Sexy party 3: Prvák

Van Wilder: Freshman Year

Sexi párty 3: Nováčik

Komedie

USA, 2009, 97 min

Není to lehké, když přijdete na univerzitu, které vládne bývalý spolužák vašeho otce, k němuž pociťoval silnou averzi a rozhodl se pomstít právě na vaší osobě. Pak jsou dvě možnosti. Buď před jeho terorem utečete, nebo se mu postavíte a poperete se s tím jako správný chlap. Van Wilder se rozhodl pro druhou možnost a občas to bylo i docela vtipné, ovšem nepopírám, že se našla i horší místa, ale tak to bohužel v teenage filmech z univerzitního prostředí často bývá. Celkově si však myslím, že tvůrci využili všechny nabízené šance přímo vrchovatě a všechno, co se do této komedie dalo strčit a mohlo být alespoň trochu vtipné tam podle mě je, takže v tomhle směru žádné výčitky k tvůrcům nemám. A navíc na této komedii se mi líbilo, že hlavní hrdina není ani looser, ale není to ani žádný oblíbenec a vůbec nemá na růžích ustláno, zkrátka je to takový neutrální hrdina, kterému divák nemusí nic závidět, ale nemusí ho ani litovat, protože on se o sebe umí postarat. Málokdy je mi některý hlavní hrdina v teenage komedii takhle sympatický, takže po téhle stránce je vše v pořádku. Takže zbývá už jen příběh, a jak už jsem naznačil, tak ten příběh bohužel v určitých chvílích utíkal docela pomalu a nudil, ale naštěstí tomu tak nebylo pořád a v jiných pasážích to byla zábava a příjemný zážitek. Celkově film vidím jako průměrnou pohodovou záležitost, které po zásluze uděluji tři hvězdy.(30.6.2010)

• eraserhead666

Obsadit Wildera někým jiným než Reynoldsem je chyba. Bennett se snaží, ale není to prostě Wilder a dělá z něj někoho úplně jiného, než jak nás s ním seznámil právě Reynolds. Co říci k filmu? Jednička trochu jinak a slaběji. Je vždycky škoda, když jediné, co si z filmu po čase zapamatujete je zástup hezkých holek a přemíra nahých prsíček (hned první jsou ukázkové silikony, takže se vyděsíte). Ale jo, pár zábavných okamžiků to má.(16.3.2017)

Tentokrát už tam zůstaly opravdu jen oteklé psí koule, ale překvapivě je to zábavnější než dvojka, která vsadila vše na britskou strojenost a snobství, což úplně nevyšlo. Pokračovatel rodu Wilderů však i zde dostane nepříjemné soupeře v podobě víry, abstinence, vojenské poslušnosti a sexuální zdrženlivosti, které samozřejmě stylově rozmetá. Jelikož jsme zpátky na americké půdě, tak se série vrací ke kořenům a nechybí brutální nálož koziček a fekalit všeho druhu.(22.7.2017)

• gilmore_girl

Tohle je vazne nechutne nechutne! Vydrzela jsem dvacet minut a to jsem se musela premahat. Jonathan ma sice oci jako andel, ale tady je stejne nechutny jako vsechno ostatni, brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr (o nejakem hrani se vubec neda mluvit, ne, ze by ho tenhle film vyzadoval). Predchozi veledila jsem nastesti nevidela a ani nikdy neuvidim a ostatnim doporucuju totez.(9.8.2010)

• Torgal

Namyslený frajer s maniakálnym pohľadom prichádza na univerzitu s jediným cieľom - nonstop žúrovať. Naráža na odpor armádneho riaditeľa školy a jeho poskoka (vtipne obsadeného Stiflerom z prcičkových videopokračovaní), no nakoniec samozrejme dosiahne svoje. Obsahovo je to PRESNE to isté čo servírujú videoprcičky - neustále divoké párty, všetko sa točí okolo sexu, nechutný fyzický humor a do toho sa hlavný macho snaží romanticky zbaliť priateľku svojho úhlavného nepriateľa. Akurát sa tu originálne nikto nesnaží prísť o panictvo. Scenár je idiotskejší každou minútou a nebyť tu toľko nadržaných sexy kočiek, vďaka ktorým sa je aspoň na čo pozerať, tak tomu letí odpad ako vyšitý. 2/10 PS: To sa tomu debilovi hovorí, že chce ostať na škole, keď za celý film venoval učeniu nula sekúnd času (ak teda nerátam to, že sa zahral na učiteľa sexuálnej výchovy...).(11.1.2015)

• - Zhruba v čase 21:55, kdy desátník Hayesová (Kristin Cavallari), rozdává rozkazy studentům, lze v jejich brýlích vidět odraz natáčecího štábu. (masekjc)

• - Po filmu Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007) se jedná již o druhý společný snímek Nicka Nicotery a Steva Talleye. (BisiJoker)

• - Ve scéně, kdy Van (Jonathan Bennett) vstoupí do třídy na kurz sexu, se mu změní mezi vstupem a odchodem ze třídy třikrát barva trička. (BisiJoker)