně evokující gangsta niggaz in da hood. A jo, přiznám to, sralo mě to. Tady fakt jo. Vždyť to bylo tak strašné trapné, že to nemůže bavit ani ta děcka. Režijně nikoli podprůměrný, ale vyloženě nezvládnutý film, který z odpadu vytahuje akorát pohled na Chloë G. Moretz v kostýmku a to taky jen ve chvílích, kdy se trapně nepitvoří. ()

corpsy

No to, že mi sprznili ďalšiu klasiku môjho detstva, už budem musieť iba predýchať. Film, ktorý je vlastne tajnou sebareflexiou dnešnej doby, s tým že ukazuje nepriamo jej nedostatky v klamlivo vyšperkovanom kabátiku. Pričom Tom a Jerry si to nezaslúžia a tí dvaja majú baviť slapstickovým humorom a nie predraženým repertoárom. Nevadí, v tomto prípade nie. A prečo? Lebo, občas sa ukáže niečo, čo nieje zakotvené v genocídnom dnešnom svete a ukáže lásku. ()

Vxxx

Takové nijaké. Tom a Jerry jsou úplně odsunutí do pozadí, i když to se dalo čekat. Hlavní holčina sympatická, ale pro děti musí být ta hlavní dějová linka dost nudná. Film není ani nijak extra vtipný. Dost slabý průměr. 2* ()

Tony.cs

Jednotlivé skeče Toma a Jerryho jsou zábavné a fajn, jako kdysi. Sice recyklují a většinou nic nového nepřinesou, ale jsou fajn. Hraný faktor je ovšem zbytečný a scénář tupý. Za soundtrack by někdo potřeboval naflákat. Vkusnější hudba by přišla vhod. Za krásnou Chloë hvězdička navíc. ()

blackrain

Škoda. Promarněný potenciál. Raději zůstanu u animovaného seriálu. Dívala jsem se pouze z lásky k legendě a proto je i moje hodnocení  do značné míry velmi ovliněno. ()

Derek

druhy pokus dostat klasikov animovanych grotesiek (tom a jerry sa prvy raz v kinach objavili uz v roku 1940!) na velke platno nedopadol o nic lepsie ako jeho predchodca z pred tridsiatich rokov. ak povodne kratke pribehy fungovali na ploche desiatich minut tak to bolo hlavne vdaka crazy situaciam a extremnemu nasiliu (za co su v mnozstve krajin niektore epizody toma a jerryho zakazane). ta jednoduchost a priamociarost sa vsak Timovy Storymu nedokazala preniest na platno a spolu s dvojicou Weber/Neustadter (ktori maju za sebou doposial romanticke filmy pre mladych) neprisli s nicim novym co by bolo aspon trocha originalne a zaujimave a ospravedlnilo jeho prestrelenu dlzku. taky Zemeckis so svojim Rogerom Rabbitom nielenze bezchybne dokazal prepojit skutocnych hercov s kreslenymi ale svoj film obohatil i pribehom ktory nenudi. Storymu sa ta kombinacia prilis nedari a vacsina nahanaciek je neprehladna a uplne bez energie. navyse dizajn toma a jerryho mi vobec nesadol a mal som z neho pocit akoby vypadli z obdobia Gena Deitcha. Chloe Grace Moretz je skoda na taketo ulohy ale spolu s Penom (na ktoreho mam slabost) su jediny dovod preco som Toma a Jerryho dopozeral... ()

kajas

Nenechte se mýlit, slavní myšák s kocourem nejsou hlavní postavy této trochukomedie. Hlavní hrdinkou je mladá dívčina, kterou vyhodí z práce a ona podvodem získá brigádu v luxusním newyorském hotelu, kde se má konat svatba století. Přípravy události naruší právě zlobivý Jerry a Tom dostane od slečny za úkol myšáka odstranit. Taky tady uvidíte rapující holuby, slony v porcelánu (doslova)... a to je asi tak všechno. Není to skoro vůbec vtipné a animace působí šíleně nepřirozeně. Děti se možná zasmějí, jednou to s nimi vydržíte, ale na opakované projekce rozhodně nedoporučuji. ()

M.i.k.e

Neskutečně otravný kousek,který nepokrytě vykrádá klasiku bez špetky vlastní invence.Osobně nemám moc rád tuhle kombinaci kresleného a hraného (s čestnou výjimkou Kralíka Rogera) a i když tady ta interakce relativně funguje,je to prostě bída.Děti se sice celkem bavily,ale dospělý divák (i ten který měl/má rád původní kraťasy) bude většinu času trpět...20% ()

Figu

Starej dobrej Space Jam opět ožívá a v dnešní době se tenhle devadesátkovej kabát vyprašuje ve studiech za klapkou celkem často. Ono to zas už tolik nefunguje, jako kdysi, páč tenkrát to bylo něco, každopádně je to určitě na jedno skouknutí libový a dá se to v klidu přežít... Ovšem kámoši jak hrom jsou jen jedni a to ti, na kterých jsme mi kucííí osmdesátkový vyrůstali! 55% ()

William_

3/10. Naprosto podprůměrná břečka, která je koukatelná alespoň díky půvabné a charismatické Chloë Grace Moretz. Jinak se jedná o naprosto zbytečný a nudný film, který vyšumí z hlav lidí rychleji, než si tvůrci mysleli. Tohle se i dětem nebude líbit. ()

metal.storm odpad!

Ja ani neviem, či sa toto dá naozaj ohodnotiť. Zamyslíme sa nad jedným, a to, či je tento film úcta k tak známemu a úspešnému seriálu, alebo je to výsmech? Snáď najväčšia americká čubka oblieka kostým (začnem nadávat, pre užívateľov, ktorým sa to nepáči, prosím nečítať) obrovského New Yorkského hovna bez najmenšej úrovne, a gastronómia aj filmový priemysel sú v prdeli. Animácia? Rok 2021 bol práve pochovaný tak hlboko, až rybička v akváriu začala ukazovať "to správne" emodži. Do pozadia hrá hip-hop, či čo, a najhoršie je, že keby tam Tom a Jerry neboli, nič by sa nestalo. Dokonca by to možno malo väčší úspech. A pokiaľ to bolo smerované na deti, prosím, kurva, nepúšťajte im to. Na konci filmu mám pocit, že sa mi dostala do hlavy opica s gongami, moje IQ kleslo na jedno z prvých desiatich čísel a za chvíľu si šnupnem voskovku. ()

Johnny.ARN

Spočiatku som sa bál tej 2D animácie, ale prvé minúty ma presvedčili, že to bude v pohode. Ústredná dvojka robí presne to, čo robili aj v animákoch. Ubližujú si, naháňajú sa, robia si zle tými istými prostriedkami. Človek by čakal viac inovácie, ale aspoň si zaspomínate a prenesiete sa do detských čias. Interakcie so živými ľuďmi sú v pohode, natáčanie muselo byť zaujímavé a aj náročné. Dejovo som nečakal zázrak, veď je to Tom a Jerry, čo tam chcete vymyslieť? Pár krát som sa dobre uchechtol, Moretzka bola super a mal som z toho dobrý pocit. Za mňa super. 3 z 5 ()

Ryuuhei

Lepší, než jsem čekal. Nelíbila se mi snaha až příliš cílit na moderní dětské publikum a doplňovat to tak o zbytečné popkulturní odkazy, či všestranná moralizace a snaha nezpůsobit kontroverze, byť byla všechna zvířata do jednoho karikaturní a kreslená. Na druhou stranu se mi líbila právě ta jednota světa, že po boku Toma a Jerryho byli všichni ostatní živí (či mrtví - ryby) tvorové animovaní. Příběh byl jednoduchý, trochu hloupý, ale měl myšlenku, zápletku a celé dovádění Toma a Jerryho dostalo tedy smysl. Animace samotná zajímavá, nebyla zcela 2D, pracovala s 3D ale tak fikaně, že to běžný divák nepozná. Asi by se mi víc líbilo, kdyby vše bylo zpracováno klasicky (Sonic, Chipmunkové), ale nic proti ničemu. Nakonec si nemyslím, že by toto oživení kultovní dvojice dopadlo tak tragicky, jak líčí zdejší hodnocení. Já osobně se nějak zvlášť nenudil, příjemně vypl a párkrát jsem se, ke svému údivu, i dobře zasmál. /// Viděno na HBO s českým dabingem. ()

oveckaoa

Tak, že asi takhle titulky co jsem k tomu našel jsou příšerné věty nedávají smysl k ženským postavám se zde mluví v mužském tvaru jednou udělaly z postavy Joy postavu Joy a jednou to přeložily jako radost v podstatě hrůza evidentně translator. Scénář to nemá v podstatě jakákoliv epizoda Toma a Jerryho natáhnutá do celovečeráku s tím, že se zde objevují i jiné animované postavy, které , ale nemají žádnou interakci s okolím natož tak s lidskými postavami. Chloe těžce přehrává a jediné scény kde je přirozená jsou ty kdy se obléká jako družička na svatbu a na konci což je zhruba 5 minut. Peňa zbytečný ten kromě prvního Ant Mana už v ničem kvalitním hrát nejspíše nebude a co mě nejvíce štvalo jsou rapující scény jelikož ten žánr nesnáším. Zbývá otázka co pochválit tak maximálně ty pávy tu bílou kočku a ty šaty co měla Chloe jako družička. ()

Sany33

Príbeh: Tom a Jerry a ich nekonečné súboje tentoraz na pôde luxusného hotela. Herecké obsadenie: Hlavnými postavami sú animované, nemé postavičky tak sa k ich výkonu moc vyjadriť nemôžem. Zato Chloë Grace Moretz (nar. 1997, USA) je mi úprimne ľúto, lebo musí vziať angažmán v podobných brakových projektoch pre malé deti. Prevedenie: Celé posadenie animovaných postavičiek do hraného filmu je nešťastné. Animácia zaostáva a o hereckých kvalitách sa ani nebavme. Celé je to jedna obrovská zlátanina kde si divák nevie vybrať čo je vlastne hlavná dejová linka. Pocity: Nepáčilo sa mi to! Dokonca sa mi to nepáčilo viac ako Šmolkovia v hranom filme kde tí malí modrí pazmechti aspoň kde tu dačo vtipné utrúsili. Tu sa to povedať nedá. Je to trápne, nevtipné a nudilo to dokonca aj moje deti, ktoré majú veľmi nízko nastavenú latku televíznej zábavy. Pridaná hodnota: Absolútne nezáživný rodinný film v ktorom sa k mravnému koncu máme dopracovať spoločne s hrdinami nášho detstva. To sa ale nekoná. 21% ()

dragon94

Asi to není to nejhorší co můžete svým dětem pustit, ale povedeným filmem bych to rozhodně nenazval. Pár gagů se povedlo. Většina byla jen méně vtipná kopie scének ze seriálu. Kupodivu se mi i docela hodně líbila ta animace v kombinaci s reálným světem. Příběhově je to však strašně tupé, málo vtipné, né příliš svižné a k tomu všemu film doplňují z mě neznámého důvodu raperské skladby. Pár jich sice sedí, ale třeba rapující holubi hned na začátku filmu byli naprosto příšerní. Slabé 2* 35% ()

Jaro.Krafcik

No tak toto teda nevyšlo podľa predstav, ako možno v kine s dabingom by to bolo o inom ale strašná slabota. Chloe to zachraňovala, tú herečku som už dlhšie nevidel. Ale ak to porovnáme so seriálom, fanúšikovia budú teda riadne sklamaní. Aj keď tých 40% je dosť prísnych, ja však dávam slušný priemer. Lebo pár vtipných scénok sa našlo . Plus pochvala tvrocovm že sa ešte snažili znovuzrodiť klasiku. Ale nie vždy to vyjde najlepšie. Animácia naozaj iba priemerná. Ten rap sa tak vôbec nehodil ale aspoň vidno kto to režíroval. 3* ()

Prequel Šíleného Maxe má datum premiéry

Prequel Šíleného Maxe má datum premiéry

27.12.2020

Studio Warner Bros. přišlo s obří novinou

Studio Warner Bros. přišlo s obří novinou

03.12.2020

Poté, co před třemi týdny studio Warner Bros. oznámilo plány pro uvedení snímku Wonder Woman 1984 souběžně v kinech i na streamovací službě, a také po nedávných spekulacích, že podobný osud by mohl… (více)