Igy007

Nejlepší díl série. Od malička zbožňuju scénu s padacím mostem. Je to jako souboj Kojota se Stepní kukačkou. ()

PTuranyi

Po návrate je Ružový panter v plnej sile, takže roztržitý inšpektor Clouseau môže excelovať rozbehnúť bláznivý kolotoč neuveriteľných náhod, ktoré privedú do nepríčetnosti nie len komisára Dreyfusa ale aj Scotland Yard a zmätok ešte umocňuje vždy pripravený Kato. Situačné gagy sype Sellers z rukáva a spolu s Herbertom Lomom rozohrávajú svoje skeče vynikajúco. Na dnešné pomery majú síce slabšie tempo a niekedy sa zdá, že scénky zbytočne naťahujú, ale vedia poštekliť bránice. Produkcia je výborná a tradične animované titulky tentokrát tvorcovia naplnili popkultúrnymi odkazmi na známe filmy. 90% ()

gizi

Po letech trochu zklamání. Dřív jsem se smíchy válel, teď už jen dost zřídka. Přestože jsou zde opravdu scény k popukání, celkově děj plyne jen zvolna a je tam i dost hluchých a slabých míst. Jen 70%. ()

soukyd33

Poznámka: Tento film patří mezi moji elitu TOP. Nastupuje zde inspektor Dryfus tak jak ho neznáte. 😀 Nejlepší film této série Růžový panter vůbec. 🤣 Poznámka: Tento film jsem viděl nejvíce krát, a pořád si drží mé prvenství. Akce, akce, a zase akce. Už na začátku je to super. Herecké výkony trhlé, hudba, kostýmy. 👍 Příběh se tentokrát netočí kolem diamnatu Růžový panter, i když ho má film v názvu. Je to spíše zaměřené na zničení postavy inspektora Clousea. 😀 V tomtu filmu dojde až k super ujetým scénám. 😁 Poznámka: Vyšetřování ve stylu Clousea, je už legendou. 🤣🤣🤣 Poznámka: Hlášky jsou zde také super. Spoiler: Nenechte si ujít bezkonkurenční likvidaci všech zabijáků na Octoberfestu. 😀 Poznámka: Po vstupu k hradu, začíná ta pravá zábava. 🤣🤣🤣 Dobývání hradu je TOP. 😁 Spoiler: Scéna na hradě se zubem je TOP. 😂😂😂 Doporučuji. Hvězdiček 5 ()

vitrouš

Tak tohle je snad nejlepsi dil Růžoveho pantera. Zaver filmu, ktery se odehrava na hrade, je neskutecne ftipnej :-) Ruzoveho pantera proste miluju!!!!! ()

billcarson

Does your dog bite. No! Rrrrrrrhhhh. I thought you sad your dog do not bite. That is not my dog. Excelentní, fantastické dokonalé, přesně ten typ humoru mám rád. Na kolik přišel způsobů jak se dostat do hradu, to by mu záviděli i mnozí středověcí dobyvatelé. A Sellersův francouzský přízvuk je dokonalý, nutno vidět v originále. Herbert Lom jako dokonalý padouch trošku paroduje různé zloduchy z Bonda. Everest mezi komediemi. ()

eba

Neskutečně vtipné, člověk se baví od začátku do konce a to je úkol komedie, v tomto případě splněn na 120%. ()

Izi

Pro mě naprostá špička celé růžové ságy. Řechtal jsem se jako už dlouho ne. Až na železnou rukavici s tabulí, z čehož mi naskočila husí kůže jen když o tom píšu, jsem se výborně bavil což je u komedie to nejdůležitější. ()

Vonter

Včera mi zazvonil telefén. Byl to jeden známej a pá... co von to vlastně pá? Jo, že prej ať přijedu s multiúdržbovou mobilní nizozemskyoranžovou stáleseměnící autolékárničkou. Páč se zasejc jednou díval na televízi a mezi reklamama tam zahlídnul nějakou srandu, lekráci a juchandu. Jen jsem zakroutil nadkrční nástavbou a ptám se, jestli se mu tak nějak nepřeblikly světlomety, páč já jsem v televízi neviděl krom reklam nic už nějakej ten pondělí. A von pá, že se to jmenovalo Růžovej panter, kterej znovu zasahuje a že se musel tak brutalitně tlemit, až si udělal na hlavě bauli. Moc jsem mu nevěřil, vono mu občas kape na pedál, ale řek jsem si, že si to filmisko srandovní obstarám, skouknu to a uvidí se. Skouknul jsem, no a teď máme na hlavě bauli oba dva. ()

mirasul

Příběh je to hrozně blbej, ale groteska skvělá. Pro mě jednoznačně nejlepší desetiminutovkou celé série je "přehlídka" domácnosti prof. Fasbendera. Nenapodobitelný pohybový humor a angličtina Petera Sellerse. ()

mfanta

60% - Jedná se spíše o sled gagů než o film s plnohodnotným dějem. Sellers a možná ještě lepší Lom ale excelují a je na co se dívat. Některé gagy jsou přidány jenom pro ně samé, ale to u téhle série tvůrcům asi dokážeme odpustit. Přesto jsem nebyl úplně odvařený. ()

Ondrakk

Jeden z filmů, které mě rozesmějí i kdyby mi hořela střecha nad hlavou. Nejlepší scéna: výslech personálu v domě prof. Fassbendera (pan Stratosalát!) :-D ()

RozaF

Tak tento díl nemá chybu. Clouseau a jeho převleky jsou prostě geniální a Dreyfus se z toho jen tak nevyhrabe. ()