Dostaň ho tam

• USA Get Him to the Greek (více)
Komedie / Hudební
USA, 2010, 105 min

Scénář:

Nicholas Stoller

Hudba:

Lyle Workman

Jonah Hill, Russell Brand, Rose Byrne, Colm Meaney, Lino Facioli, Sean 'Diddy' Combs, Dee Snider, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Robert Seay, Elisabeth Moss (více)

Aldous Snow, britská rocková hvězda, vydává nové album, které je absolutní propadák. Následkem zdrcujícího rozchodu a potápějící se kariéry to s ním jde z kopce. Kvůli drogám a alkoholu má zakázaný styk se svým synem. O pár měsíců později, v Los Angeles, Aaron Green, mladý pracovník hudebního nakladatelství Pinnacle Records, přijde s nápadem uspořádat výroční koncert kdysi slavného rockera Aldouse Snowa, který v Greek Theatre vystoupil v roce 1999. Sergio Roma, šéf nakladatelství, je nápadem nadšen a tak tři dny před vystoupením pověří Aarona, aby osobně dopravil zhýralého zpěváka z Londýna do Los Angeles a dostal ho v použitelném stavu na pódium amfiteátru Greek Theater. (TV Nova)

TominoLa

Forgetting Sarah Marshall je pro mě jedna z NEJ komedií. Od té doby mě žádná asi víc nepobavila a tak jsem se moc těšil. Bohužel zklamání. Někdy jsem se bavil, ale někdy taky nudil. :-( Průměrná komedie, ale za Russella Branda a Jonaha Hilla dám 3*. ()

Toj

Bohužel zcela průměrná komedie, která nenaplňuje potenciál daný Forgetting Sarah Marshall. Předchozí film fungoval převážně na boření žánrových dogmat, zároveň ovšem koncept romkomu naplňoval. Nečekané okamžiky, vyjetí z klasických kolejí u tématu, propracovanost a promyšlenost, boj s klišé i okamžiky humorné civilnosti hlásily velmi příjemnou budoucnost pro hollywoodské komedie. Pokračování ovšem tohle všechno spláchlo.. Jak mě bavila figurka zpěváka Alda Snowa, tak zde jí příliš prostoru ublížilo. Sex, drogy i rocknroll jsou přítomny v mnoha explicitních scénách, ale zde se už neboří nic. Naopak žánr téměř přikazuje nabídnout spoustu drog, zvláštních sexuálních praktik i zvracení..Snažit se být, co nejnechutnější mě příliš nebere. Horší ovšem je, že ve všem ostatním se jedná o uplně obyčejnou klišovitou komedii.. A humor je ke všemu často příliš doslovný, příliš se přehání, aby se někdo rozumný mohl smát... Škoda ()

Dexter1

Alkoholická a drogová jazda plná sprostého humoru a rocku. Keby filmu často nedochádzal dych, tak by bol rozhodne zapamätateľnejší. Ale ako príjemná odreagovačka, pri ktorej sa vám párkrát prudko rozochveje bránica celkom slušne funguje. ()

sssssycak

Velmi podařená komedie, obzvláště první polovina stojí za to. Druhá, a trošku moralizující část už je o něco slabší a nedokáže si udržet 100 % pozornost po celou dobu, nicméně i tak se jedná o vynikající zábavu. ()

Vědma

Těsně potom, co film skončil jsem byla ochotná dát i čtyři *. Do rána se dostavilo jisté prozření, že bych měla zohlednit nemalé pocity hnusu, které jsem během filmu měla a chvíle, kdy jsem se smála ( i když jich pár bylo) je nemohly přebít. Jonah Hill - (kde ho vyhrabali?) rozhodně není herec, což tedy není ani Brand, ale jeho postava mi aspoň byla sympatická. Jednoznačně nejlepší byl Puff Daddy, ten byl doopravdy fajn. Ale no tak jo, tři dám. ()

Huntelaar

O hvězdách ještě popřemýšlím, ale k filmu jako takovému jsem schopný se vyjádřit. Nějak se nemůžu srovnat s tou nevyrovnaností děje, kdy kus filmu je třeskutá Apatowovka po všech coulech a v dalším záběru nechá rejža hlavní postavy hovořit nesnesitelnosti bytí. Některý camea jsou luxusní, např. Felton mě uzemnil, pan Combs taktéž věděl co dělá a jako třešnička na dortu je seznamování s Jeffreym. ()

Petroff

Semtam dobrý hlášky, dobrý vtipy a k tomu pochybná vážná linka, která dělá z heroinu pohodovou víkendovou zábavu, nebo co... Na komedii se tu v určitých situacích řeší až příliš vážný věci - vážným způsobem - to vůbec neprospívá tempu, ke konci jsem měl dojem tří smíchaných filmů... Víceméně velmi povrchní vyprávění, v kterým není stopy po něčem opravdovějším. Dost věcí se mi ale fakt líbilo, v něčem je to nadprůměrné, ale z druhýho pohledu jde zas naopak o docela shit, tak já nevim. Následující citát by klidně mohl "mluvit" právě o samotnym filmu: "Jseš chytrej, takže se tvoje šílenost na oko jeví dobře, ale jsou to hovadiny. O tom to je, Aarone. Tohle je rock and roll!!" ----- "Zmrdi z Británie neumíraj. Už jsi někdy slyšel, že by chcípla britská rocková hvězda? Ne, nikdo z nich nechcípl. Mick Jagger. Keith Richards. Ty Led Zeppeliňáci... Ty zmrdi sou starý jak Metuzalém! Ozzy Osbourne přežije Miley Cyrus!" ()

Gereth

Brutální rozjezd perfektně načasovaných a lehce ujetých vtípku někde za půlkou těžce naráží o zeď absolutně zbytečného sentimentu, polemizovaní o kde čem a klasického koupání se ve zjištění, že když je člověk svině, zůstane nakonec sám. Ze začátku jsem byl nadšený z toho, že se film nebojí si dělat srandu z čehokoliv a že tvůrci vědí, co tvoří. Na konci jsem byl vytočenej, že jsem to zakřikl. Mimochodem, někdo by už jim tam v Hollywoodu konečně měl přibít na dveře ceduli s upozorněním, že stále dokola se opakující zvracící scény už opravdu nikoho nerozesmívají. // 65% ()

Sartorius

Mírně nadprůměrná a zbytečně sprostá komedie s povedenými hláškami, vtipnými texty písní a chlupatou zdí. Celkově neurazí, bohužel ale ani nenadchne. Pokud sledujete s Jeffreym, přibalte jednu hvězdičku navíc. ()

KoRniky

Z mé dnešní ponarozeninové šílené kocoviny mě dostal až Aldus Snow !! Už dlouho jsem se u filmu takhle nenasmála a když skončil, nějak jsem se s tím nedokázala smířit a pustila jsem si ho hned znovu. Soundtrack je pecka a Russel má naprosto sexy britský přízvuk. Chci být rockstar! ()

applause

Úžasnej film! Dal by se shrnout slovy Pařba! Pařba! Pařba! Normálně bych řekla, že je to kravina, ale dusila jsem se smíchy od začátku do konce :D Rusell Brand mi tu celkem dost připomínal mého kamaráda a přes veškerou prvotní nesympatii jsem si ho nakonec oblíbila. Nejlepší bylo " hlaď chlupatou zeď" :D, a pak mě dostalo: " Aarone, to jsem já, chci se ti omluvit a říct ti, že skočím ze střechy hotelu Standart." Vysrat :D " Snad jsem nerušil." :D:D Ještě hodinu po tomto filmu jsem si připadala jako sjetá :D čímž jsem zjistila, že smích je opravdu nejlepší lék! :) ()

M.i.k.e

poměrně klasická Apatowovina,která vám sice bránice nepotrhá,ale jako celek rozhodně neurazí a spolehlivě zabaví.Jonah Hill standartní,Russell Brand svoji "karikaturu" rockové hvězdy zvládá s přehledem (byť o něco méně vtipněji než v Kopačkách).K tomu všmu spousta cameo roliček a neodolatelná Rose Byrne (v na ní trošku nezvyklé póze).Velká škoda,že tvůrcům trošku ujela poslední půl hodina a z nekonvenční,proti pravdlům jdoucí podívané dokázali udělat celkem tuctovou záležitost... ()

Chen

Chybí tomu lehkost a údernost Kopaček, povedených vtipů také moc není, je to taková odlehčená návštěva v životě rockové hvězdy s nadhledem, která neví kudy kam. Nenudil jsem se, ale ani jsem se extra dobře nebavil. ()

Gee.Rocks

Jonah Hill pořád blije, ale neztrácí to kouzlo. Brand je famózní. P.Diddyho scéna jak řve mi připomnělo Tropickou bouři a Toma Cruise. Každopádně paráda. Trochu jinej humor, blížící se k filmům Sashi Barona Cohena, ale úžasný ()

zdenotvor

Nebudem popierať že je to tuctová americká fekálna komédia. Jonah Hill ale dodáva filmu iný rozmer + niekoľko nezabudnuteľných scén a hlášok (napríklad Jeffrey), do toho aj nejký ten príbeh a fajn hudba robia z Get Him to the Greek mierne nadpriemernú komédiu,ktorú si ešte rád zopakujem. ()

Aljak

Ja si Russella Branda naozaj neviem predstaviť v nejakej serióznej a vážnej hereckej úlohe, no a po tomto filme ešte ťažšie. Jemu to proste pasuje hrať kadejakých debilkov, doslova sa v tom vyžíva. Tento film by vôbec nebol zlý, keby všetko nepôsobilo až tak veľmi neprirodzene a prehnane. Proste bežná americká komédia, na ktorej hláškach a scénach sa dalo aj celkom zasmiať, no napriek to nie je nič prevratné. No ako najviac zo všetkého ma za každým rozosmiali tie stupidné pesničky, ktoré Aldous produkoval. No a veľká škoda, že Jackie Q alias Rose Byrne nedostala viac priestoru, aj keď tu hrala poriadne pribrzdenú ženu, a hlavne úplne mimo reality - však koniec koncov rovnako ako Aldous. Jonah Hill bol tiež fajn, no do tejto role až tak dobre nepasoval. ()

Wiikii

Nemám moc rád tyto typy komedií, ale Jonah Hill a Russel Brando to povyšují na lepší úroveň. .... HODNOCENÍ: 50% (3*) ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru