V akční komedii s názvem 21 Jump Street se policisté Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) připojí k tajné jednotce Jump Street a využijí svůj mladistvý vzhled k tomu, aby v utajení pracovali na místní střední škole. Když vymění zbraně a odznaky za školní batohy, riskují své životy, aby vypátrali nebezpečný gang drogových dealerů. Zjišťují však, že střední škola se vůbec nezměnila od té doby, co ji před pár lety opustili – a především přicházejí na to, že se stále nevypořádali s celou řadou vlastních problémů, kterým v průběhu dospívání čelili. Oba se musejí postavit hrůze a nervozitě z toho, že jsou nuceni znovu zažívat všechny strasti, o kterých se domnívali, že už jsou dávno minulostí. (Cinemax)

Mrkvič

Příjemná komedie, která vzdává holt staré klasice (i když nijak úžasné), a dělá si prdel takřka ze všeho možného. Hlavně ze sebe sama. Až na ledovou kostku mi obsazení vyhovovalo. Možná jen kočiček tam mohlo být víc a ta hlavní mohla být rajcovnější. K vyššímu hodnocení by mě to ale muselo víc chytit. Takhle je to sranda, ale taková kterou do dvou dnu takřka všechnu zapomenu. ()

Honzíno

Aneb jak drze parodovat všechno, co se dá na klasických buddy a action movies. Rozjezd je naprosto perfektní čili za čistých pět, během stopáže však zákonitě dojde na hlušší místa a skrytý moralizující závěr (ironie, nebo myšleno vážně?) sráží moje hodnocení na 75%. Perfektní honička s 'výbuchy' a dostatek 'hlasitý smích' vtipů_Když se napodruhé nenudíte ani vteřinu, není co řešit. Perfektní sebeuvědomění, skvělá komedie. Pár chybiček se sice najde, čili čistá pětka se nekoná, přesto je to jen vskutku nemnoho vad na filmové kráse a radosti, spatřené fandou tradičnější komediální školy. Ať žije představivost a tvůrčí odvaha. ()

karlik4801

To byla řezárna. Málo kdy se najde film, který dokáže pobavit na plné čáře. 21 Jump street mi nedalo ani pět minut abych se nesmál. Prostě každá scéna je zábavná a co víc, nenašel jsem nic trapného. To dnešní komedie už neumí. A když se dají na stranu vtipy, není to zase docela špatný příběh. Nebo se v něm aspoň nenajde žádné větší klišé. A co jsem se divil, ani hlavní herecké duo mi nevadilo. ()

Novada

21 Jump street je prostě AKCE, SMÍCH, AKCE, SMÍCH...opravdu povedená akční komedie, které podle mě nic nescházelo, ale jakkoliv speciální také nebyla, takže 4 hvězdy...=) ()

Sfinkter

Nejlepší byla krátká scéna s Deppem a závěrečné titulky, jako komedie průměrné, o žánru krimi se zde ani nedá hovořit. Trošku parazitování na slavném titulu. ()

Simpoch

Start je trochu uspěchaný, a tak retrospektivní ohlédnutí v průběhu filmu vyzní dost trapně. Tenhle film staví na pravidelné dávce gegů a ty přicházejí! A to mi doprkýnka stačí. Palec nahoru. ()

Lachtaan

Když se postupem času vyléčíte z ulítlých večerních teen komedií a začnete se s přibývajícím věkem a snad i rozumem soustředit spíše na kvalitní snímky, u kterých se místo až nuceného smíchu snažíte spíše přemýšlet, zjišťujete, že to ale stále nejde bez občasných úsměvných zážitků. Nestal jsem se jenom fanouškem povedených dobrodružných či psychologických dramat, stále jsem zůstal věrný svým oblíbeným hercům, mezi něž spadá právě i zdejší hlavní aktér Channing Tatum - a v takovém případě jsem odhodlán zhlédnout jakékoliv jeho sebehorší dílo. Prozatím dvoudílná bláznivá komedie Jump Street patří ale k těm jeho světlým úspěchům a je to jeden z mála divácky nenáročných filmů, které si prostě člověk zamiluje. Nejen pouze pro úžasný soundtrack, jenž jsem si musel i v jeden čas přiřadit do playlistu na mém mobilu, ale pro vskutku originální, vtipný a neúnavný příběh, který se jinak téměř potápí v širém moři dnešních rádoby legračních komedií. ()

Ryuuhei

Ale jo... těch 5% hodím navrch. Protože originální a neotřelý nápad, důraz na „přátelské drama“ s myšlenkou a humor, který přehání jen tak napůl. 75% ()

BROKEN_

ULTRA AKČNÍ KOMEDIE. Lord a Miller tvoří perfektní duo, které výborně kombinují humor s akcí. Hill a Tatum jsou skvělý. Viděl jsem to už 10x a pořád mě to neskutečně baví. Hlášky: Schmidt: A co z tebe dělá takového experta? Jenko: Já byl na střední cool, a ty ne. Schmidt: Trefil jsem něco? Jenko: Střílel jsi do stropu, vole. Schmidt: Pane, kdybych ho musel někomu kouřit, udělám to. Ale radost mít nebudu. :-D ()

ywo666

Priznávam, že som asi moc štedrý s 5*, ale mňa to dostalo. Cop Out a The Other Guys sú u mňa jasne za štyry a toto bolo určite lepšie. Dve drobné bezvýznamné negatíva na Tatuma. Za prvé huhňe ako retard takže som mu občas nerozumel (videl som v originále bez titulkov) a druhé na to akého atléta hral a ako sa chce presadiť v akčných filmoch by mohol byť aj svalnatejší. To len také detaily. Inak ústredná dvojica funguje super. Ice Cube megasuper. V krátkom cameu sa predviedol aj Johny Depp. A to totálne zhovadenie výbuchov, to už som vrieskal od smiechu. . Keby sa točili komédie aké som videl za posledný týždeň (+American Pie: Reunion, This Means War, Jump Street 21) tak už asi nič iné ani nepozerám. 85-90%. PS: Je to moje jubilejné 666 hodnotenie :-D ()

geklon

Sakra co se s tím Jonahem Hillem stalo??? nejspíš liposukcí si nechal odstřelit asi tak 60 kilogramů. Bohužel ani tady ze sebe nestrhl nálepku přeceňovaného blba s nějakým tím komplexem. SATRAMORDIE a co se stalo s tím slizákem Tatumem, že mě donutil ho mít radši než druhou ústřední hvězdu?? Každopádně hodně příjemně netradiční jízda v duchu nekorektních point a gagů, vždy s jasnou předlohou toho, že ti hodní vyhrávají, špatní jsou polapeni a nebo přijdou v tom nejlepším případě o .... zkuste hádat o co?? Cameo Deppa a DeLuise mě nutila nad zamyšlením jestli neudělím čtvrtou hvězdu...ale ten závěr mě utvrdil v tom, že se jedná o teenegerskou komedii co prodává tacos a neprodaný desky Ledový kostky.............takže ani náhodou. Předvídám podobnou životnost a následnou kvalitu jako u Hangovers. ()

noriaki

Kriminálka bez napětí a komedie bez vtipu. Začátek věštil pořádnou bídu, ale postupem času se film zmátořil, a dotáhl to na mírný podprůměr. A to hlavně díky slušně natočené akci a scéně v hotelovém pokoji. Humor mě naprosto minul, pár hlášek bylo úsměvných, občas se povedla směšná momentka, ale většinou jsem jen čekal na konec. Ten nepřekvapil, co se mělo stát se stalo, včetně otevřené možnosti pro dvojku. ()

uiu

Nejsem zrovna milovník komedií, takže mě udivilo, jak jsem se bavila a sama sebe několikrát nachytala, že se směju. A s potěšením dávám palec nahoru, protože zde není žádný trapný, vulgární nebo sexistický humor, jak jsme v amerických komediích zvyklí, ale klasický příbeh o tom, jak se ze školního frajírka a nerda stanou nejlepší kámoši, aby se následně rozkmotřili a zase dali dohromady a zjistili, že přátelství je to nejdůležitější. Skvělá pocta a zároveň parodie seriálu s Johnny Deppem. ()

elanius

(84/2012, BluRay720p) / Škoda nevyužitého potenciálu. Samotný nápad, dvojica hercov, prostredie, všetko nasvedčuje tomu, že bránice dostanú zabrať, bohužiaľ reality je proste fádna. Nie je to zlý film, len nevyužil ten ohromný potenciál, a keď, tak až v druhej polovici. Aj príbeh by si zaslúžil byť plnohodnotejšou súčasťou filmu. (6/10) ()

terunka003

Vtipné, na odreagování, stručné, nenásilné. Co chcete víc na páteční večer po šíleném pracovním týdnu? Hlášky dobré, ústřední dvojice k sobě pasovala, zápletka jednoduchá a hlavně nic složitého. Ještě se zasmějete a je vám fajn. Vřele doporučuji. ..z čehože dělali ty drogy?.. ()

venison

Musím přiznat, že po velmi pohodovém a vtipném začátku bohužel se tempo filmu začalo propadat do kraje trapnosti.. Channing Tatum ukázal, že zvládne i komické role a Jonah Hill mu skvěle sekunduje.. Ice Cube hrál snad poprvé "vážnou" postavu :-) Ale jo, je to kokosárna na pohodu.. ()

Bobik9

Docela srandovní oddechovka. Skvělá dvojka Hill a Tatum splnila úkol a pobavila. Dobrá muzika, hodně vtipů. Ten film si dělá srandu nejen ze všech jemu podobných, ale především sám ze sebe. Palec hore! ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (více)

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)