Sladký život na palubě

• Česko Sladký život na moři (více)
Komedie / Rodinný / Dobrodružný
USA, (2008–2011), 27 h 58 min (Minutáž: 22–50 min)

Dylan Sprouse, Cole Sprouse, Brenda Song, Debby Ryan, Phill Lewis, Kim Rhodes, Brian Stepanek, Robert Torti, Erin Cardillo, David DeLuise, David Henrie (více)

Série(3) / Epizody(71)

V tomto akčně-komediálním seriálu, který je následovníkem populárního seriálu „Sladký život Zacka a Codyho“ televizní stanice Disney Channel, se teenagerská dvojčata Zack a Cody Martinovi a rozmazlená hotelová dědička London Tipton nalodí na luxusní loď SS Tipton vlastněnou Londoniným otcem, která pluje kolem světa spolu s turisty a studenty, kteří na ní navštěvují školu Seven Seas High. Svědomitý pan Moseby je nadšen svým přeřazením z hotelu Tipton do pozice hotelového manažera na lodi. Avšak rychle ze svého nadšení vystřízliví, když zjistí, že Zack, Cody a London jsou také na palubě. Na scéně se brzy objeví Londonina nová spolubydlící Bailey, sladká dívka z malého jižanského města, toužící po nových zážitcích. (oficiální text distributora)

rozalia1

Jednoznačne fajn oddychovka. Chýba tu postava Maddie, ale dobrá "náhradníčka" je Bailey. A jej nenapodobiteľný smiech. Opustiť priestory hotela a ísť medzi študentov bol dobrý ťah. ()

ES13

Jedna hvězda za to, že občas jsou tam vtipné hlášky. Jinak strašný. Kam se podělo to, kdy dávali Mickey Mouse, Roofyho a tak dále. To byly úžasné disney seriály. Ale tohle?! ()

anna1303

Tento seriál som pozerala celé moje detstvo. Nechápem celkom prečo má také zlé hodnotenie, mne osobne prišiel veľmi vtipný (pozerala som ho ale v angličtine, je možné že v češtine je to horšie ale to neviem posúdiť). Nedávno som si znova pozrela zopár epizód a stále mi príde celkom vtipný aj keď už asi nieje úplne pre moju vekovú kategóriu. Ale pre deti od 7 tak cca do 12 to je to podľa mňa super seriál. ()