Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

Bozvav

I když jsem fanoušek Cameron Diaz a mám slabost i pro neherce Justina, tak tento snímek mě moc nenadchnul. Ne pro svou lascivnost a prvoplánový humor, to bylo v pohodě, ale proto, že vlastně vůbec nic nesdělil. V dobrém ani ve zlém. Vlastně ani nijak nedopadl, prostě nic. Vidět a zapomenout. Za mne 45% max. ()

cyphercz odpad!

Jedna z nejvíc napřesdržku hlavních postav ever. Jedna z nejstupidnějších zápletek ever. Plus humor na úrovni snad ani ne 15 letýho puberťáka. Zkrátka perfektní ukázka odpadového filmu (místní hodnocení je mimo mé chápání). ()

hazaba

Nebylo to nejhorší, ale je to rozhodně pod průměrem podobných komedií. Postavy jsou dost často křečovité. ()

zelda82

Ale jo, byla to sranda...Je videt, ze slecna Diaz si tuhle rolicku fakt uzila, mrcha ji opravdu sla perfektne...Slusnych 70 procent a prijemna podivana na destivy odpoledne.... ()

Mahoney.

Sranda. Nečakala som že by to mohlo byť také dobré. :D Nasmiala som sa, zamyslela som sa. Film bol užasný. Krásna Camero Diaz a krásny Jason Segel. Herci ktorý si zaslúžia volať sa hercami. Hodnotím veľmi kladne až na jednu vec. Justina ako herca môžem, ale sem sa mi nehodil. ()

Elbarto08

Dobře, pointa - udělat si větší ...ehm...mohla být jiná. Ale tím, že byla takhle obyčejná, to mělo parádní slet událostí a situací, za nimiž musela úča jít. A jelikož je to ve školním prostředí a to já miluji, jinak než pět hvězd nedám. Mělo to vtip, smál jsem se, bavil se dobře a tak dále jak to známe. A Isherwood má pravdu v tom, že tím, že se úča na konci nezmění se film vyzdvihuje nad jiné ()

lasonic odpad!

Tak toto je presne ten typ komedie, ktory ma nicim nezaujal, postavy su mi maximalne nesympaticke, palec dole!!! A o filmy Jake Kasdana som prave stratil zaujem. ()

Fawkes

Komedie, která mi naprosto sedla. Tolik scén, kdy jsem se opravdu zasmál, má fakt dneska málo komedií. Cameron Diaz role naprosto seděla, ani minutu jsem o ní nepochyboval a dalo by se říct, že díky ní se pořád bylo na co koukat (její chování bylo naprosto senzační). Pomalu se z ní stává jedna z mých nejoblíbenějších hereček, protože je film od filmu lepší. Ostatní herecké výkony nebyly ničím zajímavé, takže by se dalo říct, že záviselo hodně na jejím hereckém výkonu. Pro mě parádní oddechovka, a pro milovníky komedií vřele doporučuju. (80%) ()

Hermez

Čtyři hvězdy za to, že z toho protagonisti vymáčkli úplné maximum. Hlavně Cameron Diaz, která zvládla scou roli svině naprosto věrohodně, a to snad ve filmu nebyla scéna bez ní. Justin dal naivního blbečka taky skvěle a i Jasonovi tělocvikář-pohodář sednul. Dohromady to pak bylo pohodové nenáročné pokoukání s tak trochu sitcomovým humorem, kdy ke každému zasmání patří i náznak myšlenky "to snad nééé". ()

Va55ago

zvladl sem to prvnich 35 minut. pak sem to musel vypnout, pac sem u toho usinal a ani v nejmensim me to nebavilo .. mozna nekdy dokoukam a zmenim, prozatim bidnych 10% ()

Olík

Zkažená není jenom úča - zkažená je celá současná komedie. Kde brát a nekrást? Nápady dochází a tak nezbývá než se stále častěji uchylovat k nekorektnostem, jednoduchosti a sedláctví. Kasdanův poslední počin je na ČSFD v rámci žánru celkem slušně přijat, ale já si i přes to myslím, že ke kvalitní zábavě nestačí pouze, aby Cameron Diaz klela, hulila, naháněla bohaté pány, sháněla prachy na nový kozy nebo ukazovala, že i téměř ve čtyřiceti má co nabídnout pánskému oku. ()

Mortishka

V skutku nenáročná komédia...chvíľkami sa riadne nudíte, chvíľkami sa sem tam pousmejete a chvíľkami vám to pripadá už riadne trápne. Ale tie sexuálne trápne narážky by si mohli už aj odpustiť ikeď Cameron Diaz ako vždy poteší jej komediálne nadanie fakt skvelé. ()

Rokle

Pohoda, jazz... jak se říká... Pořádná várka nekompromisního humoru, sexy Diaz a touha po velkých kozách. Jo, každý by měl mít ňákej cíl :) Být malým děckem a dát mi taková šťabajzna podprdu, tak jsem v sedmým nebi, jako ten vytrvalej mladej prďola. Amy Veverka, její šklebení a práskačství taky dobrý. ()

drankeryth

Klasicka komedia prebiehajuca priamym smerom, ktora ma aj celkom pobavila a nevyznela mi takym lacnym pocitom, ze to bude film o nicom. Zkazena uca v podani Cameron Diaz mala zaujimave metody na vyucovanie ziakov:) Prijemna komedia nie robena takym teenagerskym feelingom, co len bolo dobre. Celkove resume je, ze je to taky klasicky priemer, ktory ani moc nevycnieva na poli komedialneho zanru a ani sa neutapa v hlbokej priepasti zatratenia:) ()

bagetka007

Ošklivá a těžce amorální Cameron, oplzlý a nechutný Justin, obtloustlý Jason, protivná zrzka...ani nevím, za co tu jednu hvězdičku dávám... ()

Lyžař

Velmi dobře herecky obsazená komedie (snad poprvé musím konstatovat, že Timberlake se mi nijak moc nezamlouval), kde se neděje nic světoborného a kdo Zkaženou úču neviděl, o nic důležitého nepřišel. Ledatak o trochu zábavy. Ale jen trochu. Režie: ***; Scénář: ***; Hudba: ****; Herci: *** ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní