Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

Prochy38

Na tuto komedii jsem se vážně těšil. Pro C. Diaz mám slabost a v posledních filmech vypadá fakt moc dobře. Tento snímek není výjimkou, CD to fakt sekne - viz CarWash scéna :). Ale jinak mě to trochu zklamalo. Dosti sprosté, nereálně nelidské apod. Ostatní obsazení je kvalitní a celkem to film táhne, jinak ale, ač jde o solidně originální námět, mně to přišlo trochu slabé ... Škoda, ale zase že bych byl naštvanej ani ne... Taková průměrná spokojenost.... ()

Milodar

Kostky byly vrhnuty předem a snad i verbal pochopil, kdo je sympatický a kdo ne. Hlavní sympatická antihrdinka ovládá malou násobilku a její touhou je nechat si rozřezat tělo za účelem výroby 1+1 velkých dud. Justýn konečně hraje sám sebe. Humor je na velmi dobré úrovni, přinejmenším jako v tomto skvělém muzikálu. . ()

ondrula

Po dlouhé řadě amerických komedií, které si z poslední doby pamatuji, a které byly k uzoufání smutné, mě tenhle film pobavil. Ne že bych se smál jako blázen, ale je to zábava. Prohnilá učitelka Cameron Diaz je výborná a scéna z myčky aut je dle mého skutečně vynikající. Akorát ten happy end mi přijde takovej nějakej nereálnej, ale co už. ()

Foxhound#1

Pohodová a svěží komedie z amerického prostředí, takový světlý průměr. Ovšem Cameron je tak neodolatelně zkažená, že musim v hodnocení o stupeň přihodit. ()

Wishkah

Řekl bych, že sem právě viděl promarněnou šanci na skvělou komedii. Několik vtípků zabralo, ale vesmě se jedná o rozbředlý film o jedné namyšlené fifleně, která, i přes jakési naznačené morální vyspění, zůstane pořád stejně nepříjemnou postavou až do konce filmu. ()

jasiska

Celkom dobrý film. Bola sranda a nebolo to trápne presladené. Ale nie som si istá, prečo by divák mal fandiť hlavnej postave s takým pochybným charakterom. A hoci nikto nemá rád prehnaných snaživcov, dosť ma aj znepokojuje, že sa má divák tešiť, keď hlavná "hrdinka" našije na kolegyňu tie drogy... ()

Patrik256

Rozpočet_ 20 miliónov dolárov // Tržby_ 216.1 milióna dolárov // Tržby v ČR_ 5 990 031 Kč // Diváci v ČR_ 51 031 // Tržby v USA_ 100.2 milióna dolárov ()

Mikino00

Naprosto nudné, stupidní, průhledné, ale tady jde hlavně o Cameron a ta si roli užila a nejenom při mytí aut potěšila nejednoho diváka. ()

Martin_W

O něco lehtivější a sprostější komedie, než jsem čekal. Diaz a Timberlake jsou skvělá dvojka, Segel je už jen doplňoval. Docela jsem i rád, že Bad teacher u nás nehráli, tudíš, že jsem na ní nešel. Možná si pořídím na DVD, až u nás výjde. 66% ()

katchi

Po shlédnutí musím konstatovat, že ve traileru se objevuje to nejlepší z filmu,takže pokud se chcete pobavit, stačí si zapnout trailer. Pokud však toužíte po nějakém tom odreagování, mrkněte na celých 92 minut. Bad teacher nebyla vyloženě špatná komedie, dalo by se říci, že dokonce patří k těm zdařilejším. Cameron Diaz si svoji roli náležitě úžívala, což bylo hodně vidět, Jason Segel neměl moc času vyniknout a Justin? Ten chudák moc prostoru taky nedostal, i když šlo o celkem zajímavou postavu, ze které se dalo hodně vytěžit. Co mě na filmu zklamalo, je příliš průměrný konec.."Dobro" vyhrálo nad zlem, princezna si našla prince, který ji miloval takovou, jaká je...a zazvonil zvonec a se Zkaženou účou je konec!! Dávám 3 *, protože Cam si to zasloužila. ()

gocatgo

Trailer ukázal vše podstatné, Timberlake je vocas, Diaz už mega hot kočky hrát nemůže. Ještě štěstí že na plátně ta pověstná chemie mezi Jasonem Segelem a Cameron Diaz funguje. Sakra, ale žádná scéna, kterou bych si extra pamatoval... ()

gumolit

Na úvod hned len napíšem že Cameron Diaz je v tejto úlohe nepresvedčivá vôbec sa do nej nehodí !!A aj tak si myslím ako keb yhrala samu seba zlatokopka,feťačka,alkáčka proste nemala čo hrať možno !Za celý film som sa zasmial možno 2 krát inak fakt nič zaujímavé len to že vlastne podvodom budete obľúbení toto sa môže páčiť akurát tak nejakím mladých žiakom ale mna to neoslovilo! ()

Phorbo

Segel nedostal moc místa, ale zase jenom on tam dělá ty nejlepší vtípky. Timberlake tady "hraje" rádoby zastupujícího frajera... ale je to nějakéj posér, nebo jaký charakter to má vůbec hrát? Cameron si tady hraje opět se svojí postavou, ale prsotě takhle to je dost o ničem. Scénář je lehce sušší, některý charaktery opravdu překombinovaný (prof. Squirrel má být jako člověk?). OST je taky hroznej. 1,5* za segela a 0,5* za nestárnoucí sexy zkaženou úču. ()

Oyer

Můžete mi říct, co jste v životě všechno musel posrat, aby jste se stal tělocvikářem? - U toho jsem se asi jako jediné věci zasmál ( i jako tělocvikář)... Jinak: pro mne velká slabota a Cameron Diaz je pro mě jako herečka prostě nulka :-)) ()

Ollie235

Po většinu času jsem se spíše nudil, ale poslední půlhodina celkový dojem zachránila. Ve chvílích kdy dostal víc prostoru Segel jsem se bavil o poznání více než se samotnou Cameron, která sice byla nesmírně sexy, ale celý film se jí samotné táhnout nedařilo. Celkově musím říct, že jsem čekal o dost více, slabší 3. ()

cuchillo

Bohužel, viděno v maďarském znění s anglickými titulky. Originální verze by tomu možná přihrála další hvězdu, ale spíš ne. Vtipný mi to nepřišlo, při sledování jsem se nudila. Jako svižná a veselá vypatlávačka to neobstálo. Jediný, co mě na tom potěšilo, byl konec. Konečně "vyhrála" zlobivá hrdinka. ()

sona123

Cameron je nádherná. Tiberlake má roli pěkného hňupa, ale když zrovna tyhle role mu báječně sednou. Marshall zhubnul a jako tělocvikář není špatný. A komedie to taky není zlá, no, zasmála jsem se jednou, ale jinak mi to příjemně uteklo a báječně jsem se bavila. I když jsem pořád čekala, jak se vyvinou prsa Cameron. Jsem ráda, že jsem překonala odpor způsobený opravdu "úžasným překladem," na tohle jsme mistři. Tak tedy i přes něj je to fajn komedie i pro dospěláky. ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní