Sexy party 3: Prvák

Van Wilder: Freshman Year

Sexi párty 3: Nováčik

Komedie

USA, 2009, 97 min

Není to lehké, když přijdete na univerzitu, které vládne bývalý spolužák vašeho otce, k němuž pociťoval silnou averzi a rozhodl se pomstít právě na vaší osobě. Pak jsou dvě možnosti. Buď před jeho terorem utečete, nebo se mu postavíte a poperete se s tím jako správný chlap. Van Wilder se rozhodl pro druhou možnost a občas to bylo i docela vtipné, ovšem nepopírám, že se našla i horší místa, ale tak to bohužel v teenage filmech z univerzitního prostředí často bývá. Celkově si však myslím, že tvůrci využili všechny nabízené šance přímo vrchovatě a všechno, co se do této komedie dalo strčit a mohlo být alespoň trochu vtipné tam podle mě je, takže v tomhle směru žádné výčitky k tvůrcům nemám. A navíc na této komedii se mi líbilo, že hlavní hrdina není ani looser, ale není to ani žádný oblíbenec a vůbec nemá na růžích ustláno, zkrátka je to takový neutrální hrdina, kterému divák nemusí nic závidět, ale nemusí ho ani litovat, protože on se o sebe umí postarat. Málokdy je mi některý hlavní hrdina v teenage komedii takhle sympatický, takže po téhle stránce je vše v pořádku. Takže zbývá už jen příběh, a jak už jsem naznačil, tak ten příběh bohužel v určitých chvílích utíkal docela pomalu a nudil, ale naštěstí tomu tak nebylo pořád a v jiných pasážích to byla zábava a příjemný zážitek. Celkově film vidím jako průměrnou pohodovou záležitost, které po zásluze uděluji tři hvězdy.(30.6.2010)

• Olík

Snad tady nebudeme mít další nekonečnou řadu ve stylu prciček, protože na zatím poslední díl dobrodružství motající se kolem rodu Wilderů se už vážně skoro nedalo dívat. Vanův boj proti děkanovy jeho nové alma mater je sprostý, primitivní a laciný. Některé teenagerovské filmečky jdou s přimhouřením oka zhlednout, některé pobaví a některé……………………….(6.9.2010)

• BuddyO

Všechny ho chtějí, všechny ho milují - kdo je víc! Tak na tohle už vážně nemám. Další totálně stupidní a nic nepřinášející rádoby komedie, která se snaží stavět na stále se opakujících nechutnostech. Nestojí za vidění ani v případě, že potřebujete výplach mozku. Raději se poohlédněte po nějakém provařeném béčku.(30.6.2010)

Sexi párty nepoznám ale bolo mi jasné že to bude niečo na spôsob Prcičiek.A aj bolo a ja som sa super bavil.Hlavný herci sú sympatický.Trocha mi vadil Steve Talley ako záporák lebo som si ho pamätal ako Stiflera napríklad z nahej míle.Nič nové tu nenájdete ale ak sa chcete odreagovať, zabaviť a samozrejme vidieť prsia určite doporučujem.(11.1.2015)

Na začiatku filmu som si myslel, že to nebude stáť za veľa, aj keď dúfam som pravý opak. Od začiatku to bol však naozaj poriadne zábavný film. Neprekvapuje má , že tento film nemá vysoké hodnotenia, skôr ma prekvapuje že má až príliš vysoké na takéto divoké komédie. Ale malo to náhodou celkom dobrý dej, zasmiať sa dalo takmer na všetkom a samozrejme koniec filmu ako sa patrí :D.(26.8.2012)

• - Po filmu Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007) se jedná již o druhý společný snímek Nicka Nicotery a Steva Talleye. (BisiJoker)

• - Ve scéně, kdy Van (Jonathan Bennett) vstoupí do třídy na kurz sexu, se mu změní mezi vstupem a odchodem ze třídy třikrát barva trička. (BisiJoker)

• - Zhruba v čase 21:55, kdy desátník Hayesová (Kristin Cavallari), rozdává rozkazy studentům, lze v jejich brýlích vidět odraz natáčecího štábu. (masekjc)