I třetí epizoda nabídla v podstatě totéž, co díly předchozí. Nijak zvlášť jsem se nebavil, přestože mě potěšilo, že Janos doslyntal. Děj prakticky stagnoval, Braavos mě vyloženě nudil, každý rozhovor mezi Stannisem a Jonem skončil vždy na stejném mrtvém bodě a dokonce mě přestává bavit i Tyrion, který se prochlastal už třemi epizodami.(14.12.2017)

Další díl, kde se zapomíná na některé postavy, dříve se to v takové míře nedělo (vyjma speciálních válečných dílů). Zase se série pomalu rozjíždí, což je pro desetidílné série divné, ale v tomto seriálu to prostě tak je. Co očekávat od nejvyššího vrabčáka? V dalších dílech se to nejspíš dozvíme.(18.8.2018)

"Don't Let them see your tears. They are nasty little shits and nasty little shits aren't worth crying over."(4.7.2017)

Třetí epizoda nabízí jakési postupné utahování smyček. Na severu to jiskří mezi Stannisem a Snowem - vrchol tohoto úseku je bezpochyby výstavně mrazivá popravovací scéna. Zajímavé je i tvoření aliance ve Winterfellu. Pasáž s Aryou je ovšem momentálně v úpadku. Snaha o mysteriózní, duchovně assasínskou vsuvku se zatim moc nedaří. Nemá to atmosféru, nápad a spád už vůbec ne. Mimochodem kde je Brann a Hodor ?(31.5.2017)

• JohnMiller

Ale čo.. Fanatický veriaci si našli cestu aj do tohoto, veľmi dobre spoločensky vymysleného, seriálu. Od hysterickej Cersei, ktorá pomaličky ale isto stráca vplyv nad vládou, dostali fanatici zelenú, a tak začnú vypratávať nevestince a trestať homosexuálov. Diel nič moc ale následky budú určite zaujímavé.(18.9.2016)