trosku to jde smerem romance - navic, az moc roztahle-, coz je velka skoda. Nebylo tam nic vylozene mega spatne, ale ani nic, co by nadchlo ci pobavilo. Citila jsem u toho jen pramalo emoci. Snad se to rozjede a nezklame. Jinak uplne se ztotoznuji s nazorem uzivatele jmenem PaTeXx (:"Od hodinové otvíráku osmé série jsem asi čekal víc, než nám tvůrci naservírovali, vzhledem k tomu, že epizod bude pouze šest.")(20.4.2019)

Predvídateľné a chaotické. Nemyslím si že to bol dobrý nápad zakončiť to 8 sériou nakoľko je to všetko zrýchlené a tie stretnutia ktoré mali byť dojímavé tým pádom zas tak dojímavé nie sú. Ale ak tvorcom dochádza para ta je to tak asi lepšie, ak by však boli viac talentovaní, pracovití a originálni, mohlo to mať kľudne 10 sérii aj viac. Stále je to však lepší priemer z GoT, hádam to pôjde len k lepšiemu (a to hlavne scenáristicky)(15.4.2019)

Tentokrát nemám co tak vytknout, každá minuta z dnešního prvního dílu je dokonalá. Tentokrát není nic zdlouhavé., dialogy jsou oříznuty na tu správnou chvíli, aby se člověk dozvěděl přesně co potřebuje a nezačalo ho to nudit. 100 %(15.4.2019)

Budu kritický, hodně kritický a to na ty burany, co tady neocení nádhernou práci a chtěli by vždycky všeho moc! Byl to krásný díl na začátek, rozjíždět se to bude čím dál víc a jen díky nesvéprávným lidem co tady hodnotí a melou blbosti tak klesne seriálu hodnota!! Děkuji všem ostatním, co hodnotí na úrovni tohoto největšího seriálu v dějinách lidstva.(15.4.2019)

Vše na co jsme čekali a doufali už několik sérií, že se přihodí. Několik postav se spolu potkalo po letech, odkryla se pravda a přípravy na boj ve velkém vrcholí. Hloupý, kdo tento díl odepsal a hodnotil jednou hvězdou. Ne v každém díle můžou někoho zabít nebo znásilnit, aby vás to zabavilo. ;) ----------------- Přehodnocení po shlédnutí celé série: Asi nejlepší episoda i když nijak výrazná. Jako jediná mne dokázala dojmout a vzbudit ve mně jiné emoce než vztek nad pokaženým seriálem.(15.4.2019)

• - Čínští cenzoři kvůli násilí a erotice zkrátili epizodu o šest minut. (Bioscop)

• - Spoiler: Lena Headey (Cersei) se nechala slyšet, že po přetčení scénáře nemohla uvěřit tomu, že tvůrci nechali její postavu vyspat se s Euronem (Pilou Asbæk). (Bioscop)

• - V úvodu vidíme malého chlapce, který se prodírá zástupy lidí a vyleze na strom, aby se podíval na přijíždějící vojsko. Tato scéna je náramně podobná epizodě Zima se blíží (2011), kdy podobnou cestičku mezi davem si hledá Arya, aby se podívala na krále Roberta. [Zdroj: extralife.cz] (Bioscop)