Sexy party 3: Prvák

Van Wilder: Freshman Year

Sexi párty 3: Nováčik

Komedie

USA, 2009, 97 min

Nekompromisní, až úchylné .. střelené, ale zábavné .. ulítlé, ale vtipné .. sprosté, ale legrační .. jedna z mála slov, kterými se dá popsat tento rozjetý "Wilderův" film:) Stále mi tento styl humoru připadá sympatický, obzvlášt, když je natočen takovou formou, jako v případě 'Sexy párty'. A i když jemně vybočuje ze zajetých kolejí minulých dílů, pořád to tam je .. a to je dobře. [67%](4.10.2010)

• Dragoni

Už od začátku filmu, vystupuje Van Wilder opravdu nuceným vtěračským stylem (Herectví), a celkově jako rozmazlenej šampónskej debílek, kterej to nemá v hlavě moc srovnaný (Názorově). Děj je opravdu stupidní a snaží se navázat na předchozí díly, na které ani omylem nemá, .. a také se snaží přidat něco ze svojí hromádky Fake - humoru. Vojenská škola, řád celibátu, nezkušený asiat -- snaha o vtip, která je přímo vnucována ... ne, takhle by to prostě nešlo a nezachránila to ani Meredith Giangrande. Amíkova Kuchařka Americká teen komedie posledních let = kozy + další kozy, nejlíp trojky(který má každá američanka) + mrtě kalba(5 promile je minimum) + nějakej fekal humor + zoofilie + jeden nebo dva gayové + nymfomanka + pravá americká láska(ta je jen v americe, nevyváží se) + užehlený modelové(každej typickej američan, takhle vypadá) - > Protřepat, nemíchat ! Aneb komentář stejně tak na úrovni jako dialogy ve filmu.(11.2.2010)

Sexi párty nepoznám ale bolo mi jasné že to bude niečo na spôsob Prcičiek.A aj bolo a ja som sa super bavil.Hlavný herci sú sympatický.Trocha mi vadil Steve Talley ako záporák lebo som si ho pamätal ako Stiflera napríklad z nahej míle.Nič nové tu nenájdete ale ak sa chcete odreagovať, zabaviť a samozrejme vidieť prsia určite doporučujem.(11.1.2015)

• Brano

Opäť ďalší generátor náhodných scén. Veľká snaha o zábavu za každú cenu. Bohužiaľ nesmial som sa. Ani herecký film nie je dobre obsadení a hlavná postava (Jonathan Bennett) mi prišiel ako dobrý trapák, ktorého povolanie je syn. Takisto o nejakom aspoň jednoduchom deji sa tu baviť nemôžeme, pretože to sú fakt iba náhodne scény pozliepané dokopy. A udivujú ma tieto "komédie" z USA, ktoré vysokú školu ukazujú ako veľkú party pri ktorej na učenie nie je čas. A ten nápad s tými vojakmi bol tiež na hlavu. Polku som musel popretáčať, pretože sa už nedalo nato pozerať. Proste lacný americký humor v plnej kráse. Podľa mňa zbytočné pokračovanie. Už aj predošlé diely boli veľké prepadáky.(29.5.2015)

Na začiatku filmu som si myslel, že to nebude stáť za veľa, aj keď dúfam som pravý opak. Od začiatku to bol však naozaj poriadne zábavný film. Neprekvapuje má , že tento film nemá vysoké hodnotenia, skôr ma prekvapuje že má až príliš vysoké na takéto divoké komédie. Ale malo to náhodou celkom dobrý dej, zasmiať sa dalo takmer na všetkom a samozrejme koniec filmu ako sa patrí :D.(26.8.2012)

• - Po filmu Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007) se jedná již o druhý společný snímek Nicka Nicotery a Steva Talleye. (BisiJoker)

• - Zhruba v čase 21:55, kdy desátník Hayesová (Kristin Cavallari), rozdává rozkazy studentům, lze v jejich brýlích vidět odraz natáčecího štábu. (masekjc)

• - Ve scéně, kdy Van (Jonathan Bennett) vstoupí do třídy na kurz sexu, se mu změní mezi vstupem a odchodem ze třídy třikrát barva trička. (BisiJoker)