Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V Braavosu Arya spatří Jeho mnoha tváří. V Králově přístavišti si královna Margaery užívá svého nového manžela. Tyrion a Varys překračují Dlouhý most Volantisu. (HBO Europe)

Recenze (12)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

I třetí epizoda nabídla v podstatě totéž, co díly předchozí. Nijak zvlášť jsem se nebavil, přestože mě potěšilo, že Janos doslyntal. Děj prakticky stagnoval, Braavos mě vyloženě nudil, každý rozhovor mezi Stannisem a Jonem skončil vždy na stejném mrtvém bodě a dokonce mě přestává bavit i Tyrion, který se prochlastal už třemi epizodami. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak dáme za tri, aj keď ono je to pri podobných, v podstate len na dialógoch postavených epizódach jedno. Z Johna Snowa je zrazu veľký drsňák a tento prechod mi nepripadal bohvieako pripravený, aj keď túto postavu poznáme už piatu sezónu. Viac ma tak potešilo zopár panoramatických záberov, kde som uvažoval, čo sú reálne kulisy a čo CGI. Ale nechcem tým haniť, aj podobné epizódy tento seriál potrebuje, len ich je možno viac ako je potrebné. ()

Reklama

JohnMiller 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ale čo.. Fanatický veriaci si našli cestu aj do tohoto, veľmi dobre spoločensky vymysleného, seriálu. Od hysterickej Cersei, ktorá pomaličky ale isto stráca vplyv nad vládou, dostali fanatici zelenú, a tak začnú vypratávať nevestince a trestať homosexuálov. Diel nič moc ale následky budú určite zaujímavé. ()

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Třetí epizoda nabízí jakési postupné utahování smyček. Na severu to jiskří mezi Stannisem a Snowem - vrchol tohoto úseku je bezpochyby výstavně mrazivá popravovací scéna. Zajímavé je i tvoření aliance ve Winterfellu. Pasáž s Aryou je ovšem momentálně v úpadku. Snaha o mysteriózní, duchovně assasínskou vsuvku se zatim moc nedaří. Nemá to atmosféru, nápad a spád už vůbec ne. Mimochodem kde je Brann a Hodor ? ()

Galerie (66)

Reklama

Reklama