Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

Marys

Plochý snímok prešpikovaný "akože" humorom, na ktorom som sa nebavil. Veľmi chabý scenár na úrovni nejakej bezmennej televíznej blbosti ktorú vysielajú stanice za pár šupov. Preto práve nechápem také pomerne nabité herecké obsadenie. Film síce neurazil, no zapadne kdesi hlboko v myšlienkach, kde ho len tak ľahko nenájdem. ()

aLPaC

Filmy co se nebojí vzít si na paškál tu zasranou politickou korektnost, rasismus, zlatokopky, umělý kozy jako největší přednost dnešních žen a mýty a stereotypy o učitelích člověk musí mít rád. Zvlášť v dnešní době, kdy člověk už ani nemůže říct slovo "černoch", nýbrž "afroameričan", to náhodou, aby se ty dnešní lídři a menšiny, které mají v dnešní době daleko větší moc a výhody než majorita, nepodělali. Halelujah žhavá Carmen, jenž si tak očividně tuhle roli užíváš! ()

LudeCZek

Možná to bylo kinem,ale já se nadmíru bavil. Timberlake byl skvěle trapný, Diaz vypočítavá a Segel správňácký. Pěkné 4* a jak říkal kámoš, kdyby ukázala Diaz kozy má tam hvězd 5 :-)) ()

Domec

Cameron, vecne sjeta ucitelka co nechava deti vejrat na filmy a zajima se jen o to jak klofnout nejaky prachace aby mohla delat jeste min nez dela doposud. Proc my sme na gymplu taky nemeli tak vtipny profesory, proc? :D Film je jinak pomerne vtipnej, skoda ze se nevyhnul "komedialnim" a pribehovym klise, jinak by hodnoceni slo urcite nahoru. ()

Vitaminy

Brečím z toho, jak jsem se na ten film těšil a teď toho lituju. Nevím no. Občas jsem se i zasmál, ale jen občas se zasmát na takový "trhák" je děsně málo. Cameron ukazuje, že je ve čtyřiceti stále sexy a umí se prodat, ale na kvalitní komedii to je podle mně málo. Timberlake to pohřbil totálně a opravdu Justina už ve filmu nechci nikdy vidět. Jen Marschal to zachraňuje na dvě hvězdy. Je to škoda. Těšil jsem se asi až moc. Bohužel za mně 40%. ()

Wancohoff

totalne obycajna (akoze) komedia.najskazenejsie na tom filme bol asi len plagat do kina.keby tam nehrala diaz, ani to nedopozeram ()

Lachvos

No nevím no...Jako dobrý, Diaz překvapila, ale že by to byl zas takovej "nátě" to ne. Ale na nedělní odpoledne nezaškodí ;) ()

Harpy

čo povedať......dosť vulgárne....cameron ako herečku nemám rada, ale tú špinu mrchovskú hrala až tak dokonale že sa mi to páčilo :D navyše, ten typ humoru a sarkazmu mi nie je až tak cudzí, takže som sa celkom fajn zabávala :D ()

Anakinekcz

Nekomediální komedie, ve které aspoň náznaky scén , ve kterých byste se zasmály budete hledat marně. Podprůměrná komedie s laciným příběhem...Dvě hvězdičky dávám jen za celkem dobré herecké obsazení... ()

Gore

První půl hodina byla k nevydržení, že jsem začínal laškovat s hodnocením odpad a nebo dokonce, že to nemá ani cenu dokoukávat, ale byl jsem v práci a zrovna jsem po ruce jiný film neměl, tak jsem pokračoval ve sledování, a po tragické půlhodině to nabralo obrátky a vyhouplo se to alespoň k průměrné komedii. ()

LukyNike

Toto je spodní hranice čtyř hvězdiček. Neurazí to. Je to vcelku příjemné, ale ani to nějak nenadchne. Strašně pomalu ubíhá čas, ale to spíše vidím jako pozitivum, protože se na to koukalo opravdu dobře. Skvělá Cameron Diaz a krásná Kathryn Newton:) ()

Ondra603 odpad!

Neskutečně nudný film, o humoru ani nemluvě. Po 30minutách jsem to musel vypnout, jestli to začalo být zajímavé až potom tak se velice omlouvám, ale čekat se mi opravdu nechtělo. Opravdu tupý film. Ztratil jsem půl hodiny svého života... Jít na tohle do kina tak budu požadovat vrácení peněz. ()

Greg25

Je fakt, že Zkažená úča nejede v zaběhlém schématu romantických komedií a neřídí se podle předem dané osnovy. V mnoha směrech je to netradiční komedie... Diaz je rebelka a její postava stejně jako postava Timberlakea a Segela není plochá naopak hýří barvami. Ač postava Diaz nenabízí zase až tak vtipný potenciál je spíše zábavně nekonvenční. Postava Lucy Punch je zápornou postavou, jež nenabízí ale nic - je plochá a samoúčelná. Na tenhle snímek jde dokonale použít spojení osobitá klišovitost - netradičnost spojená s do očí bijící samoúčelností. Rozpaky a to velké, jedna z mála současných komedií, která měla našlapnuto stát se zapamatovatelnou. A kde mě doopravdy mrzí, že tvůrci nešli až na dřeň a vlastní vizi utopili v komerečnosti. 60% ()

Skarface

Po dlouhé době super komedie u které jsem se skvěle bavit , smál a chvilku jsem byl i dojmutý. Ano mohlo to být lepší ale nic se nesmí přehánět myslím že takhle je to to dost dobrý :) ()

M1k9

Vzhledem k mým očekáváním dávám jednoznačně palec nahoru. Film se mi opravdu líbil. / A teď trochu detailněji. Bohužel klasickým stupiditám a hry na slovo sex se Bad Teacher nevyhnula. Někteří herci byli kýče. Teda oni měli být, jen je to na mě až moc. Myslím např. Amy (Lucy Punch). Stále jsem nepocítil herecký talent Justina Timberleka. Jako zpěváka a osobnost ho mám rád, ale herec je podle mě slabý. Nevím, možná se to časem zlomí. / Následují pozitiva, kterých je mnohem více. Cameron Diaz to u mě konečně zlomila. Představila se ve velmi dobrém (hereckém) světle. Ta role jí sedla. Byla neskutečně sexy a vtipná. Prostě herecká alfaomega pro tento film. Dále chválím scénář, který po dlouhé době není 100% stupidní, ale jen X%. Baví a nemá slabá (odpočinková) místa. Vážím si toho, protože žánr komedie poslední dobou příliš neboduje. Když se podívám na ty nejlépe hodnocené filmy, ať už mnou nebo světem. Kde jsou komedie? Komedie se nedá natočit kvalitně? Jak už to nebývá zvykem tak si odpovím na svoje otázky. Komedie mají v průměru mnohem horší hodnocení. Jsou příliš jednoduché, opakující se, jsou o sexu a o jiných zvrhlostech, prostě fuj. Na jednorázové zabití nudy se hodí, ale pak zahodit. A teď ta druhá otázka. Komedie se kvalitně natočit dá, ale není to v ní tak vidět. Vlastně skoro vůbec. Omlouvám se, že se až moc dostávám od filmu samotného, ale je to zajímavé. Jako příklad jsem si vybral náhodně jednoho z nejlepších režisérů současnosti, který samozřejmě točí jedny z těch nejlepších filmů současnosti. Christopher Nolan. Žánry: drama, thriller. Ano, někteří režiséři komedie točí a jiní ne, ale drama a thriller mají mnohem větší potenciál stát se top filmy než-li komedie. / Dávám 5* a jsem přesvědčen, že dělám dobře! Ten kdo se bojí názoru většiny, hodnotí podle mě zbytečně. 8.5/10 ()

Hepy13

Takovou sexy učitelku, ale zároveň mrchu chci taky... ne teď vážně. Diazová je pořád neskutečná kočka! No, pokud jsou v americe takovéto učitelky, tak teď už víme proč jsou tam děti na tak "vysoké" inteligenční úrovni :) ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní