poster

Mladý Indiana Jones: První dobrodružství

 • USA

  Adventures of Young Indiana Jones: My First Adventure, The

Akční / Dobrodružný / Historický

USA, 2000, 93 min

 • Budisovie
  *****

  Prvú časť by som ohodnotil s 5 hviezdičkami z toho dôvodu, že som na tomto seriáli vyrastal a zdal sa mi vtedy veľmi dobrý a zaujímavý a s odstupom času nestratil nič zo svojho šarmu. Veľmi pekná práca s kamerou v exteriéroch ako aj v interiéroch. Najzaujímavejšia pasáž sa odhoráva na trhovisku v Maroku. PS: Urobil som k tomuto filmu aj titulky a sú na stránke: www.titulky.com. :)(10.3.2011)

 • Fancipal
  ****

  První zastávkou mladého Indiana Jonese a jeho rodičů na jejich cestě kolem světa je Egypt a Maroko. Píše se rok 1908 a seznamujeme s mladým Lawrencem s Arábie (tehdy ještě pod civilním jménem) a s Helen Seymour - konzervativní smýšlející učitelkou, která bude doprovázet rodinu během jejich poznávácí cesty napříč kontinenty.(5.1.2012)

 • Indy_Brabino
  *****

  Malý Indy a egyptské mumie. Člověk mu prostě musí upřímně a to jen v dobrém závidět, jaká dobrodrodružství se mu stavěla do cesty už od malička. A těch historicky významných osobností, co k tomu potkával. Na úvod nebylo snad lepší volby než Indyho vypravit do Egypta a očarovat ho stejně jako diváka okouzlujícími sceneriemi pyramid, sluníčka a tunamy rozpáleného písku. Indy se tu pozvolna oťukává s tím, co pro něj bude za několik let denní chléb a pro nás tak skvělé zážitky u telky na gauči.(8.9.2017)

 • NinadeL
  *****

  1. Egypt, Tangiers 1908(5.4.2009)

 • MM_Ramone
  **

  Profesor archeológie a dobrodruh Indiana Jones sa narodil prvého júla roku 1899. Jeho rodné meno je Henry Walton Jones Jr. Prezívku Indiana dostal po svojom obľúbenom psovi. Detstvo prežil v Princetone v štáte New Jersey. Keď mal deväť rokov odišiel zo svojimi rodičmi na cestu okolo sveta. Ich prvou zástavkou bola Anglia, kde sa ku nim pridala vychovávateľka a učiteľka slečna Seymorová. Odtiaľ sa preplavili do Egypta. Tam zažil mladý Indiana Jones svoje "Prvé dobrodružstvo". Následne sa presunuli do Maroka medzi moslimské opice, kde Indianu uniesli lovci otrokov. **(5.4.2018)

 • - Keď prídu mladý Indy, slečna Seymorová a T. E. Lawrence na miesto archeologických vykopávok v Udolí kráľov, robotníci si spievajú rovnakú pesničku ako v Dobyvateľoch stratenej archy (1981) pri objavení Studne duší. (Rieux)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace