Sladký život na palubě (TV seriál)

• Česko

Sladký život na moři

Suite Life on Deck, The

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA, 2008, 22 min

• MM_Ramone

Disney Channel považujem za nástroj na deformovanie diváckeho vkusu. Už od útleho detstva systematicky otupujú mladého diváka. Aj tento komediálny seriál z ich produkcie je tak trapný a nevkusný, že si ani nespomínam, kedy som niečo podobné videl. Otrasné. Tie teenagerské dvojičky by som najradšej zaškrtil. Toto je volné pokračovanie série „Sladký život Zacka a Codyho“. Videl som letmo len zopár častí, ale na tých dvoch malých, protivných pankhartov som si stačil vypestovať poriadne silnú averziu. "Sladký život na palube" je horký odpad!(28.2.2012)

• Gemini

Jestli jsem u Hany z Montany říkal, že je to Zlo, tak TOHLE je ZLO;) Ačkoliv když uvážím menší potenciální dopad na představy diváctva o mezilidských vztazích (protože tady je jakýkoliv děj redukován na nejzákladnější zápletku "Ona se Mu líbí", a kolem toho se odehrává všechna ta "zábava", jak si ji geneticky uměle vyrobené obludky v Disneyho dramaturgickém oddělení představují), dalo by se uvažovat i o odpadu, protože vyprodukování takovéhle idiocie v době, kdy Hana z Montany kroutila nějakou třetí sezónu, to je kumšt skutečně nevídaný. O čem tedy seriál je? Je o dvojčatech - pozor, klucích - z nichž jedno je dementní (pod úrovní Joeyho) a druhé naopak prudce inteligentní (lituji, ale nestálo mi za to pamatovat si jména), která žijí s bandou dalších z kartonu vystřižených panenek (to by vlastně byly dvojrozměrné, a tyhle jsou jednorozměrné...) na zaoceánské výletní lodi. Ta je - vyjma patřičně papundeklových interiérů - k uzoufání špatně naklíčovaná do různých pozadí, případně ještě odporněji CGI vyimidžovaná přesně podle Disneyho hesla posledních (už poměrně mnoha) let "co nejlaciněji nakoupit, co nejdráž prodat". A tak se na různých štacích téhle kocábky náram- náramné mohou odehrávat nejroztodivnější příhody, z nichž jednu každou jste mohli vidět v několika obměnách už v dnes jako "pro pamětníky" označitelných produktech televizní zábavy. Jistě, že cílová skupina o tom nemá ani ponětí, takže je to netrápí, ale kohokoliv, kdo své děti skutečně vychovává, by mělo trápit, jak prvoplánová a přízemní tahle přehlídka pitvořících se neherců (i dospělých, prosím) v etudách "zvracení do vířivky", "zvracení do rybářského klobouku", "tohle se hlavně nesmí rozbít/ztratit, jinak nastane.... jejda, rozbilo/ztratilo se to", je. Tímhle nákupem sáhlo Déčko opravdu hodně vedle. Dvojkombinace s Mickeyho Klubíkem je skutečně vražedná. Nesoudnost autorů a jejich neúctu k čemukoliv ovšem korunoval poslední díl, ve kterém si tvůrci ústy "své" skutečně ultradebilní asiatky dělají v rámci výuky španělštiny legraci z Helen Kellerové... 20%(19.9.2015)

Fajn, oddychový seriál, když máte dlouhou chvíli a nevíte, do čeho píchnout :) Ve všech epizodách se zaručuně najde pár hlášek, kterým by se musela zasmát i šíleně smutná princezna :) U vůbec mi nevadí, že to Brenda Song docela přehrává, ba naopak, aspoň to celé pak působí komicky a roztomile! :) Je to určené především pro děti a těm se to jistě líbí, tak proč ne? :)(14.3.2017)

Sice to není tak vtipné, jak byl Sladký život Zacka a Codyho, ale každý díl má pár super vtipů, kterým se musíte zasmát. Jinak je to vtipné, sympatické a dobře napsané. Tak, proč ne? Nezastírám, že jsem fanouškem Sladkého života Zacka a Codyho a teď i na Moři, tak hodnotím 5*, jen škoda, že se Cody a Dylan neuchytili u filmu a nehrají. Snad je brzo někdo začne obsazovat.(4.9.2015)

S jistotou to nejlepší co na kanálu Disney Channel nalézt, o třídu lepší než Sladký život Zacka a Codyho který se odehrával celý v hotelu. I když je to místy tak pitomé, že to ani nepotřebuje komentář… vždycky se stačí nad tím povznést, a díky tomu si užijete pár trefných hlášek a bude vás to vcelku bavit. 48%(28.9.2012)

• - Ve 45. epizodě jsou natáčeny zprávy pro lodní televizi, přičemž jedna z postav oznamuje, že mají pouze jednu kameru. V závěru epizody se však mimo kamery ve studiu objevují venku i další. (dmk)