Sam, tak jako hrdinové předchozích dílů, má schopnost cestovat časem a účastnit se událostí. Tyto schopnosti využívá v chytání různých kriminálníků. Musí se ale držet jedné zásady - nesmí se integrovat do událostí, protože by to pak přineslo katastrofické výsledky. Jednoho dne ho jeho kamarádka z dětství poprosí o pomoc v nalezení její ztracené sestry. Během výpravy do minulosti však Sam poruší pravidla... (LIVINGDEAD)

el.bee odpad!

Nechápu. Podobný film nemůže natočit někdo, komu jde o to, uspět na úrovni režiséra. Ne, tohle může natočit jen člověk, který chce vydělat na nápadu někoho jiného. Naštěstí to lidem také došlo a pan Seth Grossmann natočil nejspíše svůj poslední snímek. ()

RyanMartin odpad!

Na toto bohužel lze říct jen jedno - totální brak. Všichni jistě zažili stejný pocit jako já když po skvělém zážitku z prvního dílu přišlo nyní takovéto zklamání a nic víc než nuda. Naskytuje se však otázka - Snažil se vůbec tento film patřit mezi ty lepší? Seth Grossman musel jistě vědět jak špatně toto dopadne. Zde je tedy více než kdy jindy vidět, že šlo opravdu jen o zájem zbohatnout na upadajícím názvu kdysi skvělého filmu "Butterfly Effect". Krom toho ani Chris Carmack v žádném případě nestačil na herecký výkon Ashtona Kutchera v prvním dílu. ()

Sof Raven

Zjavne sa jedná o najslabší film z tejto trilógie, no neprišla som to tu porovnávať, ale ohodnotiť konkrétny film. Dej ma držal, zápletka sa tiež dala zniesť. Rozuzlenie bolo pre mňa nečakané, čo ma príjemne prekvapilo, koniec trochu gýčový, no dá sa odpustiť. Za mňa 70% ()

TylerD.

Divný díl, který snad konečně zabil možnost dalšího pokračování ve snaze z dobré jedničky ještě něco vyrejžovat. Tohle už zcela ztratilo ten mysteriózní, napínavý nádech jedničky. ()