V akční komedii s názvem 21 Jump Street se policisté Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) připojí k tajné jednotce Jump Street a využijí svůj mladistvý vzhled k tomu, aby v utajení pracovali na místní střední škole. Když vymění zbraně a odznaky za školní batohy, riskují své životy, aby vypátrali nebezpečný gang drogových dealerů. Zjišťují však, že střední škola se vůbec nezměnila od té doby, co ji před pár lety opustili – a především přicházejí na to, že se stále nevypořádali s celou řadou vlastních problémů, kterým v průběhu dospívání čelili. Oba se musejí postavit hrůze a nervozitě z toho, že jsou nuceni znovu zažívat všechny strasti, o kterých se domnívali, že už jsou dávno minulostí. (Cinemax)

Vomaczka

Ještě teď se tlemim jak ugandský dítě po obřízce. Na střední jsem bejval největší týpek, každej mě měl rád a chtěl se mnou kámošit. Bitches na mě stály frontu a mně to bylo u fekálu! Sice jsem nebyl kapitán, ale pouhý útočník fotbalového týmu, ale i tak jsem byl kápo de la tutti frutti. Už jsem však dospěl, soudě podle mého ochlupení mezi půlkama, avšak borec jsem tak 648646x větší. Za ty léta vypilovaný intelekt je také někde na vysoce nadprůměrné hodnotě, jak mi potvrdily testy od menzy, takže naprosto chápu oba dva slizáky! Ale bejt chytrej a hezkej najednou je nejlepší. A když k tomu zažijete tolik megasrandiček a pičovin jako tadyhle chlupatý, tak víte o čem je život a s chutí můžete napálit 4 shurikeny. A každej kdo dá míň je outsider, budižkničemu, sráč a na škole ho šikanovali. A ještě dodávám, že Ice Cube totálně zabil. A kdo si teď myslí, že jsem homokláda a léčim si komplexy, mám pro vás moudro od korejskýho ježíše => naserte si! ()

RomanBond007

Dobrá komédia, re-make na známy seriál. Príbeh v celku dobrý, dvaja muži, nepriatelia na strednej, no najväčší kamoši súčastnosti. Režiséri a scenáristi vytvorili jednu z najlepších komédií v roku 2012. Mne sa osobne páči, ale nie až natoľko, žeby som dal 5 hviezd. Niečo tomu chýbalo, aj keď vtipy sa podarili(skúšanie drogy, odstrelenie časti mužského tela na konci filmu. 75%!!! ()

superzurda

Docela příjemně překvapilo, jak neohrabanost a snaživost mladých policistů vytvářela komické situace, kde i na druhé koleji jela míra pro mě únosné vulgarity. I setkání s pravými Mc Quaidovými bratry bylo velice příjemné ()

Creshaw

Tak tohle bylo nad ocekavani, takhle jsem se u filmu uz dlouho nenasmal. Nejvic me asi dostala scenka se slepicema :) Film si dela srandu ze sebe i z jinych filmu a az na vyjimky to funguje skvele. Bravo! ()

bmx6

Po dlouhý době komedie u které jsem ,,chcal´´.U tohohle filmu je opravdu nejlepší vypustit vše z hlavy a pořádně si to užít! ()

Merenre

Musím dát plný počet, protože amerických komedii, které jsou jadrné, ale zároveň nejsou fekální, trapné nebo úchylné, je po čertech málo. Tatum je navíc ukrutný sympaťák a ani Hill není špatný. Tak nějak sem od toho nic moc nečekal a překvapilo mě, jak to bylo vtipné a dobré. První cca třetina filmu je typicky komediální a nejlepší, druhá je jakási slabá mezihra, kdy má člověk pocit, že tvůrcům dochází dech, ale třetí se vzedme v jakousi parodicky laděnou akci. Celkový dojem je tedy velmi dobrý, navzdory určitým hluchým místům. ()

Hrus odpad!

Pro mě byla většina vtipů už za hranicí trapnosti, v půlce jsem to vzdal. Navíc Tatum je tady dost prkennej (není to role pro něj) a Hill mi lezl na nervy. ()

brasek

Očakával som starú gardu zo seriálu 21 Jump street vo filme so zaujímavým krimi scenárom. Tešil som sa zbytočne... sklamalo ma nielen herecké obsadenie, ale aj realizácia. 21 Jump street mala byť silná kriminálna dráma a nie akčná komédia, ktorá vlastne je priemerne blbá. ()

unclejack

O tom, že označenie film pre mládež znamená v 99 percentách trápnu pseudokomédiu o fekáliách, drogách alebo nabúchavaní sa nemienim vadiť. Ako protipól nám ponúka Disney svoje hviezdičky a rozprávky o tom ako sa Troy a Gabriella našli a to je pre zmenu opačný extrém - film pre naivných. Kde teda leží 21 Jump street a ako to, že sa pohybuje v červenom pásme? Je vtipný? Nie, vtipkuje o drogách, nabúchavaní a snaží sa nás presvedčiť,že profilový prierez modernej mimoriadne tolerantnej mládeže je hodný vášho smiechu. Má film nejakú závažnú myšlienku? Cha. Je to jeden z tých ťažkých kultov, ktoré citujeme? Dvakrát cha. Je to úplne priemerná komédia, hrajú Jonah Hill a Channing Tatum plus najtrápnejšia herecká kreácia Ice Cubea. Tú bude prekonávať dlho. Nulová kreativita scenáristov vedie dej ku niektorým vtipným momentom, ale prevažuje trápne hromadenie scén typu ty si kedysi bol nula a teraz si naj a pre Tatuma vice versa. ()

kyrysar

Jako kluk jsem seriál miloval. Těšil jsem se na film a nakonec musím hořce zaplakat. Ze seriálu nezbylo skoro nic. Trapný humor, trapný konec dvou hlavních postav ze seriálu, byl korunou. Koukat se na to dalo, ale čekal jsem více akce a krimi, ne lacinýho humoru. ()

Prokii

Dlouho už jsem se tak nepobavil. Channingovi tyhle typy filmu sedí, a pokud se přidá i Jonah, tak je z toho super film. Tohle se režisérům povedlo. Už se těším na pokračování. ()

Delmondo

Takhle osvěžující mix akce a humoru tu dlouho nebyl. Channing Tatum a Jonah Hill jsou sympaťáci každým coulem, navíc jsou skvěle sehraný a sypou hlášky z rukávu. Původní seriál si už moc nepamatuju ale cameo Johnnyho Deppa mě příjemně potěšilo, stejně jako ultrahláškující Ice Cube. Doufám že 22 Jump street si udrží laťku stejně vysoko jako tahle fajnovka. Po dalších shlídnutích musím tu pátou hvězdu přidat! ()

Lizart

Film pobavil, ale upřímně mi to připadalo jako jedna velká kravina a byli chvíle, kdy jsem se podíval, jestli už to končí..) ()

cortez

Když v posledních letech převážná většina komedií stojí leda tak za starou bačkoru, tak člověk nevědomky posouvá laťku kvality dolů. Není tam vyloženě nic trapného, zahráno je to dobře. Provázání na původní seriál tam taky je:). Jsou tam občas dobré joky. Takže suma sumárum není to špatná komedie, je dobrá... ale dobrá, to znamená taková lepší trojka... ()

bezprezdivky

Měl jsem obavy, ale je to opravdu podařená komedie stavějící na základech kdysi oblíbeného seriálu, v němž začínal Johny Depp (který se ve filmu rovněž mihne), s řádně nekorektními vtipy. ()

Polter1

Asi najlepšie na Tatumovi je jeho hrubý krk inak mi tento herec nič nehovorí, ale bláznivé komédie mi niečo hovoria a táto rozhodne je bláznivá.. ()

rytir1

Milé překvapení. Čekal jsem nějakou blbou komedii pro teenagery. Ale tohle je něco spíš jako Smrtonosná zbraň pro mladý. A Ice Cube, ten je prostě špica. ()

Rychlik1

Pokud hledáte něco, při čem se budete válet smíchy od začátku do konce, pusťte se 21 Jump Street. Společně s DIktátorem je tohle podle mě nejlepší komedie roku. Dokonalý film, když hledáte komedii na filmovej večer s kámošema a chcete se pořádně zasmát. Prostě super. ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (více)

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)