Daenerys potkává svou budoucnost, Bran zase minulost. Tommen čelí Nejvyššímu vrabčákovi. Arya trénuje, aby se stala Nikým. Varys nalézá odpověď a Ramsay dostává dar. (HBO Europe)

FoxxX

HBO si na samém počátku tohoto seriálu nastavilo hodně vysokou laťku. A doteď ji nesnížilo. Tahle epizoda má vše, co by měla mít. Z prvních tří epizod šesté série je to zatím ta nejlepší. Nepotěšila mě jen v jedinou chvíli - když skončila. Nyní musím další týden napjatě čekat na pokračování. A přesně tak to má u správného seriálu být. Dávám jednoznačně pět hvězdiček. ()

termyks

V rámci seriálu určitě nadprůměrná epizoda se skvělými momenty. Flashbacky budou v této sezóně hrát velkou roli k pochopení všech souvislostí a tento konkrétní je jeden z nejzásadnějších. Tvůrci ho zvládli velmi dobře a jsem zvědavý na další vývoj. ()

MilanM76

Táto časť, bola pre mňa sklamaním (podobne ako celý začiatok 6-tej série). Hýbe sa to strašne pomaly, scény sú umelo naťahované nepodstatnými detailami (3x záber na Sneha a 3x zaber na obesencov...). Niektoré úplne zbytočné celé scény: -- 10 min strata rozhovorov a tyckovanim do vedra na lodi. Naco tam bola tato scena. -- Potom ako sa Tyrion nudi a vymysla hry ako by zabil cas??? wrf to naozaj? -- Chápem, že je dobré film oživiť nejakými akčnejšími scénami aby to nebolo nudné, ale scény ako chodí chlapec do minulosti mi pripadajú úplne mimo kontext... Dobre dozvieme sa ničo o minulosti, ale dej je tak spomalený násobnými paralelnými dejmi, že pridať ďalší, ktorý nič nerieši mi pripadá zbytočné. Verím tomu, že ľudia to už pozerajú iba zo zotrvačnosti, lebo chceme vedieť ako to dopadne. Ale kvalita seriálu išla dramaticky dole. Teraz nehovorim so kvalite scen, ale o dynamickosti, napati, .... tento serial ma zacina skor frustrovat ako baviť.... ()

SimcaJB

Třetí díl, je bohužel za hodnocením první dvou epizod. Žádná pořádná akce, která by posunovala příběh rychle kousek po kousku, spíše dlouhé rozhovory, které mají posunovat děj kousek po kousku a měnit názory lidí. Samozřejmě, že se objeví i nějaká smrt, ale tu už očekáváme a je spravedlivá, ne jako v předchozích dílech. Nečeká nás nic, co bychom nečekali a fanoušci seriálu v to nedoufali. ()