Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

ikilledjenny

Předvídatelná, přesto mírně nadprůměrná komedie. Cameron Diaz je sexy, Timberlake mi nesedl a Jason Segel je sympaťák. Pobavila jsem se, a to jsem od toho podle hodnocení nic neočekávala. Vtipy celkem ucházející, prostě taková oddechovka. ()

srolyma

Houby zkažená. Na rozdíl od všech těch neurotických a hysterických psychotiků, obrýlených mastodontů a senilních slintajících pedofilů, kterými se to ve sborovnách po celém světě jen hemží, je naprosto normální. Ráda zapaří, občas si zahulí nebo si něco zobne, ve třídě pustí dětičkám Vřískot a dospává kocovinu a celé to svoje pedagogické poslání bere jako prostředek k získání peněz na větší prsa. Prostě ideální kandidátka na Zlatého Ámose. Kde jsi byla, zkažená účo, když jsem byl na základce já? Nevěřil bych, že někdy budu komedii s Cameron Diaz hodnotit kladně, ale tady si nemůžu pomoct. Skvělá zábava, žádná sladkobolná romance, Cameron výborná, navíc skvěle přihrávající Jason Segel, není co řešit. ()

maniacxl

Průměrná béčková komedie,místy i vtipná.Škoda,že Cameron Diaz dochází dech.Justin Timberlake opět mimo mísu.Jason Segel měl dostat více prostoru.55%. ()

calculus

To raději drátem do oka. Ale kdepak, tak hrozný to nebylo. Cameron tu zlatokopku dávala s přehledem. Ještě lepší byla Lucy Punch, i když chudáci děcka:-) ()

IZFNP

Tak táto komédia mi nečakane sadla. Brutálna, no dokonalá, Diaz a všetci ostatní, ktorí jej asistovali, dokázali na celý čas pobaviť. Rozhodne kvitujem koniec a môžem povedať, že pre mňa sa jednalo o príjemné prekvapenie. Simpatico. ()

CrazymanM

Ale jo,nakonec to nebylo tak špatné,i když schéma podobných komedií je furt stejné!Z obsazení bych chtěl zmínit Jasona Segela,ten mi nějak začíná utkvívat v paměti,sympatickej chlap,Cameron samozřejmě dodává ženskost,jo,dobrá komedie! ()

strundik

Pár hlášek, u kterých se člověk se zasměje, tam bylo, ale tím to bohužel končí, vcelku předvídatelná zápletka i konec ()

zzzzzjjjjj

Pěkně provedená parodijní komedie na učitelku,do které se Cameron Diaz bezpodmínečně hodila.Na Elizabeth bylo vidět,že chce chlapa v balíku a sem tam i nějakej sex.Nevím,jestli se mi to zdá,ale ho dně podobnej film je i Santa je úchyl,který parodijuje Santu.Takovej lepší průměr.60%. ()

fimler

Komedie jako každá jiná, ale ne pro mě. Pro mě tento film znamená víc. S každým spuštěním Zkažené úči se mi vrací nostalgie a vzpomínky. Jak na Cameron Diaz, která už v téhle době nehraje, tak na školu a jiné problémy. Jsem hrozně rád, že tento film znám už 7 let hned jak vyšel, protože vynechat tuto nestárnoucí komedii nebo jí vidět takhle pozdě asi by nebyla v mém hodnocení tam kde je a asi bych jí nikdy neměl v top 10 filmů. Pro nenáročné doporučuji, ostatní bežte o dům dál.))) ()

Hezonja7

Hlavní pointa je o tom že si chce Cameron Diaz(Elizabeth Halseyová) pořídit nový kozy. Pokud čekáte více tak nečekejte, velmi mě překvapuje 60% kterých tu je, protože nebýt scény kdy se učitel tělocviku hadá se žákem jestli je lepší Lebron James nebo Michael Jordan,tak si připadám jako by mě někdo opařil kyselinou. Chápu, má to své kouzlo, neni to klasický koncept komedií, já to chápu, prostě mě se to nelíbilo. ()

AndrewNewman

Keď už aj príde nejaka fajn komédia tak ju tu takmer všetci zhodíte. Skvelá Cameron Diaz nám servíruje jednu hlášku za druhou a povedzme si rovno, na takej učiteľke by sa chcel povoziť každý chlap. K tomu Marshall a Justin hrajú tiež slušne tak neviem v čom je problém. Už viem v čom. Vo vás! ()

vodkasesemte

Adios Bitches! Film přímo pro mě. Po těch britskejch sračkách (Love Actually), který jsem nedokoukal, je to příjemná změna. I když ta kamera mi přijde stejná. Aspon to má nějakej děj. Somebody needs the hug. Somebody doesnt. To taky nedávám. Bud jsou ty filmy tak špatný, nebo je něco se mnou. You know, when I first started teaching I thought that I was doing it for all the right reasons. Shorter hours, summer off, no account credibility. From now on, my full time job is finding a guy whos gonna take care of me. This is not my first rodeo (Knight něco, proč to říká pořád). Know I walked in on him trying to fuck his dog? Peanut butter everywhere. If I gave you that impression, well, I m so sorry. I was really hoping we could be more than just across the hall mates. I dont need muff pie. I will take two. I m a teacher, not a drug dealer. My credit situation is little complicated. Its only 10,000 Dollars, it would meant the world to me. Do you have 10 grand? No, but I might be a little short on rent this month, like a lot short. Wanna get wasted? Nemá chybu. I think that movies are the new books. Principal Snur. I have always said that dolphins are the humans of the sea. I have a bumper sticker that says that. No way! It might be nice to geive her a little rest. It just feels so good to help. Alright, lets do this. Later we will all die said the gator to the fly. Embezzling (zpronevěra). I love how his eyes sparkle when he smiles. I wanna sit on his face. I m pro-choice, I believe everyone should choose whatver makes them happiest. Except abortion, of course. Hi I m a math terrorist with close ties to algebra. I have weapons of maths instruction. Make it out to cash. New tits. Všichni máme nějakej cíl. Eat, Pray, Love. Rainbow in the Dark. Já z ní nemužu. No, its medical marijuana. I have a perscription and everything. And I m not gonna tell you why, bcs its between me and my doctor. Jasně, že na ně muře mít vliv, a dobrej. Ale nenajdou uplatnění v tomdle falešném světě. Word to the wise. Stop dressing like you are running for congress. I dont wanna run for congess. I wanna be President. Keep saying shit like that you are gonna get punched. You understand this is what I do? Like for a living. Cat reflexes. You have no upper body strength. Yes, I do. Just not in my arms or my chest. Your tits are just fine. I really love helping bums. Theres a reason he didnt pack it. I already got shot on the face. Period 5. You need to loosen up and live a little. Whens the last time you had a good dicking? I m like the fucking Terminator, dude. I m just gonna keep coming after you. Good luck with that. To kill Mockinbird. We havent had homework all year. Things are about to changed around here. Recess is over. Bcs bird symbolize freedom. Go bigger. Your shirts misbuttoned. Thank you for pointing that out. You are so welcome. Working myself to the bone. I love ppl who are so passionate about what they do… its so inspirational. Cant you see? She is manipulating you through the use of dolphins. Dont do that with your mouth. Regular mouth. Stupid point. Is this English? Are you fucking kidding me? Ta nemá chybu. Pathetic. This is why the Japs are overtaking us. You are not working hard enough. I need results. What are the side effects? Heart partetition (rozdělení). Nothing major. I cant wait to get buffed. I am not racist. I voted for Obama. What turns you on? Sex in the office getting fucked really hard against wooden desk. Mines metal. Even better. I m not a wiz on this computer here. Shall we toast? I am going to rock your vagina. One teacher can make a difference. Alrighty. Learning is fun-tastic. Let her know shes in my pryers. We should never stop working on ourselves. Like you with your little boobs. We are dealing with a criminal mastermind. Sharks can tear families apart. Your jeans feels so good against my jeans. Totally. WFT? No fucking way! Maybe next time we can dry hump without our clothes on. To se mi snad jenom zdá! Even your forehead is sexy. Honest Abe. They always called me that bcs I said what was on my mind. Even if it made me unpopular. Great man always has the courage to say what is in his heart. Sugar coating. Hes fuckin moron, but she doesnt care. Shes superficial and her priorities are all fucked up. She likes him bcs hes hot and popular dude. You are sensitive. Its not a compliment. You have some rough road ahead of you. Seventh grade is not your moment. Probably college. Thats your window be ready. Can I have your panties? Talk to the hand. Je to strašně dlouhý. Ne, že bych se nudil. I forgot that was there. Such a dick sometime. Přijde mi, že na to koukám tři hodiny (taky že jo). Your dog is mistaken. How many dogs do you have? Four. Hey, you in the cape (that girl, dude). Justýn Timberlake (fagot)! Lucy Punch (Squirrel) () (méně) (více)

hanazu

Jak na tyto filmy nejsem, tento nebyl až tak mimo mísu. Místy to bylo hodně vtipné, ale bohužel tyto klipové momenty se střídaly s poměrně nudnými pasážemi. Celkově - bylo by škoda to prospat, ale je to spíš o tom, že se dva známí herci chytli (nejen pro ně) atypických rolí. Ale šlo jim to dobře. ()

Little

Když není přehnaného očekávání, není většinou ani zklamání. A tady to platí na 100 %. Cameron Diaz táhla film po celých 92 minut a celkem slušně jí sekundovalo zbylé osazenstvo. Bavil jsem se víc než dobře. ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní