• Necrotongue
  ***

  I třetí epizoda nabídla v podstatě totéž, co díly předchozí. Nijak zvlášť jsem se nebavil, přestože mě potěšilo, že Janos doslyntal. Děj prakticky stagnoval, Braavos mě vyloženě nudil, každý rozhovor mezi Stannisem a Jonem skončil vždy na stejném mrtvém bodě a dokonce mě přestává bavit i Tyrion, který se prochlastal už třemi epizodami.(14.12.2017)

 • 0verseer
  ****

  Ďalšia vykecávacia epizóda, z ktorej výraznejšie utkvel v pamäti len moment, keď Jon Sneh začal ukazovať svoje svaly ako nový veliteľ Nočnej hliadky. Z pasáže Arye v Braavose, na ktorú som sa veľmi tešil na konci 4. série som zatiaľ sklamaný. Už si to začína pýtať nejakú dobrú bojovú scénu.(3.8.2016)

 • Kaka
  ****

  Třetí epizoda nabízí jakési postupné utahování smyček. Na severu to jiskří mezi Stannisem a Snowem - vrchol tohoto úseku je bezpochyby výstavně mrazivá popravovací scéna. Zajímavé je i tvoření aliance ve Winterfellu. Pasáž s Aryou je ovšem momentálně v úpadku. Snaha o mysteriózní, duchovně assasínskou vsuvku se zatim moc nedaří. Nemá to atmosféru, nápad a spád už vůbec ne. Mimochodem kde je Brann a Hodor ?(31.5.2017)

 • Hejtmy
  ****

  O něco málo lepší epizoda než úvodní dva díly páté série, ale celkově je její začátek opravdu slabý. Celá linie s Aryou v Braavosu mě v seriálu prostě nebaví, podobně neustálé hádky Cersei s Margaery. V této epizodě jsou ale na druhou stranu dvě nové skutečnosti, které seriál trochu oživí, a to představení Nejvyššího vrabčáka a "setkání" Tyriona s Medvědem. Dobře udělaná je i poprava Slynta na Zdi. 75 %(1.4.2016)

 • JohnMiller
  **

  Ale čo.. Fanatický veriaci si našli cestu aj do tohoto, veľmi dobre spoločensky vymysleného, seriálu. Od hysterickej Cersei, ktorá pomaličky ale isto stráca vplyv nad vládou, dostali fanatici zelenú, a tak začnú vypratávať nevestince a trestať homosexuálov. Diel nič moc ale následky budú určite zaujímavé.(18.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace