Wolverine (Hugh Jackman), nejslavnější hrdina ze ságy X-Men, se v novém, výpravném akčním dobrodružství podívá do současného Japonska. V pro něj zcela neznámém a nesrozumitelném světě se střetne se svou největší nemesis. Z nelítostné bitvy na život a na smrt odejde navždy poznamenaný. Prvně v životě se cítí zranitelný, ocitá se na samé hraně svých fyzických a psychických možností. Zdaleka nebojuje jen se smrtícími samurajskými meči, ale i s vlastní smrtelností. Z těchto vnitřních a vnějších bojů pak vyjde mnohem silnější, než kdy býval. (oficiální text distributora)

Lavinia

Komorní epizoda ze života Wolverine o tom, jak se dávnému příteli z vděčnosti za záchranu života a strachu z vlastní smrti málem zdařilo odpravit našeho drápkatého hrdinu. Z obvyklé nepřehledné haldy mutantů naštěstí jen dvě postavy, jedna milá zlá zmijovitá, druhá nezajímavá předvídatelka smrtí, co se samolitr snadno mýlí. I tato komornost mě uvádí do extáze, mám toho jinak trochu nad hlavu, hlavně když se stále slzí nad vlastním osudem. Solidní řemeslné dílo, mírně nadhodnocuji. ()

AshT

Wolverine v Japonsku a sakra to asi nebyl nejlepší nápad. Krkolomná Mangoldova režie a příběh, který opravdu nijak zvlášť nezaujme. Hugh Jackman samozřejmě nezklamal a snaží se film držet na úrovni. Nejlepší na celém filmu je potitulková scéna což je dost velký paradox. ()

DavidWebb

K slabšej štvrtej hviezde ma dokopala až záverečná štvrtina filmu, kde ma to konečne "chytlo". Prvé tri štvrtiny sú štýlovo natočeným mixom filmovej priemernosti všetkého možného, ale hlavne všetkého čo má dočinenia s Áziou. ()

Fildas

3* protože jsem fanoušek Wolverina ale asi jinak nejhorší díl. Žádný posun jak slibují upoutávky nečekejte. Je to prostě takové malé uprdnutí v Loganově životě které se odehrálo v Japonsku. Japonce napadlo že to uprdnutí byl útok yperitem tak raději stvořili robota aby je chránil. Je sice pravda že se i Logan málem udusil ale nakonec se zregeneroval, mávnul rukou a šel dál. ()

comicsJan

Tento film budu nenávidět do konce svých dnů a to hned ze dvou důvodů: 1. Byl to jeden z mých nejvíce očekávaných filmů roku 2013. 2. Komiks tohoto filmu byl naprosto perfektní a tenhle snímek mi naprosto dokonale zničil názor na něj. #RIPWolverine2013 ()

Mr.Baboon

Dost mi to připomíná filmovou sérii GÓÓÓL! Všechny díly předtím top, bavily, dávalo jakžtakž smysl. Pak se ale tvůrci rozhodnou udělat béčkovou verzi bez zajimavých, dokonce až trapných konverzací a celkově s úplně nezajímavým dějem. Dlouho jsem u filmu nekontroloval, kdy už to konečně skončí. Tohle byla tragédie a kinematografické znásilnění jedné z nejlepších komiksových postav. ()

Limous

Asi úplně zbytečný film, který vypadal velmi nadějně, v první polovině to bylo i na 4* ale pak to začlo bejt dost otravný a bylo to spíš na 2* Určitě to šlo udělat mnohem líp. Za mě nejslabší a zbytečný díl, ale koukat se na to dá, to jo, ale asi jen jednou. ()

Bezda22

Je jasný, že Wolverine je stěžejní postava. Tehle film beru jako takový nutný přemostění, ač vskutku nezáživný. Ale to je asi úděl takovejch filmů. Není tu moc o čem mluvit... Každopádně to startuje něco velkýho v tomhle X-Mením kolotoči... 65% ()

MERKATtv

Wolverine sa do Japonska celkom hodí... Táto kombinácia sa mi veľmi páčila. Yukio tu je narozdiel od DP2 vážna. Scéna na streche vlaku bola skvelá a bolo zaujímavé pozorovať Logana bojujúceho s Ninjami a Yakuzou... Ale oproti iným X-men filmom je tento slabší... ()

papadoce

Doposiaľ najvtipnejší XMeni, zároveň asi najzbytočnejší. Vôbec sa mi nepáčilo zasadenie deja do Japonska, hnusná Fukuuuušimaaa, ani ľúbostná vložka ako od Rosamundy Pilcher. Celkovo sa jednalo o zábavnejšiu, avšak slabšiu Xmenovku. Najmä ak zoberieme do úvahy, že nasledovala po Prvej triede Mateja Vóna. Super bola zloduška Viper a jej mutácia, aj zákerný japončík v adamantiovom transformerovi. No nebojím sa, lebo príde Logan. Sayonara. ()

Najt

Trochu paradoxně se mi tyhle solo filmy s Hughem Jackmanem líbí víc nez suverenni pokrqcpvani X-Menů, to ale proč. No jednoduše , protože Hugh Jackman. Tenhle charismatickej borec drtí celou sérii, a kdyby tam nebyl, o xmeny bych nrjspise asi nezavadil. Xmen Origins Wolverin i Wolverin se me libily vice nez treba první třída a proc ? Opet jednoduše protože postavy v prvni třídě me vubec nezaujaly a Hugh tam chyběl.. Zadna postava me nezaujala ani Fassenberger ani Mcavoy. Daleko více se mi libila puvpdni skvadra xmenů, takze tyhle skoky do minulosti beru jako negativum. Takze puvodni trilogie super, prvni wolverin super prvni trida i pres me 4* hodnoceni kvuli technicke stránce me bavila nejméně no a druhý Volverin opet skvělý. Takze pqn Jackman to má dnes za solidní 4 kousky. ()

wege

U celé série máte jednu jistotu, pěkně se střídají dobře snímky s těma špatnýma. To vyjde na povrch daleko více, když se na to díváte po dlouhých letech v podstatě kontinuálně jako já. Tady je to peklo. Jediné, na co myslíte, je to, že tak zbytečný film v kontextu vývoje postav v jakékoliv sérii filmů, jste dlouho nebo možná nikdy neviděli. ()

Worry77

Na druhou Loganovu sólovku jsem se mrknul rovnou v jejím extended cutu, protože ona verze, co šla do kin, ochudila diváky o neskutečných šest minut scén a pár stříkanců krve. Každopádně nemůžu říct, že by ten vynechaný materiál nějak zlepšil kvalitu snímku. The Wolverine je totiž přesnou definicí toho, co by jste čekali od učebnicově průměrnýho X-men filmu. Vizuál plně nevyužitého japonského prostředí a pár pokusů o badass scénu mi úplně nestačí. I když je film jako celek relativně zábavnou podívanou, tak už jenom kvůli tomu chabýmu klišé konci nemůžu hodnotit jinak, než třemi hvězdami. (60%) ()

movemat

Prvú polhodinu premýšľam, prečo je tak fantastický film len v modrej farbe. Zvyšok filmu si vravím, prečo má taká kravina nad 60 percent. ()

george82

Bože nééééééé. Jak mohl někdo tak pokazit scénář. Japonsko ok, je to země plná tradic, cti a je to místo, kde by Kuzuri mohl pěkně ukázat, co v něm je. Jackman jak je obvyklé se k roli postavil čelem a je vidět, že je to jeho srdcová záležitost. To ale nestačí a tak bohužel tento film spadá pod úroveň hodnou Wolverina. ()

Vykuk

Po megalomanském Supermanovi zase koukatelný "superheromovie", Ani nevím jestli bych uvítal více akce, možná jen lepší choreografii soubojů a drsnějšího hlavního záporáka (seschlý děda v brnění není zrovna cool:). Ale jinak poctivý X-Men a závěrečná scéna mezi titulky slibuje zajímavé pokračování. Wolverine se mohl víc odvázat, nějak neměl dostatek prostoru, jinak by to bylo za 5*. Čekal jsem větší průser, takže spokojenost:) ()

Kiw

Nedokážu popsat proč se mi Wolverine tak líbí. Je to přesně takový ten pocit, kdy se vám prostě film líbí i když nutně nemusí být objektivně nejlepší. Úvodní scéna je skvěle děsivá, bitka na vlaku je úžasně zábavná. Celý film byl pro mě zábavou. Není to íránské drama, nemá to hloubku ani přesah. Je to zábava u které nemusíte poslat mozek ven ze sálu. Pro všechny komu se to nelíbí: Why do you hate fun? ()

Stranger77

Jsem rád, že to bylo mnohem lepší, než jsem po prvních ohlasech (recenzích) čekal. Jackman klasicky výbornej, prostředí moc fajn, holky (obě) do toho dobře zapadly a vize s Jean byly naprosto výborný. Samozřejmě to bylo v zásadě dost předvídatelný, ale to se holt dalo čekat. Já jsem od toho nečekal takovou parádu jako u X2 nebo u První třídy. Rozhodně lepší než první Wolvie. Mezititulková scéna fajn, ale upřímně řečeno, jak tady všichni básnili jak je to nakoplo, tak jsem měl asi větší očekávání;). Tzn. velmi dobrá, ale nic kvůli čemu bych nemohl usnout. Recenze zde. ()

Aronofsky a motorkář Tatum?

Aronofsky a motorkář Tatum?

15.09.2015

Marvelácký Ant-Man přišel o režiséra

Marvelácký Ant-Man přišel o režiséra

24.05.2014

Opustit projekt těsně před natáčením je v Hollywoodu nezvyklé, ne však nemožné. Darren Aronofsky takhle nechal na holičkách Wolverinea, Guillermo del Toro se vzdal režie Hobita... a podobně těžké… (více)

Další sólový Wolverine nejdřív za tři roky

Další sólový Wolverine nejdřív za tři roky

18.03.2014

Už za dva měsíce se Hugh Jackman posedmé vrátí do role věčně nabroušeného samotáře Wolverinea. Učiní tak v epickém crossoveru X-Men: Budoucí minulost, kde se o osud světa poperou mladé i staré verze… (více)

X-Men budou čelit Apokalypse(ovi)

X-Men budou čelit Apokalypse(ovi)

07.12.2013

Režisér Bryan Singer přes Twitter oznámil: „X-Men: Apocalypse očekávejte 27. května 2016“. Nic víc, ale to prozatím stačí. Znamená to, že studio Fox chce pokračovat v rozjeté sérii a režisérem bude… (více)