Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

cubiczech

Splácanina, otřesný nudný scénář, Diazová má nejlepší léta za sebou a očividně nikdo nepochopil, už prostě dobře nevypadá, rozhodně ne pro tuhle hlavní (!) roli. Vtipy jsou povrchní a děj strašně snadno předvídatelný, od takového filmu ale nic jiného neočekáváte. Jason Segel je sám sebou, ten chlap snad nikdy nehraje (nemusí být mínus) a Timberlake teď funguje jen proto, že jeho postava je tak jetá. Lepší dvě hvězdy za těch pár úsměvných chvil.... ()

benda02

Herecké obsazení na které bych si lehce zvykl, vtípky u kterých jsem se bavil a to doslova, ale ten příběh ani nadprůměrná vulgarita mě nijak neokouzlila a spíše ubrala na hodnocení. ()

Jamall

Víceméně průměrně zábavná komedie s divokou Cameron Diaz. Celé to hezky klape a ubíhá, vedlejší postavy jsou fajn. ()

AdamK.

O třídu horší, než konkurenční šéfové na zabití, ale i tak solidní podívaná, která pobavila a rychle utekla. Nenáročná rychlokvaška na jedno zhlédnutí. Nic víc, nic míň. PS: Diaz tu hraje výborně. ()

ToxicAli

První půle filmu, kdy se Cameron presentuje jen jako nafoukaná zlatokopka (i když na její ksichtík to fakt pasovalo) mi moc neseděla a ani kvalita humoru za moc nestála. Drůhá půle, kdy se karty otočily, byla rozhodně lepší, ale stále až na výjimky se komické scénky nijak nevymykaly z šedého průměru a nebýt role pohodového Jasona Segela, přemýšlel bych i o horším hodnocení. ()

Yesma

Film se mi líbil, bylo to vtipné. Navíc tam hrál skvělej herec Jason Segel z HIMYM. Tento film si rozhodně nezaslouží pouhých 61 %. ()

jaqubko

Málo vtipných momentov, niekoľko trápnych. Diaz a Timberlake nedali nič naviac, ich štandard. Lucy Punch prekvapila, všetkých ale prehral Jason Segel. Z trailerov som ale čakal, že sa Díaz dostane k bonusu tak, že sa zamyslí nad sebou a začne učiť poriadne a zázračne to jej trieda zvládne - ako to už poznáme z iných filmov. Ale naopak, tá mrcha zostane mrchou až do konca za o majú odo mňa plus. 45 /100 Videné v originále. ()

metztlimoon

Z traileru by sa dalo usudzovať, že ide o dobrú komédiu v zmysle učiteľka vs. žiaci. Nič z toho sa nedeje. Tak preafektovaný film som už dávno nevidela, hercom nežeriem ani pol slova a Justin by si za toto možno zaslúžil aj celý záhon Zlatých malín. Jednu hviezdu pre Segela a druhú za scénu v telocvični, kde do seba hádzali lopty. ()

bezprezdivky

Tento film je míšencem Školy ro(c)ku a Santa je úchyl. Kvality prvního překonává, kvality druhého ale nedosahuje, ač s ním má společného jmenovatele v podobě absolutní neúcty k tradičním (zejména americkým) hodnotám, takže se trefuje do dětských citů a dokonce i do tématu černochů na školách (jedna z postav na závěr za trest odchází učit na černošskou školu). Cameron Diaz neurazí, je schopná shodit i sebe sama. Takže film na zpříjemnění večera určitě. ()

damdamh

Stejně jako u předchozího Kasdanova filmu Easy A mám jeden zásadní problém. Přes to, že jsou filmy celkem vtipné, vystupuje v nich množství zajímavých a správně ujetých postav, které jsou navíc dobře zahrané, je to prostě a jednoduše nuda... Navíc je tak ubíjející, protože je vidět, co by se z toho dalo vytřískat. Vychází mi z toho jediná věc a to, že Kasdan neumí režírovat, i když to vypadá, že ano. ()

jooker10

Výborně jsem se pobavil, především Jason Segel jako tělocvikář, který se hádá o tom jestli bude LeBron lepší než Jordan mě fakt dostával:-))). A netřeba komentovat Cameron Diaz:-) ()

Ondrew

Zasluzene 4 hviezdy za komediu, ktora vniesla trochu cerstveho vanku do daneho zanru. Mam pocit, ze Cameron Diaz si tuto rolu skutocne uzivala, co sa patricne prenieslo do vysledku. Film netrpi ziadnymi hluchymi miestami, vtipy padaju na urodnu podu, a tak cas straveny pri "Zkazenej uce" ubehne v prijemnej pohodicke. 80%. ()

Innos odpad!

Mám rád komédie - rôzne druhy ci už carrey, sandler alebo pegg, trapne (ale vtipne) sračky typu White Chicks alebo kvalitný anglický humor Death at a Funeral ...ale toto je moc...možno keby mám 13 rokov a som fanúšik filmu Knallharte Jungs tak je to film pri ktorom by som sa bavil...PFUJ!!! ()

kikin01

Já na komedie moc nejsem, ale mě se Zkažená úča líbila, bavil jsem se a Cameron Diaz patří mezi herečku, která se mi vždycky líbila. Skvělé obsazení, hlavně Justin Timberlake válí:D, ale škoda Jasona, (kterého mám rád ze seriálu HIMYM) ,ten tam moc prostoru neměl. Každopádně za čtyři určitě.. ()

KanoJJ

DOObrej film! Neříkám hned že je to vrchol novodobý kinematografie... Jen mě překvapuje, že spoustu lidí tady v něm asi nenašlo ten skrytej smysl, jinak si to nedovadu vysvětlit. Lidi tomu jak je vidno zatím moc nerozumí.. Po více shlídnutích musím říct, že je to vrchol novodobý kinematografie. ()

burton-ka

Elizabeth Halseyová je zlobivá holka co ráda peníze a sex. Zlatokopka? Nikoliv,jen má ráda to svý a nesnáší,když jí někdo leze na zahrádku! Problém je, že někdy jeden herec a pár vtipných scén nedokáže utáhnout film na úroveň ani dobré komedie! Velké filmové uznání za zloméní mýtu, že učitelka nemusí být vždy slušná,ošklivá,spořádaná a nudná! Bohužel nesnáším uječené zrzky, takže Lucy Punch se sama odklikla do složky špatný jak pes a je jedno jestli to hraje či skutečně taková je, a tím pádem neumí hrát. ()

david666

Skvělá komedie, která si drží po celou dobu solidní laťku. Cameron je sexy v každém záběru. Kladem je, že film nesklouzne ke konci k nějakému moralizování a romantickému balastu. Ačkoliv Cameron zde vede, zbytek učitelského sboru jí zdatně sekunduje a jednotlivé postavy, které ztvárňují jsou každá originální. ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní