Nahoru a dolů

• USA Eastbound & Down
Komedie / Sportovní
USA, (2009–2013), 13 h 56 min (Minutáž: 26–31 min)

Danny McBride, Steve Little, Katy Mixon, Elizabeth De Razzo, John Hawkes, Andy Daly, Ben Best, Tim Heidecker, Ken Marino, Efren Ramirez, Ana de la Reguera (více)

Série(4) / Epizody(29)

Kenny Powers (hraje ho spoluautor scénáře Danny McBride) býval baseballová jednička a hrál v první lize, ale do cesty mu vstoupily dvě věci: pokles formy a nesnesitelná povaha. Poté, co jeho skvělá kariéra pohasla, mimo jiné i proto, že byl nařčen z užívání steroidů, se Kenny vrátil domů do rodného města v Severní Karolíně, kde s nechutí nastoupí jako záskok za učitele tělocviku. Bydlí u svého bratra Kevina, ale i když je na dně, vydoluje v sobě odhodlání udělat všechno pro to, aby se vrátil... (HBO Europe)

movie

První serie nekompromisně vraždí. Tvrdá, nepříjemná a politicky absolutně nekorektní komedie s hlavní postavou, kterou je naprosto nepřiměřený, stupidní a sebstřední imbecil, bývalý basketballista, který se po neúspěšně zakončené kariéře vrací do svého rodného města. Tohle je naprosto over the top. Danny R. McBride (trikař z TROPICKÉ BOUŘE) a jako jeden z režisérů Adam McKay (THE OTHER GUYS) - perfektní kolaborace. Teď dávám druhou sérii! // I po třetí sérii stále za plnej počet. ()

LakiyL

Nezvyčajná komédia plná nadávok typu shit, fuck, motherfucker, cocksucking motherfucker atď :D ...Kenny, o ktorom sa v rýchlom úvode dozvedáme, že dostal padáka z prvej ligy a jeho sláva je už dávno za ním, si to nepripúšťa a správa sa ako niekdajšia hviezda. Pomaly sa však "prebúdza" a uvedomuje si svoje miesto. Komédia, kde hlavná postava dostáva samé "kopačky" a pomocou drog a chlastu sa snaží uniknúť realite...HBO obnovilo E&D pre štvrtú sériu!! Kenny fucking Poweeers! :D ()

Spooner

Seriál o tom největším hajzlovi a kreténovi, jakýho byste mohli potkat, který ale kromě výborné titulní postavy nemá mně nemá moc nabídnout. Kenny Powers je opravdu parchant a tvůrci společně s výborným Danny McBridem toho výborně využívají. Styl humoru mi ale příliš nesedí a ostatní postavy jsou docela špatné a nezajímavé. Nicméně Kennyho audiobook chci hned! ()

TheJokerCZ

První řadu mám za sebou a mám z toho takové smíšené pocity. Kenny Powers je strašný hovado. I přesto jsem si myslel, že mu budu fandit. Stejně jako tomu je u How not to live your life, ale po první řadě tomu tak není. Jsem docela zvědavý, jaký dojem na mne udělá druhé řada, snad lepší, než ta první. 1. řada 6/10 Druhá řada je za mnou a mám z ní tak nějak stejný pocit, jako z té první. Český název "nahoru a dolů" je celkem výstižný, protože mi Powers přijde pořád tak blbě nerozhodný a neví co by. Ale vtipné to je, to jako ano, ale čekal jsem víc. Nechám se překvapit třetí řadou. 2. řada 6/10 ()

neoBlast

[První série] Hledali jste většího kokota než je David Brent, Michael Scott a Andy Millman dohromady? Danny McBride je skvěle padnoucí do role extrémně egoistického vidláka co si nevidí do huby, až má člověk chuť mu jít jednu vrazit. Partička od Zprávaře a kolem Davida Gordona Greena (tenhle kluk má fakt talent) si trochu blbne na HBO a je to moc velká psina - tahle svoboda co všichni zainteresovaní tvůrci dostali je velmi prospěšná. 1. sezóna 80 % 2. sezóna 85 % [Třetí série] Nevěřil jsem tomu, ale po výborné zastávce v Mexiku začal Kenny Powers nadhazovat ještě lépe, a ač je po třetím striku se seriálem konec, zůstanou nám výborné vzpomínky na nejstylovější charakter televizní historie. Kenny, budu tě uctívat, bude na tebe referovat a budu tě doporučovat i v českých buranských hospodách. 3. sezóna 90 % ()

• Když je Kenny (Danny McBride) u April (Katy Mixon), tak jí vezme DVD. Na stolku, u kterého stál v předešlém záběru, ale DVD nebylo. (Duoscop)