Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

VasaX

Humorná dvouhodinka s ústřední dvojicí, která si sama o sobě poslední dobou moc uspěšně, natož kreativně, nevedla a plácala se na mělčine plytkých filmů. Tetokrát se ale spojili a spolu tuto mizérii zlomili. Zvláštní chemie všech herců (a to i přeotravných dětí) postavila pevné základy, na kterých se daří excelentně vyplnit žánrový rámec, aniž by i při dlouhých dvou hodinách začal lámat diváka v kole patosu, natahovat na skřipci příšrných nesmyslů či nutit k slzám emociální palečnicí. A tento celek je tak stabilní, že i velice ujetý "strejda" Eddie v podání neméně ujetého Swardsona, přijde jako zábavná obskurdní vložka. A tak, i když je to žánrovka, která se ani nesnaží překročit svůj rámec, tak jej velice zdatně a vyváženě naplňuje, což je vzhledem k žánru možná i víc, než bychom mohli čekat. ()

Danny F.

Mě to tedy maximálně nerozesmálo. Ano, pár momentů co mě bylo k smíchu a byly vtipné, zde byly. Trnem v oku snad byla jen ta přehrávající dívenka. Rozhodně jde o pohodovou komedii. 60% ()

Wade

Sandlerovo komedie mám opravdu hodně rád, ale bohužel Zkus mě rozesmát má jednu obrovskou vadu. .Jak mě tam sraly ty děti a nevyváží to ani nádherná dvojce Brooklyn a Jennifer.  Velké zklamání! 40% ()

harryy

Skús ma rozosmiať je jednou z najlepších Sandlerových komédií,ato z viacerých dôvodov.Buranský štýl humoru je občas použitý ale často sa drží na uzde. Iste situačná komika v štýle Sandler padá a nabije si rozkrok, niekomu vrazí či niekoho ofajčí, je na mieste vo väčšine scén filmu. Rovnako aj sexistické narážky, ale čo chcieť od komédie, kde obsadíte Brooklyn Decker a rozhodnete sa ju využiť naplno.Pozitívne prvky sú jednoznačne vo väčšine. Popri hrubej komike sa tu nachádza mnoho dobrých a najmä fajn vypointovaných vtipov s prekvapujúcimi pointami.Aj vďaka Jennifer Aniston sa navyše dostáva do deja viac príjemných scén, komika je vyrovnaná a zrazu aj romantika má lepšiu príchuť. Sandler ma nikdy nesklame. 83% ()

Aven

Přijde mi, že každý rok se v kině objeví nějaká ta "Sandlerovka", která jede v klasickém duchu fajn oddychové romantické komedie a já se u ní každý rok téměř bezvýhradně bavím aniž bych řešil, že scénář napsal šimpanz. V tomhle kousku navíc Sandlerovi vydatně sekunduje Jennifer Aniston, kterou mám od konce Přátel čím dál radši. ()

KasparekZabijak

Sandler me zase odrovnal, s Jennifer k sobe padnou neskutecnym zpusobem a celej film velice prijemne utece. Nebyt tradicne debilniho ceskyho nazvu, urcite by to my pozornosti neuslo, zkratka hodinka a trictvrte skvely srandy s ne az tak nechutnejma scenama ( snad az na tu ovci :D ). Tenhle pan mi proste sedi.7/10 ()

VanTom

Příjemnou romantickou komedii od začátku táhnou sympatičtí Sandler s Anistonovou, kteří si skvěle padli do noty, perfektně to mezi nimi jiskří a ve většině případů dokážou prodat i standardní sexistické, buranské, prostě "sandlerovské" prasárničky a hovadskosti – nutno ovšem uznat, že tohoto není přehnaně moc. Jejich vykonstruované lhaní se samozřejmě nabaluje do nesmyslných absurdit, hlavně ale v závěru zbytečně protahuje nevyhnutelné. ()

svobik

Přesně mezi dvěma a třemi hvězdami, ale vzhledem k tomu, že jsem během prostřední části měl nesčetněkrát pocit, že umřu, zaokrouhluju dolů. Romantika v závěru sice funguje, ale s většinou sandlerovského humoru (pokud se zrovna neoživuje ovce) a těma dvěma otravnýma smradama zkrátka kompatibilní nejsem. 5/10 ()

s.e.p.p

Sandler je jistota a za to já jsem moc rád. Co bych si počal, kdyby nám aspoň jednou ročně podobnou komedii nenaservíroval. Ne snad, že by jeho jméno bylo zárukou kvality, ale není vůbec od věci se čas od času pobavit a uvolnit u nálože roztomile prvoplánového humoru. A oddych a občasné zasmání od srdce - to vám značka Sandler bezproblémů zaručit může. Je to hloupoučké, příjemně jednoduché a kdo do jeho filmů pořád jde s očekávánim něčeho víc, je Devlin. A dokonce mi tentokrát ani ta Jennifer moc nevadila . 70% ()

zajda404

Sandlerovy filmy jsem nikdy neměla ráda, Zkus mě rozesmát pro mě byl ale příjemně únosný. Film má sympatické herce, příjemné prostředí a občas velice trefné gagy. Nebýt těch pár trapných scén, možná byste si ani nevšimli, že sledujete právě Sandlerův film. Tohle byl dokonce velice dobrý příklad romantické komedie! Stejně mám ale trošku podezření, že to bylo příjemné hlavně díky Jennifer Aniston, která i ve čtyřiceti jednoduše válí. ()

m.a.t.o.

„Prečítal si si tie kratičky lží?“ – „Iba tak letmo.“ – „Letmo?“ – „Vyštudoval som medicínu bez toho, aby som sa učil. Tak buď pokojná!“ Komédia, pri ktorej písaní si páni scenáristi určite nezaparili svoje makovice. So Sandlerom to v poslednej dobe ide dole vodou a čudujem sa, že ľudia mu tie filmy ešte žerú. Na dve hviezdy to vytiahli nejaké tie vtipné hlášky a pekné baby. A Dolph Lundgren :-) ()

Guzo

Vcelku průměrná "sandlerovka", tentokrát (nejen) s nestárnoucí Jennifer Aniston po boku. Pokud nečekáte nějakou originální pecku, ale klasickou zápletku s nepřekvapujícím rozuzlením, určitě se pak nenudíte. Je to určitě lepší varianta, než když mají některé komedie bombastický trailer a pak skutek utek, ale i tak to mělo na víc. ()

WincKruspe

Taková oddychová komedie, ale zas tak moc komedie ne. Vtipných situací tam bylo málo. Děj není zas taky špatnej, ale zase dal se předvídat konec. Samozřejmě co to tam, kazí (teda kromě rádoby vtipného humoru Sandlera) a co podle mě do filmů vůbec nepatří, jsou děti. Tyhle rodinné komedie nemám moc rád. Většina hvězdiček je za Jennifer Aniston v plavkách :-D ()

blackJag

Sandlerovi už se sice v kině vyhýbám, na dvd ale ještě pořád stačí. Konkrétně v tomto případě je filmu určitě k plusu Jennifer Anistonová (na ty léta nádherné tělo – záběry, kdy jde do plavek se opravdu povedly) a nízká míra fekalizace. Pár scénám jsem se zasmál, film není ani moc dlouhý a závěr zvládl velmi přirozeně (žádný zprostředkovaný pocit trapnosti). 60% ()

Kurikmoon

Náučný film pre deti to nebude: "Klam ako sa dá, však ono to nejako prejde a ty len vyprofituješ..." Na začiatku to bola hrôza. Tie kecy, pózy a neskutočná blbosť hlavného hrdinu. Potom som si zvykol a bavil som sa nenáročne, ale dobre. A Jennifer mi ešte i niekoho pripomenula. Fajn oddych. ()

Ev.D.

,,Vždyť ji zabijete" Ať ten chlap drží klapačku. " Já jsem se opravdu od srdce zasmála, a bylo čemu. Jennifer Aniston je hvězda. HVĚZDA z velkým H. Scéna kdy se vyslíkalam v tym pralese neměla chybu. U ní jsem se nasmála nejvíc, jak se spustila ta hudba Adam Sandler přežvykoval a Nick Swardson si sundal ty brýle a pusu dokořán, no já jsem nemohla :) ,,Tak Dolfe jdeme. Ale kam vždyť oni jsou tady. Čeká nás sex, tak poď, jdeme, jdeme... " :D ()