I třetí epizoda nabídla v podstatě totéž, co díly předchozí. Nijak zvlášť jsem se nebavil, přestože mě potěšilo, že Janos doslyntal. Děj prakticky stagnoval, Braavos mě vyloženě nudil, každý rozhovor mezi Stannisem a Jonem skončil vždy na stejném mrtvém bodě a dokonce mě přestává bavit i Tyrion, který se prochlastal už třemi epizodami.(14.12.2017)

Ďalšia vykecávacia epizóda, z ktorej výraznejšie utkvel v pamäti len moment, keď Jon Sneh začal ukazovať svoje svaly ako nový veliteľ Nočnej hliadky. Z pasáže Arye v Braavose, na ktorú som sa veľmi tešil na konci 4. série som zatiaľ sklamaný. Už si to začína pýtať nejakú dobrú bojovú scénu.(3.8.2016)

Třetí epizoda nabízí jakési postupné utahování smyček. Na severu to jiskří mezi Stannisem a Snowem - vrchol tohoto úseku je bezpochyby výstavně mrazivá popravovací scéna. Zajímavé je i tvoření aliance ve Winterfellu. Pasáž s Aryou je ovšem momentálně v úpadku. Snaha o mysteriózní, duchovně assasínskou vsuvku se zatim moc nedaří. Nemá to atmosféru, nápad a spád už vůbec ne. Mimochodem kde je Brann a Hodor ?(31.5.2017)

O něco málo lepší epizoda než úvodní dva díly páté série, ale celkově je její začátek opravdu slabý. Celá linie s Aryou v Braavosu mě v seriálu prostě nebaví, podobně neustálé hádky Cersei s Margaery. V této epizodě jsou ale na druhou stranu dvě nové skutečnosti, které seriál trochu oživí, a to představení Nejvyššího vrabčáka a "setkání" Tyriona s Medvědem. Dobře udělaná je i poprava Slynta na Zdi. 75 %(1.4.2016)

• JohnMiller

Ale čo.. Fanatický veriaci si našli cestu aj do tohoto, veľmi dobre spoločensky vymysleného, seriálu. Od hysterickej Cersei, ktorá pomaličky ale isto stráca vplyv nad vládou, dostali fanatici zelenú, a tak začnú vypratávať nevestince a trestať homosexuálov. Diel nič moc ale následky budú určite zaujímavé.(18.9.2016)