SidneyP

Nikdy jsem u žádného TV pořadu nevydržel sedět s takovým zaujetím jako tady. Dívat se na lidi, co několikrát za sebou spadnou do bláta, nebo je sejme nějakej kolotoč, je fakt sranda. 75%. ()

aslavey

Johnové švédská příjmení, jejich skvělý a vtipný dabing, elektronická tužka, čtvrtá "zimní" série a obří koule. ()

kacirek_

Občas mě to přijde hodně vtipné - třeba když jednomu takovýmu velkýmu černochovi zamotal hlavu moták tak, že šel úplně na opačnou stranu než měl a pak ještě asi tak 5 min. ho nohy vůbec neposlouchaly:-) a někdy nezbývá než před někým smeknout, páč zvládá přeskakovat a všechno možný s grácií.... ()

animario

"Vítejte v zóně Drtivé porážky!" řekl elastický Fred a dostal tečku zametačem. Na poli podobně laděných soutěží patří Wipeout k těm nejzábavnějším,byť je to pořád dokola. Krkolomný překážky a hlavně vtipný,trefný komentáře vyloudí vždycky úsměv od ucha k bradě. Na víkendová rána ideální zábava. ()

chleba24

Není to pořad, který bych sledoval každý den, ale když v Tv nic není, tak je to pro mě jasná volba. Akční, zábavný, napínavý a hlavně.. OBŘÍ KOULE!! :-D ()

Karmyn

Na tohle se dá koukat pořád. Skvělé držkopády a hlavně ten perfektní komentář u všeho a ty přezdívky :D ()

gemi

Povedená parafráze na Takešiho hrad. Překážky jsou zde o něco větší, bahno hustší, voda hlubší, padá se z větší výšky, taky je tu o něco méně japončíků a (bohužel) žádný Takeši:-) ()

FireTight

Americká verze Ninja Faktoru, která přímé srovnání se svým Japonským otcem nemůže ustát... Soutěž, kde jde hlavně o replaye nárazů, držkopádů, "vtipných" hlášek obou komentátorů a opět (stejně jako v Fear Factoru) podivné soutěžící. Navíc, když člověk z nějaké překážky spadne, může začít znova, no fuj! :p ()

Oonika

Chvilku to je sranda... Ale pak je to pořád to samé dokola no... I když někteří soutěžící dokáží taky překvapit :) ()

Homer.p

Tak toto je nářez. Všem doporučiji díl ze druhé série, kde spolu soutěží páry. Tuším, že se jedná asi o 8. díl této série. Je zde jistý Michael Garcia a to je opravdu masakr. Po tomto shlednutí zde bude jistě hodnocení kolem 95-ti procent. Jo a Jill je super. ()

ZnalecH

Možná se to po čase omrzí, ale to všechno. Když jsem poprvé viděl tento pořad, tak jsem si říkal bomba, tam se chci přihlásit... ()

casef

Myslel jsem, že se to po 2-3 dílech okouká, ale pokaždý je to slušná zábava, protože se alespoň trochu vždy obměňují překážky. Škoda, že více prostoru nedostane Jill Wagner, přeci jen se na ni lépe dívá, než na duo Johnů, bez kterých kdyby to nekomentovali a neutahovali si ze soutěžícim by byla po chvíli nuda. Tímto se s Vámi loučím a obří koule! ()