Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

cachina

Tak co tohle bylo??... Rozhodně na film nekoukejte, je to ztráta času. Nenechte se ani zmást obrovskou plejádou známých jmen, protože zde vaše oblíbence uvidíte v rolích, které nemáte ani v těch nejhorších nočních můrách. Jeden příklad za všechny - Hugh Jackman, který má na bradě přirostlé koule. Film Movie 43 se skládá z několika nesmyslných, velmi stupidních na sebe nenavazujících epizod, jenž rámuje příběh tří chlapců, kteří koukají na videa na internetu. Jednotlivé příběhy jsou plné absurdních situací a totálně (doslova) fekálního (nechci ani použít slovo humor) humoru. Dokonce některé epizody postrádají i vyústění. Sice je u nich nastolen určitý konflikt, ale žádná pointa se nekoná. Prostě jako by v půlce skončily. Nekoná se ani zábava, vtipy jsou vulgární, trapné, nechutné a nudné. ()

dj-chrosto odpad!

Pousmial som sa az raz (ked Jimmy Bennet volal na zachranku, ze Chloe ma kramy, konkretne cast "Preco sa smejete?"). Doteraz nechapem, ako sa tolko hercov dalo nalakat na takuto neskutocne odpornu kravinu, totalna nechutnost a zvratenost v najhorsom slova zmysle. Mam chut si pozriet nieco od Asylumu, aby som si napravil chut a nech by som vybral hocico, bolo by to lepsie ako toto. Takuto hovadinu som nevidel uz davno... 0% ()

Benedygtus

Pokud chcete odchazet od tohoto filmu spokojeni, zhlednete pouze trailer. To, co se odehrava ve filmu samotnem je totiz jen jedna velka blbost a kazda jednotliva scena je pokazde epicky pohrbena stupidnim koncem. Film je jedno velke zklamani, protoze u scen, ktere jste videli v traileru uz se tolik nesmejete a nic noveho (a zaroven zabavneho) ve filmu neni. Naopak, ve filmu naleznete narozdil od traileru jen veletrapny balast, ktery je absolutne nic nerikajici a predevsim pak otravny. ()

NICOX

Dlouho už mě nic tak nezhnusilo! Nejsem z těch, kteří odsuzují komedie kvůli přehnané fekálnosti, ale tohle...?!! Neříkám, že tam nebyl třeba jen náznak čehosi vtipného - ale ty koule na krku, masturbující kocour, "kadění" (ne sraní), Supermanovo sperma a mnoho mnoho dalšího - mě donutily zapomenout, čemu sem se vlastně měla smát. Je to Mládeži nepřístupno, ale mělo by to spíš být nepřístupno uplně všem lidem, kteří nemusí vidět skvělé herecké obsazení v naprosto ubohém filmu! 20 % ()

adam9

Něco tak vy*ebaného by snad nevymyslel ani kámoš ze školy s pekelnou fantazií toho nejdivnějšího levelu. Je to zázrak, že do toho šlo tolik prvotřídních herců. Tato komedie rozhodně není pro všechny. Já sám se považuji za člověka, který podobný humor docela snáší, ale kromě dvou úvodních scén (především té první s Jackmanem) to bylo slaboučké. Ještě ušla scéna s Emmou Stone, no v té nejtrapnější s Annou Faris jsem byl vážně na pokraji stisknutí tlačítka přetočit. Sečteno, podtrženo, největší slabinou je nevyrovnanost scének. Zatímco některé jsou na hraně únosnosti a místy i pobaví, tak jiné jsou zase zralé na oprátku. ()

KoRner

Hrozne nechutná pičovina a chvíľami som rozmýšľal o odpade! Veď to nemá vôbec žiadny dej, vtipné mi príde len ako sa hollywoodske hviezdy dokážu takto zhovadiť. ()

Prcek008

Jen díky geniální scéně "Machines: They're full of kids" dávám 3 hvězdy. Zbytek je nudný, možná až nechutný. ()

janik.sk

To bol teda riadny šok. Pri vyššie uvedenom hviezdnom obsadení človek čaká serióznu komédiu s nádychom romantiky a ono je to humáč jak delo bez najmenšej štipky korektnosti. ()

korndaddy

Něco víc, něco míň, ale celkově vzato vtipný a svým způsobem originální. Není to sice bůhví jak inteligentní humor, ale mě to stačilo. Scénka s menstruací mě pobavila královsky. ()

Billie777 odpad!

Ne, nechtěla jsem být zlá ale musím. Spíš než "Mládeži nepřístupno" by se to mělo jmenovat "Nepřístupno všem normálním lidem", protože nikdo normální tomu nemůže dát víc jak tři hvězdičky a i to je moc. U některých herců se ani nedivím, že do toho šly, protože točit sračky je jejich specialita (Faris), ale některé mě zase docela překvapily (Winslet). Tím, že by došli peníze to asi není, spíš si řekli, že pro jednou natočí taky nějakou jednoduchou srandu. Hold, slavná jména dobrý film nezaručí. Raději se podívám na všechny série Ordinace než znovu na tohle. Humor na úrovni Kameňáků, kdyby to byl český film, už by byl v černých barvách. Tak strašně zbytečný film. ()

JamesSi

Není to tak špatné. jak všichni kritici v zahraničí říkají. Spíš je to nuda míšená s trapností. Občas se objeví nějaký kvalitnější skeč, který by si zasloužil 3 hvězdy a více, ale více než polovina je celkem nezajímavá. Nejepší skeče naleznete na YouTube. Vynechejte film a podívejte se na Falešné reklamy (Stroje jsou plné dětí), Beezela a Homeschooled. Stále lepší než troškoviny. ()

Litvicek

Film by mohl nabídnout více než nabízí,ovšem i přes tohle mínus jsem se u toho v kině pobavil a zvlášt u některých scének opravdu zasmál přes celý sál. Je to komedie,není tam nijaký zvlášt extra příběh ale tím o svoje kouzlo film nepřichází. ()

Fary odpad!

To je ještě horší, než špatný! Jak mohli ty herce ukecat aby tohle natočili?! Kolik za to dostali?! ()

tkabrt

To byla tak velká píčovina, až to bylo vtipný... Nestačím se divit, co všechno může scénaristy napadnout... Hned první příběh chlapa s koulema na krku mě odrovnal... Největší vrchol byla část s posereš mě? A nakonec bylo přojíždějící auto posráno... ()

Tessie

Zcela určitě stačí vidět jenom trailer. Po zkousnutí celého filmu jsem si totiž uvědomila, že světlých momentů bylo jen pár a ty se vešly do dvou minut. Trochu je mi smutno z takového studeného humoru za hranicí vkusu. Až se divím, že se do Movie 43 nechalo uvrtat tolik známých herců. ()