Tři úhly pohledu na jedno téma, tři strany diskutujících, tři čtvrtě hodiny živého vysílání. Neřešíme problémy politiků, ale témata, která působí starosti občanům a řešíme je přímo s nimi!
Na každé ze tří stran trojúhelníkového studia, v němž povede moderátorka debatu, jsou připraveni zastánci různých názorů na vybrané aktuální téma: dvě dvojice odborníků a tři občané. Nejde o to, aby se jeden host dostal do pozice "otloukánka", na kterého by útočili ostatní, každý bude mít šanci říct svůj názor na daný problém a obhájit ho. Navíc si všichni diskutující do studia mohou přivést své stoupence. Publikum tak bude dotvářet atmosféru živé debaty. (oficiální text distributora)

Hromino odpad!

Jílkovou jsem už jako malý vedle Bobošíkové hrozně nemohl vystát. To, jak se snažila vypadat důležitě, jak se jí pořád hejbaly ty brejličky na nose nebo jak kolem sebe pádlovala rukama a hýkala na své hosty – to mně mnohdy připadalo vtipné, i když se bavilo o smrtelně vážných tématech, jindy útrpné, ale většinou mi to připadalo jako něco mezi tím, což je dost děsivá kombinace. Když jsem kdysi uviděl, že se znovu vynořila na televizních obrazovkách a ještě k tomu na ČT, jak říká s laškovně hýbajícím se obočím, že „mám slovo”, byl jsem teda dost paf. A po zhlédnutí několika dílů jsem byl ještě víc. Srovnávat to třeba i s tou primitivní nedělní Partií na Primě je podle mě úplný nesmysl, když je moderátorka totálně neschopná, neobjektivní, nedokáže krotit hosty a celý pořad akorát řve ve snaze vyhonit si náležitě před kamerami ego. Platit koncesionářský poplatek za takový cirkus? Pche! ()

hippyman

jílková je mi protivná a absolutně moderování nezvládá, což už ostatně předvedla v kotli. tady je aspoň absence výraznějších vidláků a člověk se tu a tam i něco dozví. nicméně jde pořád o podprůměrný pořad, který nijak zvlášť nevyhledávám. 40% ()

salahadin

Máte slovo je pořad, ve kterém nikdy nemáte slovo, protože vás vždycky někdo přeřve. Když to není Michaela Jílková, je to debil z protější strany či ječící publikum. Jen o málo lepší jak diskuse na Novinkách.cz. Jen o málo horší jak žvásty pupkatých jezeďáků večer v knajpě. Inteligenčně srovnatelné. ()

Aky odpad!

Těžko rozhodovat, jestli je horší Jílková nebo celý pořad. Někde je ale zakopaný pes. ()

Cappuccino

Určite o triedu lepšie ako "naša" Večera s Havranom, v ktorej sa síce nehúka jeden cez druhého, ale nepočuť ani argumenty protistrany. V prípade Máte slovo si vypočujeme názory také i onaké, no hostia na seba hulákajú, málokedy čakajú kým druhý dopovie a moderátorka, i keď sa snaží osadenstvo utíšiť, tak jednoducho nestíha. A niekedy myslím ani nechce stíhať (zámer relácie aby pôsobila často buransky?). ()

kingik odpad!

Paní Jílková, když dovolíte vzal bych si ted na okamžik slovo já, abychom si vzájemně neskákali do řeči. Máte asi zamlžené brýle, dle mého skromného odhadu. Vidíte vůbec přes ty obří popelníky? Víte,že v rozmezí 45 minut s žádným problémem nehnete. To jste nevěděla. To Vám nikdo neřekl? Tak už to víte ode mě a proto na vaše tlachání o problémech tížících naši už tak pojebanou společnost, nejsem zvědavý. Sice jdete jakoby s lidem, ale ve vaší relaci se k ničemu nedospěje. Je to jen teatrální show, aby zaplácla volné místo ve vysílání, které je den ode dne volnější a prázdnější. Když Váš pořad zmizí z obrazovky, nic zásadního se nestane. Je to stejné jako když každý čtvrtek večer po Vašem vysílání jde život dál a k žádným změnám nedochází. Raději konejte než naprázdno tlachejte. Díky a vracím Vám slovo. 0% ()

DJ Obelix odpad!

Tak naše veřejnoprávní méééédium se rozhodlo lehce předělat nejbrakovější "publicistický" pořad v dějinách české televizní tvorby a myslelo si, že jeho lehce uhlazenější formou získá diváky? Je mi blivno. Sice to není tak odpudivé, jako Kotel, takže odpad! jen velmi zlehka, ale na jednu hvězdičku to přesto nemá... ()

Hedka

Nie celkom objektívne hodnotenie. Videla som iba jednu časť, ktorej téma ma naozaj zaujala, ale kvôli pani Jílkovej nemôžem dať viac. Afektované a miestami trápne. ()

AllShallFall

Nebýt Jílkové, stálo by to za hovno. Spousta řečí, ale žádné řešení. K čemu je, že se upozorní na nějaký problém, když si tam politici hrajou na chudáčky a dělají všechno proto, aby jim lidé uvěřili a v zápětí, jak opostí studio, mávnou rukou a jede se na novo. Za situaci v našem státě nemůžou politici, ale můžou si za to sami lidé. Můžou za to ti, co mají lhostejný přístup k osudu vlastní země a můžou za to všichni, kteří neustále dávají našim politikům hlas ve volbách. A tím, že se udělá nějaký publicistický pořad, kde se bude o problémech žvástat a pak skutek utekl, nic nevyřeší. Řešení je v masivním povstání. Dokud se tohle nestane, člověk bude dál a dál trpět. Ještě nebroběhla žádná revoluce od stolu. A "Sametová revoluce" nebyla revoluce, ale fraška, kdy komouši přešli z červené do modré. nic víc, nic míň. ()

mil@n.fanatik

Ne že bych tenhle pořad sledoval, viděl jsem ho snad 3x, ale co se mi na něm líbí, když se tam lidi dokáží na nějakém tématu pohádat:-))) 40% ()

Mariin

Michaela Jílková je přímo exemplární ukázka dryáčnického pavlačového stylu. Žasnu, že taková pometla jsou angažována v pořadu s tak citlivými tématy. Moderování emotivně vyhrocených debat by mělo být svěřeno opravdové ženské osobnosti, která by svým distinguovaným projevem vzbuzovala respekt (a´la Magda Vašáryová, Saskia Burešová apod.).. Jinak pořad,jako takový, je nesporně -až na výjimky (dle témat) zajímavý...Takže ty tři hvězdičky jsou za témata, rozhodně nikoliv za Jílkovou. ()

WANDRWALL

Víc už veřejnoprávní TV nemůže udělat, než dát slovo těm, co se jich ta která společenská témata bytostně týkají, a těch, co s tím mohou něco udělat, či sdělit možnosti... ()

iamek

Nejlepší díl byl o zneužívání dětí. A byl tam chlápek v kukle, který děcka zneužíval. A Jílkova mu omylem řekla celým jménem. ()

heyda

Jelikož se zajímám o celkové dění v politice i o dění v ČR, tak se na tohle někdy kouknu a celkem mě to baví. Ale Jílková je tam tak trochu navíc. Usměrnit hosty se jí málokdy daří. A kdybych to měl porovnat s Otázkami Václava Moravce, tak je to jen parodie. Přesto přijatelné 2 hvězdičky :-) ()

honajz odpad!

Pořad, kde nejde o to se dobrat nějakého konzensu, ale uřvat toho, se kterým paní moderátorka nesouhlasí, a nejlépe mu ani nedat slovo (sic!). ()