Reklama

Reklama

Třetí komediální setkání s Vanem Wilderem se odehrává na půdě Coolidge College, kde studovaly už čtyři generace Wilderů. Jenže kdysi prestižní škola dnes připomíná spíš vojenský cvičák a děkan Reardon, který nenávidí jeho otce, se snaží Vana vyhodit... Oblíbené a úspěšné příběhy Vana Wildera pokračují. Ve třetím filmu Van Wilder (Jonathan Bennett) nastupuje do prváku na Coolidge College, kterou absolvovaly už čtyři generace Wilderů. Jenže když se na tuto konzervativní vysokou školu zapisoval, netušil, že už dávno nemá nic společného se zábavným vzdělávacím ústavem, který jeho otec měl tak rád. Dnes spíš připomíná vojenskou základnu a děkan Charles Reardon, spolužák a nepřítel Vanova otce, se od samého začátku snaží Wildera ze školy vyhodit. Neštítí se přitom žádného podrazu, ale Van si nenechá nic líbit, takže oba brzy zjistí, že jejich souboj na Coolidge College může mít jen jednoho vítěze. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (75)

B!shop 

všechny recenze uživatele

Nad ocekavani zabavna picovina. Oproti podobnejm uchylarnam, kde mistr velkej paran pride na kolej a zacne poradat vecirky, je tu drobnej upgrade, kolej totiz ovlada vojensky naladenej dekan se svoji jednotkou, vsude je zakaz huleni, chlastani a libani a je tu spolecenstvi nejakejch pipin Jezise. Coz samozrejme vse vezme rychle za svy, Wilder to kurevsky rozjede, ze vseho udela party, pri kazdy prilezitosti zesmesni dekana nebo vojaky a sbali zenskou, kterou chce. Do toho hraje solidni hudba, herci, ackoliv banda dementu, jsou docela sympataci a Stiffmeister z video Prcicek Talley si tu strihnul pana kokota vojacka, takze naprosto odlisna role. Co se tyce samotnyho Wildera, toho hraje nejaky sileny hovado, ale nijak zvlast to nevadi. Navic reziser je naladenej na spravny vlne, takze si uziva hromadu kozicek a zoomovani na ne nebo na zadky. Bohuzel si taky uziva nejaky ty humusarny ve stylu hovno na xichte a treba z takovyho poplivanyho gulase jsem fakt malem hodil savli. Ale celkove proste spousta nahejch sexy zenskejch, svizne odsejpajici dej s par perfektnima forama a solidni hudba, takze lepsi nez predchozi dil, slusna zabava a lepsi 3*. ()

Dragoni odpad!

všechny recenze uživatele

Už od začátku filmu, vystupuje Van Wilder opravdu nuceným vtěračským stylem (Herectví), a celkově jako rozmazlenej šampónskej debílek, kterej to nemá v hlavě moc srovnaný (Názorově). Děj je opravdu stupidní a snaží se navázat na předchozí díly, na které ani omylem nemá, .. a také se snaží přidat něco ze svojí hromádky Fake - humoru. Vojenská škola, řád celibátu, nezkušený asiat -- snaha o vtip, která je přímo vnucována ... ne, takhle by to prostě nešlo a nezachránila to ani Meredith Giangrande. Amíkova Kuchařka Americká teen komedie posledních let = kozy + další kozy, nejlíp trojky(který má každá američanka) + mrtě kalba(5 promile je minimum) + nějakej fekal humor + zoofilie + jeden nebo dva gayové + nymfomanka + pravá americká láska(ta je jen v americe, nevyváží se) + užehlený modelové(každej typickej američan, takhle vypadá) - > Protřepat, nemíchat ! Aneb komentář stejně tak na úrovni jako dialogy ve filmu. ()

Reklama

gilmore_girl odpad!

všechny recenze uživatele

Tohle je vazne nechutne nechutne! Vydrzela jsem dvacet minut a to jsem se musela premahat. Jonathan ma sice oci jako andel, ale tady je stejne nechutny jako vsechno ostatni, brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr (o nejakem hrani se vubec neda mluvit, ne, ze by ho tenhle film vyzadoval). Predchozi veledila jsem nastesti nevidela a ani nikdy neuvidim a ostatnim doporucuju totez. ()

freddy 

všechny recenze uživatele

Není to lehké, když přijdete na univerzitu, které vládne bývalý spolužák vašeho otce, k němuž pociťoval silnou averzi a rozhodl se pomstít právě na vaší osobě. Pak jsou dvě možnosti. Buď před jeho terorem utečete, nebo se mu postavíte a poperete se s tím jako správný chlap. Van Wilder se rozhodl pro druhou možnost a občas to bylo i docela vtipné, ovšem nepopírám, že se našla i horší místa, ale tak to bohužel v teenage filmech z univerzitního prostředí často bývá. Celkově si však myslím, že tvůrci využili všechny nabízené šance přímo vrchovatě a všechno, co se do této komedie dalo strčit a mohlo být alespoň trochu vtipné tam podle mě je, takže v tomhle směru žádné výčitky k tvůrcům nemám. A navíc na této komedii se mi líbilo, že hlavní hrdina není ani looser, ale není to ani žádný oblíbenec a vůbec nemá na růžích ustláno, zkrátka je to takový neutrální hrdina, kterému divák nemusí nic závidět, ale nemusí ho ani litovat, protože on se o sebe umí postarat. Málokdy je mi některý hlavní hrdina v teenage komedii takhle sympatický, takže po téhle stránce je vše v pořádku. Takže zbývá už jen příběh, a jak už jsem naznačil, tak ten příběh bohužel v určitých chvílích utíkal docela pomalu a nudil, ale naštěstí tomu tak nebylo pořád a v jiných pasážích to byla zábava a příjemný zážitek. Celkově film vidím jako průměrnou pohodovou záležitost, které po zásluze uděluji tři hvězdy. ()

Djoker 

všechny recenze uživatele

Tentokrát už tam zůstaly opravdu jen oteklé psí koule, ale překvapivě je to zábavnější než dvojka, která vsadila vše na britskou strojenost a snobství, což úplně nevyšlo. Pokračovatel rodu Wilderů však i zde dostane nepříjemné soupeře v podobě víry, abstinence, vojenské poslušnosti a sexuální zdrženlivosti, které samozřejmě stylově rozmetá. Jelikož jsme zpátky na americké půdě, tak se série vrací ke kořenům a nechybí brutální nálož koziček a fekalit všeho druhu. ()

Galerie (33)

Zajímavosti (3)

  • Zhruba v čase 21:55, kdy desátník Hayesová (Kristin Cavallari), rozdává rozkazy studentům, lze v jejich brýlích vidět odraz natáčecího štábu. (masekjc)
  • Ve scéně, kdy Van (Jonathan Bennett) vstoupí do třídy na kurz sexu, se mu změní mezi vstupem a odchodem ze třídy třikrát barva trička. (BisiJoker)

Reklama

Reklama