Ali opouští rodnou Iowu a míří přímo do L.A., aby si splnila svůj sen a stala se zpěvačkou a tanečnicí. Hned první den narazí na noční podnik Varieté, který řídí vysloužilá kabaretní zpěvačka Tess se svým kamarádem a krejčím Seanem. Podnik má své dny slávy dávno za sebou a Tess bojuje o to, aby chátrající divadlo udržela při životě. Ali se do tohoto místa hned zamiluje a za podpory číšníka Jacka se v něm snaží prorazit. Tess je k jejímu snažení vrcholně skeptická. Ali nezbývá než vzít do ruky podnos a v roli servírky čekat na svou příležitost a bojovat o své místo na jevišti. Události však naberou rychlý spád, když její silný hlas způsobí, že se z ní nakonec stane hvězda, jakou vždycky chtěla být. (TV Nova)

Lauri

Christina Aguilera je už pár let moje nejoblíbenější zpěvačka. Má hlas jako bohyně, miluju její písničky i její (ne)herectví. Už jen kvůli ní dávám těch pět, čistě jen symbolicky. Příběh naprosto jednoduchý, písničky super, Aguš a Cher si spolu sednou a mužské podání Eric Dane a Cam Gigandet.. no.. na ty se krásně dívá a Stanley Tucci si zahrál skvělého komika, ostatně jako vždy..:). Jediný, kdo mi kazí dojem je Kristen Bell, tu bych klidně nahradila nikým jiným, ale jinak fajn..:) Tak bych asi zhodnotila Burlesque. ()

buchli

Ten. Nejoriginálnější. Film. Všech. Dob. Ne, vážně - bylo v tom asi 2,5 dobrých vtipů (bohužel si 2 z nich už nepamatuju), jinak přesně to, co slibuje název a trailer. Pokud si myslíte, že Varieté nachází ve vtipném a vůbec ne do mrtě vytěženém subžánru "cesty za snem" cokoli nového, neokoukaného a svěžího, ehm, rozmyslete si to (dobře, možná trochu osvěží absence většího předzávěrečného "konfliktu", ale to je všechno). Takže tak. ()

Fíla

Tohle mě opravdu nadchlo. Cher jako starostlivá máma svých dcerušek. Christinin zpěv, a prostě celé Varieté. Nádherné slečny. ; ) ()

KoRniky

Oukej, tak já se přiznávám, viděla jsem to už 4x a potupně přihazuju hvězdu. Před dvěma měsíci jsem se ve svém deníčku pohoršovala nad obyčejností tohohle filmu, a prohlásila, že jej stačí vidět jen jednou. Tak jsem se v sobě asi trochu zmýlila. Pořád si stojím za tím, že je to jednoduchý a hrozně předvídatelný filmek o dívence, která se vydala do světa hledat štěstí. To musí uznat každý. Ale stejně... ty taneční čísla a hlavně Christinin hlas, to jsou dvě obrovská plus, která film vytahují z pytle s označením "nuda". Samozřejmě lovestory musí být, a naše milá malá Christinka si vybrala dobře. Cam Gigandet shodil svou upíří blond hřívu a hle, vyklubal se z něj hezounek! Takže s odstupem času Varieté doporučuju. Oddechovka, kde se mužské i ženské oko má čeho nabažit. Akorát si neodpustím poznámečku... ve scéně, kdy Ali vypnou playback a ona poprvé zazpívá naživo... můžete mi někdo říct, kde má mikrofón? :)) ()

berusche

Kdyby Cher neměla hlas jak zvon a pořád nebyla taková baba (jo, taky přidávám, že se mi z jedné písničky zježily chlupy a nebylo to zimou ani hrůzou), tak bych to snad musela ještě snížit. V prvních pár minutách jsem to dokonce chtěla vážně, ale vážně odpadovat. Protože tohle je scénáristická hrůza nejhrubšího zrna. Dialogy jsou naprosto o ničem, úroveň asi tak pro 14 děvče, co chce stále být herečkou nebo zpěvačkou, láska v podání těch dvou je zas tak otřepaná, až je k smíchu (zvlášť některé scény, jako křupky a záchrana před deštěm, to jsem se normálně styděla za ty herce) a v neposlední řadě pointa je ale úúúúúúplně okopírována tady od divokejch koček. Takže zlato Cher (ještě jsem ochotná přiznat něco kostýmům a pěknejm holkám) to záchránilo. A prosím vás, ať ta uječená paní už nikdy nehraje! ()

lioncel

Lehce neobjektivní hodnocení úzce souvisí s moji dlouhodobou závislostí na filmových a hudebních produkcích probíhajících v mém domácím kině a mému neskonalému nadšení nad každým pořádným hutným, případně brutálním zvukem a pokud možno dobře znějící muzikou tamtéž (v dts, nebo dolby digital samozřejmě) .. Takže pro mě to bylo jedno velké příjemné překvapení (vizuálně i pěvecky hlavně Christina) … takto dobře znějících a přitom dabovaných filmů u nás rozhodně moc není a nikdy ani nebylo (je-li to možné, dávám proto vždy přednost originálnímu zvuku) .. ale tady to bylo, i přes ten dabing, vše super a ty bicí (pěkně hlasité i v zadních reproduktorech) budu slyšet dunět ještě hodně dlouho – to byl tedy nekompromisní úžasný /nádherný hlasitý nářez .. to mi zase jednou spadla brada a sousedi řvali nadšením .. nutno ještě podotknout, že při tom nějaké varieté a Christina Maria Aguilera i Cher, jsou zcela mimo mé hudební zájmy a obzory .. ale hrát i zazpívat umí, to je jasné … ()

applause

Nádhera! Nádhera a zase Nádhera! Příběh mě tak vtáhnul, že kdybych nevěděla, že je to jen film, tak bych si myslela, že je to skutečnost. Naplno jsem prožívala s hlavní hrdinkou Ali (Christinou Aquilerou) její slasti a strasti. Nejlepší bylo, jak na ni všichni, včetně Tess (Cher) hleděli, jak na pouhou barmanku neschopnou ničeho. Pak, ale padli na zadek... Jak příhodné, že když šlo samotné Tess o krk, tak kdo ji pomohl? No přece Ali. Vtipná byla také scéna Jacka s křupkama :D Je to opravdu skvělý a a poutavý příběh, který by si přál zažít každý. Teda aspoň já. Přidávám na seznam filmů, co mě vnitřně zasáhly ;) ()

M.i.k.e

maximální spokojenost.Příběh o tom,jak chudá holka z venkova vyrazí do velkoměsta za štěstím,najde práci v klubu,který pomůže zachránit,stane se hvězdou a najde lásku už nemohl být jednoduší,ohranější a klišovitější,ale všechno je vynahrazeno naprosto excelentní choreografií,výbornou hudbou a samozřejmě dostatečně krásným obsazením v čele s Christinou Aguilerou a hlavně proklatě sexy Kristen Bell.S chicagem se Burlesque sice příliš srovnávat nedá,ale alespoň na muzikálním poli vynahrazuje lehčí zklamání v podobě loňského Nine.Pro mě osobně patří Burlesque v rámci žánru mezi špičku... ()

Gee.Rocks

Když jsem slyšela o filmu Burlesque představovala jsem si něco ve stylu Dity Von Teese. Je to pěkný film. Ale na žádný velký top nemá. Osobně mi na filmu imponují dvě postavy: Cher a Eric Dane. ()

Sinn

Příběh bída, nic originálního jsem ani nečekala, prostě ohraná klasika, která musí zákonitě skončit dobře. U takovéhleho filmu mi to ale nijak zvlášť nevadí, spíš si užívám hudební / taneční čísla a ty jsou tady parádní. Cher (díky práci zástupu géniů) vypadá na svůj věk skvělě (i když trochu uměle) a Christina už naštěstí vyrostla z těch jejích experimentů a je z ní krásná kočka s perfektním hlasem a super pohyby. Nejde tu o žádné veledílo, ale já jsem se bavila. A kdyby to bylo méně popové a víc francouzské, bylo by to i na víc hvězdiček, takhle za mě jen tři. / Po druhém zkouknutí jednu přidávám, bída je to sice pořád, ale mě to prostě hrozně baví, nekamenujte mě :) ()

Streeper

Příběh je ohraný a Hollywoodem ohraný stále dokola. Mladá, hezká a chudá dívka touží po slávě a o zpívání, narazí na jeden podnik, kde se tančí a ona by se chtěla přidat a světe div se, tu šanci dostane a předvede všem, že má daleko více talentu než celý kabaret dohromady. Celý film ale stojí na skvělé choreografii, písničkách a hereckých výkonech Cher a Stanleyho. Měla bych k tomu jedinou výtku, chtělo by tam přidat třeba duet Cher a Christiny a bylo by to dokonalé. ()

JohnRambo

Príjemná záležitosť pre chlapské oči a pre uši každého rozumného človeka. Pretože takýto spev nepochváli jedine hlupák. A ako film to pôsobilo velmi milo, síce samé klišé ale príjemné. ()

danecek24

68. Zlatý Glóbus za rok 2010 - cena (1) - *Nejlepší filmová píseň - "You Haven't Seen The Last Of Me" - Hudba a text Diane Warren + nominace (2) - Nejlepší film (komedie / muzikál), Nejlepší filmová píseň - "Bound To You" - Hudba Samuel Dixon, text Christina Aguilera, Sia Furler ()

Pajky3

Příjemný hudební film, kde herečky opravdu uměly zpívat. Nechápu kde se v Christině bere ten hlas, když jí slyšim mluvit a pak zpívat, tak je to diametrálně odlišné. Hodně mě potěšilo obsazení - Kristen Bell, Stanley Tucci nebo Cam Gigandet. Navíc potěšily i seriálové tváře Eric Dane a Dianna Agron. Příjemně utíkající dvojhodinka podle klasického scénaře. Líbila se mi hudba i vystoupení, na spoře oděné dívky se přece vždy kouká dobře. ()

Gabbo

Na muzikálech mi vadí jedna věc.. a to že někdy i zajímavý děj každou chvíli narušují trapné písničky doprovázené ještě trapnějšími tanečními kreacemi.. Toto je jeden z mála případů kdy mi písně nevadily, dokonce se mi líbily (vyjímkou je jen sladkobolný doják v podání Cher). První polovinu to vůbec nebyl špatný film ale potom to šlo dolů.. A dolů to stáhla velice trapná a slabomyslná zápletka, Možná by bylo lépe kdyby žádný děj nebyl.. ()

Zlatý glóbus 2011 - výsledky

Zlatý glóbus 2011 - výsledky