V akční komedii s názvem 21 Jump Street se policisté Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) připojí k tajné jednotce Jump Street a využijí svůj mladistvý vzhled k tomu, aby v utajení pracovali na místní střední škole. Když vymění zbraně a odznaky za školní batohy, riskují své životy, aby vypátrali nebezpečný gang drogových dealerů. Zjišťují však, že střední škola se vůbec nezměnila od té doby, co ji před pár lety opustili – a především přicházejí na to, že se stále nevypořádali s celou řadou vlastních problémů, kterým v průběhu dospívání čelili. Oba se musejí postavit hrůze a nervozitě z toho, že jsou nuceni znovu zažívat všechny strasti, o kterých se domnívali, že už jsou dávno minulostí. (Cinemax)

PEZ

Prekvapivo vtipna komedia, ktora ale zlyhava na preplacanom "deji". Na konci uz je to viac chaos ako pribeh. Nechybalo vela a bolo by to aj na styri. Potesili skvele narazky na 80. roky, ako aj pocta a zaroven parodia na originalne 21 Jump Street. Zaverecne cameo bolo vskutku brutalne. 7/10 ()

Kadas97

Po policajnej akadémii najlepšia policajtská komédia. Parádne šlehy a drsný humor. Tí dvaja bimbasi v hlavnej roli to dokonale zahrali. Neskutočne ma prekvapil Johnny Depp a tie veci okolo neho. 10 z 10 ()

IPajule

Suprová akční komedie u které se nejenom pobavíte, ale i zabavíte. Jonah Hill stejně jako Channing Tatum opět nezklamali jako věrná policajtská dvojka, která je vždy blízko zločinu. Na začátku filmu bylo nahrnuto hodně vtipných scén, ale ke konci už to vázlo, ale to je problémem každé komedie. ()

masicek

Moc dobrá žánrovka. Je jasné, že to není super hitovka, ale splnilo to mé očekávání v rámci žánru a dle popisu obsahu. ()

Pekisan

Zeby americka komedia, ktora bavila?. Zda sa, ze ano. Vlastne iba kvoli tomu 4 hviezdy, kvoli tomu cakaniu. A za chemikarku. ()

mi-ib

Ve stylu Prciček. Nejednou jsem se opravdu zasmál, ale stejně nejednou jsem nechápal, co se tam děje. Průměrná komedie, jejíž celkový dojem pro mne kazí neuvěřitelný patos na konci. ()

Kubeska

Je to taková zábavná datlovina, nic inteligentního, ani uměleckého. Děj plynul rychle, Jonah Hill je herecky jinde a převyšuje ostatní. Takové horší 4*. ()

mirecek

21 jump street je jeden z těch filmů který by se špatným obsazení a režií dapadl jen jako sračka. Naštěstí se vše povedlo a dopalo to jako blázbivá skvělá komedie. Když na to je chuť tak to skvěle pobaví i po opakovaném shlednutí. ()

Jakubik

Seriál nesledován. Nicméně film hodně překvapil a hlavně pobavil. Skvěle obsazená komedie která zná veškeré hranice mezi trapností a řekněme rozumným humorem. Zkrátka jasna plně funkční bláznivá komedie… ()

sarkareifova

Do tohoto filmu jsem šla s velkým očekáváním a ta byla splněna do posledního puntíku. Takhle od srdce jsem se u filmu už dlouho nesmála. ()

Plechpetr

Klasická teenagerovská hovadina, která je obohacena o humor na úrovni. Počet nechutnych scén je tu roven nule. Vtip tu na prvním místě. Příběhové je to taky nášlapný. ()

geek.ondra

Pár dobrých fórů, boží herci a obstojná zápletka. Škoda jen že se to celé díky absenci originality nedokázalo přehoupnout přes hranici průměru. Vykalkulovaná zábava. 7/10 ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (více)

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)