Bratricek odpad!

Pokud bych hodnotil americkou verzi, v podstatě jakožto trapnou verzi Her bez hranic, dal bych nějaké 2*. Poté, co jsem před několika dny viděl česko-slovenský výběr na TV Nova, jsem velmi silně otřesen. Kdybyste slyšeli komentátory z Novy, zaručuji vám, že byste se rozbrečeli. Byl to jeden z mých nejhorších televizních zážitků. U každého kdo prošel dráhu (každý) začali řvát o nadlidském výkonu, o dokonalé reprezentaci apod.....je mi zle. Dopíši komentář a pokusím se zapomenout... Jsem ovšem člověk nepřejícný takže: zkazte si den: http://voyo.nova.cz/multimedia/wipeout-epizoda-2.html NEJHORSI TELEVIZNI ZAZITEK V ZIVOTE!!!! ()

Kejdlo

Konečně držkopády, které dokáží pobavit. K tomu výborné komentáře dvojice Henson-Anderson, sexy Jill Wagner... Zkrátka a jasně se vždy pobavím. Stereotyp na mě nepřišel. ()

bari68

Je to zábava,sranda a adrenalín.Nemôžem si pomôcť,ale je to v podstate určité nahradenie Hier bez hraníc. ()

KoRner

V tejto verzii pády súťažiacich potešia asi najviac, pretože je tu aj najvyšší počet nadutých vyhlásení. Ale čo čakať od USA... ()

PetkaW.

Když jsem poprvé viděla profil tohoto pořadu s hodnocením přes 70 %, jen nevěřícně jsem kroutila hlavou... to se vážně někomu tak líbí, když se SuperJack, Nancy krotitelka, Létající Zack a další opřezdívkovaní lidé opakovaně odráží od obřích červených koulí a padají do bahna a vody? Vážení rozeběhněte se, odražte se od trampolíny a skočte do nějaké hlubší tůňky, nechte se u toho natočit a okomentovat kamarádem a dosáhnete skoro toho samého, co předvádí Drtivá porážka. Mám ráda soutěžní pořady, ale když v nich soutěžící alespoň něco předvedou. Sportovní výkon, vědomosti... tady jde ve většině případů jen o to, kdo předvede krkolomnější držkopád. Věřím, že je to taky fyzicky náročné a soutěžící často melou z poslední sil, ale... První dva díly fajn, člověk se zasměje. Pak se ale pořad dostane do děsivého stereotypu a opakování, které ani občasná obměna překážek nezachrání. Jediné plus jsou hlášky obou komentátorů. ()

Oyer

Pochopil jsem dobře, že se jedná o parodii na soutěže v podobných prostředí? Cílem je vidět nárazy, odrazy a především pády po prudkém kontaktu s různými měkkými pohyblivými překážky? Podobných soutěží v poslední době nějak moc přibývá. Krmí nás tedy nehorázně. Nikdy nevím, jestli se smát nebo plakat... Proč se namísto těchto volovin nevrátí třeba Pevnost Boyard, Po stopách Xapatánu nebo alespoň Hry bez hranic? ()

Rekpet

Strhávám jednu hvězdičku za finální Wipeout zone, to už není tak vtipné (a o to u mně jde, vítěz mne nezajímá)... Vyzdvihnout musím komentátory, skvělá dvojka. ()

IsaacNewton

Američani jsou prostě cvoci :-) Když to ale bylo americké, sranda nechyběla, moderátoři byli vtipní (ty přezdívky, které dávají soutěžícím!), ale naopak Angličané z toho udělali děsně vážnou věc, což mě namíchlo. Dřív to byla prostě jen srandička, ale v britském podání takové to: "Jak se cítíte?" "Myslím, že dneska nemají ti druzí šanci, protože já jsem sem přišel, abych vyhrál a mám větší vůli, než oni!" "Peter je naivní, myslím, že on skončí jako první." "Největší hrozbou je pro mě určitě Sue..." bla bla epická hudba a hop na obří koule po anglicku! ()

Raimok

Rozhodně nepopírám, že bych si to sám nechtěl zkusit. Popravdě bych tam asi běhal a skákal celej den. Ale dívat se na ostatní blbečky, jak si tam rozbijijou držku mě fakt strašně moc nebaví. 22 % ()

Purity

Opravdu velice zábavná podívaná, která se neokouká ani po více dílech hlavně díky velice trefným komentářům a kresbám všech moderátorů!!!Navíc se člověk až popadá za břicho při všech těch drškopádech, které někdy vypadají, jako smrtelné úrazy:)Pro mě velký hit... ()

El-Barto

Na Drtivou porážku se o víkendech ráno na Tv Barrandov moc rád podívám. Baví mě sledovat, jak si lidé v honbě za padesáti tisíci rozbíjejí čumáky a smát se jejich neštěstí a bolesti. "Přeji hezký zbytek dne a OBŘÍ KOULE!" ()

Heffleyka

Občas je mi vážně líto těch lidí, co tam soutěží... no ale jsou tam dobrovolně a pro ty ostatní u televize je to skvělá zábava! ;) ()

RedHot

Lidé pořád brblají, jak je svět hrozný, jak moderní společnost rozhazuje, zatímco jinde hladoví miliony. Já říkám - když už plýtvat, ať to stojí za to! Kde jinde se můžete podívat, jak se na Američany valí kupy plastových nástrah, tuny rajčatové omáčky a navrch tucty dortů do obličeje? Konina je to příšerná a už to znovu nezapnu, ale přiznávám, že po několika lahvích to musí být zábava jak řemen. ()

Everyone

1x, max. 2x je to i koukatelné, ale pak je to pořád stejné. Česká verze byla do stylu "her bez hranic", což jaksi nemělo ten efekt jako v minulosti. ()