• Necrotongue
  ***

  I třetí epizoda nabídla v podstatě totéž, co díly předchozí. Nijak zvlášť jsem se nebavil, přestože mě potěšilo, že Janos doslyntal. Děj prakticky stagnoval, Braavos mě vyloženě nudil, každý rozhovor mezi Stannisem a Jonem skončil vždy na stejném mrtvém bodě a dokonce mě přestává bavit i Tyrion, který se prochlastal už třemi epizodami.(14.12.2017)

 • Luk Skywalker
  ****

  Další díl, kde se zapomíná na některé postavy, dříve se to v takové míře nedělo (vyjma speciálních válečných dílů). Zase se série pomalu rozjíždí, což je pro desetidílné série divné, ale v tomto seriálu to prostě tak je. Co očekávat od nejvyššího vrabčáka? V dalších dílech se to nejspíš dozvíme.(18.8.2018)

 • Loki_Six
  *****

  "Don't Let them see your tears. They are nasty little shits and nasty little shits aren't worth crying over."(4.7.2017)

 • Kaka
  ****

  Třetí epizoda nabízí jakési postupné utahování smyček. Na severu to jiskří mezi Stannisem a Snowem - vrchol tohoto úseku je bezpochyby výstavně mrazivá popravovací scéna. Zajímavé je i tvoření aliance ve Winterfellu. Pasáž s Aryou je ovšem momentálně v úpadku. Snaha o mysteriózní, duchovně assasínskou vsuvku se zatim moc nedaří. Nemá to atmosféru, nápad a spád už vůbec ne. Mimochodem kde je Brann a Hodor ?(31.5.2017)

 • JohnMiller
  **

  Ale čo.. Fanatický veriaci si našli cestu aj do tohoto, veľmi dobre spoločensky vymysleného, seriálu. Od hysterickej Cersei, ktorá pomaličky ale isto stráca vplyv nad vládou, dostali fanatici zelenú, a tak začnú vypratávať nevestince a trestať homosexuálov. Diel nič moc ale následky budú určite zaujímavé.(18.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace