Epizody(16)

h.madlenka

Tak na tohle se těším. Podle ukázek (a taky obsazených herců) to vůbec nevypadá jako jeden z typických nováckých produktů. Pár dílů určitě vyzkouším. | Po 1. epizodě: Nic moc. Spíš podprůměr; nepřišlo mi to ani legrační, ani nijak jinak zábavné. Když jsem myslela, že se konečně začne něco dít, byl konec. ()

Kubiiiczeek

Velmi povedený seriál s naplno využitým potenciálem !! Upřímně to překonalo naprosto VŠECHNA MÁ OČEKÁVÁNÍ, která jsem měl .. SKVĚLÉ ()

e-pilot

Ačkoliv byl už půl roku předem tento novácký projekt anoncovaný jako komediální seriál, u prvního dílu jsem se zasmál pouze párkrát. Uvidíme, jestli se v pokračování scenaristé chytí. Zatím hodnotím *** za příjemné civilní projevy všech zúčastněných. Ad) Naštěstí, hned od dvojky se rychlík vtipů rozjel a postupem času se vyklublo až překvapivé množství neotřelých námětů. Ona ryzost a osobitost všech charakterů byla jen k dobru věci - starostlivý předseda klubu, zodpovedný trenér-kapitán v jedné osobě, lží prolezlý pokladník se sklony k hazardu a zpronevěře, hráči pilní i simulanti, prostě radost se koukat. Za blahodárné považuji taky občasné hostování současných hereckých špiček (Tatiana Vilhelmová, Michal Pavlata, Marek Taclík, Ivan Trojan: "Tak, to máme na 2.000 a na váááááhu!!!). ()

ocelotak112

po prvnim dile davam 2* tesil jsem se na znamene herce v fotbalovem dresu kopackama s micem u nohy ale dostal jsme jen plytky humor a 2% sportu opravdu mi neprijde vtipne nahradit popel neboztika cigaretovym popelem potesil me navrativsi se Lusek Sobotu ktery mi byl asi nejsympatictejsi :) ()

vykyn

Nestává se často abych upravoval své hodnocení.Tady musím a hned o 2*.Po prvním dílu jsem byl odhodlán to dál nesledovat.Přesto jsem se podíval na druhý díl a musím říci,že rozdíl byl velký a to směrem nahoru.Dokonce jsem se i zasmál.Např.nábor nových hráčů byl prostě skvělý.Dokonce i Sobota nebyl tak trapný jako v prvním dílu.Takže sledovat budu a uvidíme kam se to posune dál.Zatím je to 1:1.. ()

naytsirk

Po dvou dílech zatím hodnotit nebudu.... Ale určitě budu sledovat a doufám, že to bude stát za to... ... tak nakonec čtyři. Některé díly slabší, některé parádní... díl s Trojanem nejlepší.... ()

MrSalieri

Další z mnoha seriálů TV Nova, který nemá čím oslovit. Viděl jsem dva díly a vůbec mě to nezaujalo - děj je většinou o ničem, hlavní postavy nesympatické a je mi fuk, co bude v dalším díle. ()

Wildchild8

Kvalitní věc, kterou bych na nově určitě nečekal :) Velikou zásluhu na tom má Ondřej Vetchý, který je zde vynikající :) ()

Stereoid

Samozřejmě některý díly jsou lepší, některý horší. Nejlepší je ta atmosféra vesnickýho fotbalu s panem správcem, který se se všema zná, s každym si dá pivko a vlastně každej s každym si dá pivko. Neznat tohle báječný prostředí, možná bych dal mnohem nižší hodnocení, ale protože v podobnym žiju přes dvacet let a znám ho dokonale, tak v tom seriálu úplně vidím sebe, našeho milého pana správce, trenéra a všechny ostatní. Je to fakt parádička:) ()

Stinger78

Naprosto masakrální seriál. Takhle nějak si představuju, že to chodí i v týmu u nás v okresním přeboru a myslím, že nebudu daleko od pravdy :-))) Luxusní hlášky, které mají velkou šanci vejít do povědomí a užívání :-))) Si přece neopotím Rooneyho :-D ()

pidla

Lidsky znějící dialogy potěší, ale vykonstruované crazzy zápletky jakýkoli pocit autenticity vzápětí zruší. Obsahově řídké, vzhledem k všeobecnému nadšení překvapivě nudné... ()

james11

Některý díly by si zasloužili 5 hvězdiček, jenže často přijde díl, který se vůbec do série nehodí a ani není tak vtipný. Celkem u mě 80 %. ()