Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

Tr3n

Takový průměr s pár lepšími momenty a asi první film, do kterého C. Diaz naprosto zapadne a nepřekáží. Jako by to od začátku bylo psáno právě pro ni. Naopak kdo tentokrát vyloženě překáží je postava J. Timberlakea, jenž už má za sebou jistě lepší role. ()

Systematic

No odkud začít... Mluví se v tom filmu sprostě. Navíc v něm lidé nadávají a ještě k tomu říkají slova, která mi maminka zakazovala vyslovovat. Pořád se to v něm hemží kozama. Občas se vyskytne i nějaký ten záchodový vtip. Humus, septik, kanál jak říká(vala) naše třídní profesorka. Přesto přeze všechno to není ten typ trapné komedie. Místy pobaví, místy naštve, ale trapné to není. ()

Demoiselle

Je to komedie, občas se zasmějete, ale že by to byl nějak odvar, to rozhodně ne. Justinovu roli jsem absolutně nepobrala , Segel je prostě Segel a Diaz mi nějak nešla přes oči... Vyvařenej průměr... ()

Aywes

Cameron diaz by byla sexy i v pytli od brambor, zeleným cylindru a vojenských botách. Co se týče filmu tak nic zvláštního.Další americká komedie, která je dobrá jen díky Cameron a konci kde se netancuje.Nic nečekejte nic nedostanete. ()

Pangi

Tento film nestojí za komentář.Jediné co si z něj vybavuji,že by bylo dobré si u Cameron nechat umýt auto. ()

flying_fish odpad!

Líbilo se mi: Cameron Diaz začala jako modelka, na rozdíl od dobrých hereček nezraje, ale obyčejně stárne. Je správné, že mít udržované a štíhlé tělo nestačí. Nelíbilo se mi: Bez vtipných momentů, primitivní grimasy hlavní hrdinky, příliš naivní a přehrávaný Justin Timberlake. Celkově: Zbytečný film s mnoha trapnými momenty. ()

spookee

Naprosto zbytečný film, který se snaží budit cool dojem, ale ve vysledku je neskutečně trapný... trapná je bohužel Cameron, megatrapný je Justin... Au, toto se ošklivě nepovedlo... ()

Moni33

No pro mě celkem zklamání, podle traileru jsem si myslela, že to bude jedna z těch lepších komedií. Bohužel jsem se celkem spletla. Cameron Diaz je pro mně divná herečka - někdy ji vůbec nemám ráda a někdy mi vůbec nevadí a někdy ji mám i ráda. V tomhle filmu mi nijak zvlášť nevadila, spíš mi vadila postava, kterou hrála :) Justin Timberlake taky za moc nestal... Jediný, kdo si zaslouží pochvalu, je Jason Segel !! Skvělý herec, vlastně kvůli něho jsem se chtěla na tenhle film podívat a aspoň on mě nezklamal ( no teda jeho dabing je příšerný, ale v originále je nejlepší:)). No jinak mě film ničím zvláštním nezaujal, ale ani to není žádná slátanina, na kterou se nedá dívat. Pro mě čistý průměr... ()

Seev

Pro mě osobně příjemné překvapení, film nenudil a pobavil... především postava Jasona Segela přidává tomuto dílku jednu hvězdu navíc. ()

George.Camel

Tak tahle komedie mě zase po dlouhé době pobavila. Nečekejte od ní nějaké umění nebo pedagogické návody, je to komedie k pobavení, ne k přemýšlení. Cameron to ve filmu sekne a i některé její hlášky se ujmou. ()

-VINCE-

Super filmeček pro odpočinek a odreágování o fiflence, která má bohatého manžílka a všechno co chce. Do školy chodí učit jen ať má co dělat a není nuda. To se ale změní. Když chcete vypnout a prostě si udělat dobrou náladu, tak doporučuji si pustit tento film. ()

Mišísek

Učitelka, posedlá snahou ulovit zazobanýho chlapa. Drzá, sprostá, vypočítavá. O tom je tahle komedie. Děj není důležitý, hlavní je, že vás to pobaví. ()

maxnot

Jsem mladý učitel, takže tento film jsem si užíval. :-) Taková učitelka by byla potřeba u nás. Navíc, i u nás máme tak příšerné "vlezdoprdelky" jako v tomto filmu a proto mi splnil mé sny. :-D Ovšem chápu, že ne všichni si tam najdou své perly. ()

brtko

Hrozný film s prestarnutou a absolutne antisexi Cameron Diaz v hlavnej úlohe. Film ma naozaj ničím neprekvapil a skôr som sa nudil ako zabával. ()

megajalec

Moja obľúbená Cameron v role, ktoré jej sadla presne na mieru. Paródia na zlatokopky vyšla dokonale, Cameron si ju užíva plnými dúškami a film, ktorý je postavený je na nej, rozhodne drží veľmi vysoko. Najmä scéna umývania áut je dokonalá. ()

waltosin

Spíš než Zkažená úča, která teda byla dost dobrá, tak bych řekl spíš zkažená komedie! Hvězdičky si snad jenom zaslouží opravdu Cameron Diaz,která snad nestárne ale mládne! Mytí aut s Elizabeth jsem si teda užil do sytosti. Mega sexy:) 45% ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní