poster

Sladký život na palubě (TV seriál)

 • Česko

  Sladký život na moři

 • USA

  Suite Life on Deck, The

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA, 2008, 22 min

Tvůrci:

Pamela Eells

Hrají:

Dylan Sprouse, Cole Sprouse, Brenda Song, Phill Lewis, Debby Ryan, Kim Rhodes, Brian Stepanek, Robert Torti, Erin Cardillo, David DeLuise, David Henrie, Briana Lane, Jake T. Austin, Gildart Jackson, Brittany Curran, Gilland Jones, Emily Morris, Christa B. Allen, Cody Kennedy, Milly Rosso, Becky Rosso, Jennifer Tisdale, Marisa Ramirez, Matthew Willig, Adrian R'Mante, Aaron Perilo, Joe Nipote, Hutch Dano, Kathie Lee Gifford, Joe Dietl, Zoey Deutch, Tiya Sircar, Jonathan Kite, Uriah Shelton, Nick Roux, John Kapelos, Larramie Doc Shaw, Jordin Sparks Thomas, Charles Shaughnessy, Windell Middlebrooks, Leslie-Anne Huff, Katie Gill, Gavin MacLeod, Josh Beck, Sophie Oda, Michelle DeFraites, Suzan Brittan, Linsey Godfrey, Elle McLemore, Kara Crane, Jennifer Rhodes, Natalina Maggio, Todd Sherry, Jill Basey, Anthony Bonaventura, Christiann Castellanos, Lillian Adams, Savannah Jayde, Cassidy Gifford, Haley Tju, Elizabeth Sung, Rizwan Manji, Linda Porter, Rachael Kathryn Bell, Tabitha Morella, Sara Erikson, Sara Burgess, Michael Ralph, Jay Hayden, Blaise Godbe Lipman, Rachael Marie, Tom Choi, Lesli Margherita, Kevin Makely, Veronica Dunne, Jeremy Marinas, Steve Monroe, Brittany Ross, Charo, Ashley Farley, Miley Cyrus, Jarrett Sleeper, Daniel Durant, Taylor Groothuis

Kostýmy:

Cathryn Wagner
(další profese)
 • brecht98
  ****

  Fajn, oddychový seriál, když máte dlouhou chvíli a nevíte, do čeho píchnout :) Ve všech epizodách se zaručuně najde pár hlášek, kterým by se musela zasmát i šíleně smutná princezna :) U vůbec mi nevadí, že to Brenda Song docela přehrává, ba naopak, aspoň to celé pak působí komicky a roztomile! :) Je to určené především pro děti a těm se to jistě líbí, tak proč ne? :)(14.3.2017)

 • tsatsiki
  *****

  Sice to není tak vtipné, jak byl Sladký život Zacka a Codyho, ale každý díl má pár super vtipů, kterým se musíte zasmát. Jinak je to vtipné, sympatické a dobře napsané. Tak, proč ne? Nezastírám, že jsem fanouškem Sladkého života Zacka a Codyho a teď i na Moři, tak hodnotím 5*, jen škoda, že se Cody a Dylan neuchytili u filmu a nehrají. Snad je brzo někdo začne obsazovat.(4.9.2015)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Disney Channel považujem za nástroj na deformovanie diváckeho vkusu. Už od útleho detstva systematicky otupujú mladého diváka. Aj tento komediálny seriál z ich produkcie je tak trapný a nevkusný, že si ani nespomínam, kedy som niečo podobné videl. Otrasné. Tie teenagerské dvojičky by som najradšej zaškrtil. Toto je volné pokračovanie série „Sladký život Zacka a Codyho“. Videl som letmo len zopár častí, ale na tých dvoch malých, protivných pankhartov som si stačil vypestovať poriadne silnú averziu. "Sladký život na palube" je horký odpad!(28.2.2012)

 • Gemini
  *

  Jestli jsem u Hany z Montany říkal, že je to Zlo, tak TOHLE je ZLO;) Ačkoliv když uvážím menší potenciální dopad na představy diváctva o mezilidských vztazích (protože tady je jakýkoliv děj redukován na nejzákladnější zápletku "Ona se Mu líbí", a kolem toho se odehrává všechna ta "zábava", jak si ji geneticky uměle vyrobené obludky v Disneyho dramaturgickém oddělení představují), dalo by se uvažovat i o odpadu, protože vyprodukování takovéhle idiocie v době, kdy Hana z Montany kroutila nějakou třetí sezónu, to je kumšt skutečně nevídaný. O čem tedy seriál je? Je o dvojčatech - pozor, klucích - z nichž jedno je dementní (pod úrovní Joeyho) a druhé naopak prudce inteligentní (lituji, ale nestálo mi za to pamatovat si jména), která žijí s bandou dalších z kartonu vystřižených panenek (to by vlastně byly dvojrozměrné, a tyhle jsou jednorozměrné...) na zaoceánské výletní lodi. Ta je - vyjma patřičně papundeklových interiérů - k uzoufání špatně naklíčovaná do různých pozadí, případně ještě odporněji CGI vyimidžovaná přesně podle Disneyho hesla posledních (už poměrně mnoha) let "co nejlaciněji nakoupit, co nejdráž prodat". A tak se na různých štacích téhle kocábky náram- náramné mohou odehrávat nejroztodivnější příhody, z nichž jednu každou jste mohli vidět v několika obměnách už v dnes jako "pro pamětníky" označitelných produktech televizní zábavy. Jistě, že cílová skupina o tom nemá ani ponětí, takže je to netrápí, ale kohokoliv, kdo své děti skutečně vychovává, by mělo trápit, jak prvoplánová a přízemní tahle přehlídka pitvořících se neherců (i dospělých, prosím) v etudách "zvracení do vířivky", "zvracení do rybářského klobouku", "tohle se hlavně nesmí rozbít/ztratit, jinak nastane.... jejda, rozbilo/ztratilo se to", je. Tímhle nákupem sáhlo Déčko opravdu hodně vedle. Dvojkombinace s Mickeyho Klubíkem je skutečně vražedná. Nesoudnost autorů a jejich neúctu k čemukoliv ovšem korunoval poslední díl, ve kterém si tvůrci ústy "své" skutečně ultradebilní asiatky dělají v rámci výuky španělštiny legraci z Helen Kellerové... 20%(19.9.2015)

 • MISSha
  ***

  S jistotou to nejlepší co na kanálu Disney Channel nalézt, o třídu lepší než Sladký život Zacka a Codyho který se odehrával celý v hotelu. I když je to místy tak pitomé, že to ani nepotřebuje komentář… vždycky se stačí nad tím povznést, a díky tomu si užijete pár trefných hlášek a bude vás to vcelku bavit. 48%(28.9.2012)

 • - Ve 45. epizodě jsou natáčeny zprávy pro lodní televizi, přičemž jedna z postav oznamuje, že mají pouze jednu kameru. V závěru epizody se však mimo kamery ve studiu objevují venku i další. (dmk)