Rodina, která to opravdu potřebuje, se dočká překvapivě rychlé renovace svého bydlení. Pokud se ovšem tým návrhářů vydrží alespoň chvíli nehádat... (TV Nova)

HoneyBunny

"OH MY GOD!!!" znásobené dvacetkrát v každém dílu. Postel ze snowboardů. Postel ve tvaru dřevěného autíčka. Dětský pokoj vyzdobený jako manéž. Vodní park v zahradě rodinného domku. Prostě Jak se staví sen po americku a s americkými sockami. ()

Kothy

Tohle je něco otřesného! Tak strašně umělé a nevěrohodné. Ale třeba Američani vážně takoví jsou. Chtěl bych vidět, jak bude u nás 100 dobrovolníků stavět dům. :D V každém díle se musí několikrát objevit vlajka a občas si zazpívají i hymnu. Ty je opravdu strašný moderátor. ()

Slartibarkfast odpad!

Skutečně nechutné divadlo. Pokud některé filmy útočí na divákovy city a vnucují se mu nevkusným a laciným způsobem, pak tohle je strčí hravě do kapsy. Různé variace na trapnost se tu střídají záběr za záběrem a obdarované rodiny se pak trumfují v teatrální radosti a křepčení. Slovo "bůh" je tu prakticky v každé větě a americký nevkus v každém domě. Nemám slov. Hnus, fuj a děs běs. 0% ()

CaptainNor odpad!

Ušlechtilost je éterická víla, která nesmí na světlo a nesnáší ani, když se o ní příliš hovoří - pak se rozplyne a přestane být ušlechtilá. V tomto snad největším zrůdném koncentrátu americké pózy, falše, přetvářky, ega, pokrytectví, hnusné reklamy a vyvalených nýmandských blbečků, po ní není ani stopy, což nešťastné rodiny poznají za několik týdnů a odplivnou si velikým obloukem tak, jako já. ()

heyda

Jo, na tohle se dá dívat. Slušná práce především kamery, ale takové ty americké dojáky, které tam někdy cpou se mi moc nelíbí. A postavit barák za týden? Zdá se to být nemožné, ale v Americe NIC NENÍ NEMOŽNÉ :-D Takže 3 hvězdičky. ()

rikitiki

Jakože reality show, která se násilně přetavuje do pohádek se šťastným koncem. Asi tak bezprostřední jako děkovné řeči na Oscarech. /31. 7. 11./ ()

SLOTH

ahoj jsem stavari z ameriky, pred kazdym nove postavenym domem si poslechneme hymnu. sundame si helmy a vzorove si polozime ruku na srdce a zaposlouchame se. ale nemyslete si ze i vám postavíme barak, to ne. pokud ve vasi rodine neumírá minimalne jeden clen(nebo nemá nejakou zavaznou nemoc (nejlepe kdyby to byla mala osmileta holcicka)) tak vám dum rozhodne nepostavíme. to víte hrajeme na city co je v nasi stavitelske branzi dost dulezite ()

Ištván87

I když přiznávám, že se na to celkem pravidelně dívám, abych se probudil, tak je to z jediného důvodu, a to, že mě baví koukat na to, jak roste barák. Ovšem toho stavění je v téhle show dost velký nedostatek, neboť se to hodně zaměřuje na poselství o tom, že s vírou v Boha, milujícími spoluobčany a country muzikou se dá všechno přežít. Líbí se mi ten nápad. Lidé, kteří něco ztratili, ať už dům, zdraví, nebo nedej bože někoho ze svých blízkých, mohou tým z téhle show požádat o pomoc, a té se jim dostane alespoň formou uspokojivého bydlení, protože není nad teplo domova. Tohle je vážně fajn, ale tohle samotné v jednotlivých dílech zas tak moc času nezabírá. Většinu času zabírá plané žvanění o tom, kolik je v téhle rodině lásky, jak se každý den modlí, nebo kecy Tye Penningtona. Další nesnesitelná věc je způsob, jakým návrháři vymýšlejí, jaký pokoj mají postavit. Zeptají se dětí, jaké mají záliby, jednu hlavní si vyberou a podle ní pak postaví nejkýčovitější pokoj na světě. No a aby toho nebylo málo, čas od času si na místo, kde staví, pozvou nějakého country zpěváka. Na seriálu je neskutečně vidět, že jednotliví tvůrci jsou zamilovaní do americké vlajky, Boha a do nábytku ze Sears. Je toho tady strašně moc špatného, moc se tu kecá a snaží se to za každou cenu z lidí ždímat emoce. Už jsem viděl spousty takových ždímaček na slzy, ale tahle je jasně největší. Seriál je tak trochu reality verzí seriálu Sedmé nebe. Prostě, věřte v Boha, lidskou lásku a americkou vlajku, a dojdete štěstí. ()

ARI50

Aspoň že zábava je super přesto se snaží až moc dojad diváka pohodovka která je svým způsobem zajímavá. ()

Beastmaster4 odpad!

Ubohá pakárna plná vřískajících děcek a dojemných blábolů, které mě zajímají stejně jako psí prdy. Sami si tu nežijeme v přepychu a máme hltat falešnej a vyumělkovanej pořad, v kterým se cpou za dojemnej životní příběh prachy amíkům?! ()

Handle

Je to tak neskutečně AMERICKÝ pořad! Takové ty typické americké emoce! Ale ono to prostě funguje a fungovat bude. Možná to je díky srdcervoucím vsuvkám opravdu brak, jak tu píšete... Patetické? Hraje to na city? Rozhodně. Ale už několikrát mě to vážně dojalo a když už jsem si myslel, že už nic víc dojemnýho udělat nejde, oni vymyslej ještě něco tááák mnohem víc předojemnějšího! Sentimentem se zde opravdu nešetří, ale rozhodně to v TV působí... pěkně. :)) A když to těm lidem pomůže... Krom toho ty baráky jsou úžasný. Otázkou samozřejmně je, jak rodina utáhne dům, jak to chodí na natáčení pořadu, ale mám-li hodnotit pořad, tak mě klidně ukamenujte... 4*! :) ()

slatkac

Kravina. BTW, vypadá to, že ty baráky staví rychle jak cyp, ale ve skutečnosti to trvá o několik týdnů dýl, takže je to v podstatě stejný shit jako Jak se zkur*í sen. ()

Caszidy

Neskutečně otravná forma a moderátor a naproti tomu záslužná činnost. Bohužel kvůli tomu uřvanému formátu se tenhle pořad příliš sledovat nedá. Případně pouze s vypnutým zvukem. ()

Marek1991

Typický príklad toho, keď sa podporuje zlý kapitalistický systém, ale riešia sa len jeho niektoré dôsledky, aby sa koniec koncov na tom aj zarobilo. Oceňujem, že sa tam pomáha rodinám a nedivím sa im, že po tom, čo museli zažiť v tom "raji" na Zemi, potom aj tak od radosti kričia, ale je tu jasná snaha o to, zvýrazniť tú hysterickosť. Všade režiséri vložia, to čo zvyknú bežne títo ľudia kričať a to je tá typická frázička, z ktorej by kresťanské cirkvi neboli až tak nadšené. Tiež nechápem ako to, čo nedokázali doteraz splácať, budú po rekonštrukcii schopní. Čo im zároveň odpustia aj všetky dlhy v bankách a nezamestnaným členom rodiny nájdu práce? Nemal by byť to základ pomoci? Až potom sa dá takto pomáhať, to je ako keby ste Indovi žijúcemu v chatrči s príjmom 100 rupií na deň postavili vilu za 100 000 000 rupií a nechali, že splácaj si vodu, plyn, elektriku a aj iné dane. Takže, buď je tento program podvod, aby si ľudia vo svete povedali, akí sú tí obyvatelia USA k sebe solidárni a dobrí alebo je to trocha nedomyslené. Za zmienku by stálo tiež, že si ich všimnú v televízii nejakí zamestnávatelia a možno im tú lepšie platenú prácu aj dajú. Inak ukazuje sa, že keď sa chce, dá sa toho stihnúť veľa. Osobne si myslím, že kľudne aj celé nové veľké mesto s domovom pre milióny ľudí by sa dalo postaviť za malú dobu pár rokov, keby sa ľudia k sebe správali dobre a by si pomohli navzájom. Nakoniec by to možno prinieslo plusy pre všetkých. Tento program aspoň dal tú myšlienku na ktorú sa v dnešnej dobe zabúda a tou je pomáhať si navzájom, interiér domov je niekedy šialený, ale to neriešim, preto dávam aspoň tri hviezdy. ()