Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

Muf911

No, že to bude kravina, to jsem čekal. Ale že to dokoukám celý a bez přetáčení, to jsem nečekal. A těch pár vtipnejch scének, který mě nahlas rozesmály, ty jsem taky neočekával. Ale jinak je to fakt blbost. Občas ale geniálně vtipná. Například ta epizoda s tou teenagerkou, co dostane menstruaci, ta byla geniální. A ten závěr s těma koupajícíma se kočkama a žralokem, ta byla excelentní. Nebo ta scénka v supermarketu. A ty srágory rozstříknutý všude po tom Miníkovi a otázka "tohle všechno bylo pro mě?" Funny as hell! ()

Hilly

Mnohé to až urazí, ale pro mě je to úžasná stupidita, perfektní úleva a balzám pro mojí mysl. Patří mezi komedie, které bych shlédl vícekrát i přes nudné vsuvky mladých prostoduchých teenagerů. Každopádně jednotlivé epizody mne velmi potěšily a pobavily, obsazení zahrnovalo mnoho známých tváří, jmenujme Hugha Jackmana s šourkem na krku, cáklou incestní maminku Naomi Watts, Halle Berryovou po plastice, Richarda Geera ve vedení společnosti na výrobu "iPod figurín" a další. Je to jako hodit všechny hollywoodské hvězdy najednou do žumpy a čekat, co z toho bude. A ejhle! zábavná komedie. ()

springboks odpad!

Otřesný! Nechápu jak se tomu mohli všichni upsat, ledaže by se jednalo o hromadnou profesionální sebevraždu. Shlédnutí tohohle výkalu zanechá rozsáhlý psychický poškození. ()

Idoviren

Je to tak trochu hrozná blbost, ale hrozně vtipná blbost. Vážně. Movie 43 se skládá z několika absurdních, vtipných, překvapivých, hvězdně obsazených a ujetých kraťasů, o kterých vlastně nemůžu ani nic říct, protože vás nechci ochudit o ten překvapený výraz, který budete mít při pohledu na dárek, který má Johnny Knoxville Seannovi Williamovi Scottovi. A vy ho mít budete. A ten smích co pak přije. A on přijde.... ()

Pilip

Dlouho jsem neviděl snímek, ze kterého bych měl rozporuplnější dojmy. Chtěl bych vidět film o tom, jak tam dostali tyto herce. Jo a pro jistotu si nikdy nepořídím žádnou elektroniku, jejíž název začíná malým i. ()

Miska2712 odpad!

Zo začiatku si divák pomyslí, že tento film bude naozaj skvelá komédia, no s postupom deja som prichádzala na to, že je to jedna nechutná, neslušná a až prehnane odporná ,,vraj,, komédia, na ktorú sa po zvyšok filmu ani nedá pozerať. To, že ma to nudilo a znechutilo, si myslím , že je dosť postačujúce na to aby som si nikdy niečo také ani nepozrela. Bolo to naozaj hrozné a nedalo sa na tom ani zasmiať, pretože miestami sa mi dvíhal žalúdok. ()

Psychous

Film určitě ne pro každého, ale takhle neskutečně povedená parodie na vše americké, ještě k tomu s tak skvělým obsazením to se prostě nevidí. ()

tomino28 odpad!

WTF? Některé filmy by asi ani vznikat neměly. A pokud už vzniknou, tak by je neměl nikdo nikdy vidět. Jenom nechápu, kolik kvalitních herců někdo (prachy) přesvědčil, aby si v "tomhle" zahráli... ()

Amores odpad!

Tenhle je film je shit, to ze tam hraje tuna mych oblibenych hercu neznamena nic. Nechapu proc do takove sracky vubec lezli ()

cobislav

Kdybych to vypnul už u těch koulí na krku, vůbec by se nic nestalo a ušetřil bych čas na něco zajímavějšího. Jak tam ale dostali tolik známých herců mi je záhadou. ()

lilekbig

No tak větší blbost jsem opravdu neviděl. Jedna malinkatá hvězda za Ibabe to bylo aspoň trochu vtipný jinak hrůza. 5% ()

Prokii odpad!

Větší blbost jsem snad ještě neviděl. Naprosto o ničem, trapné vtipy, prostě naprostá ztráta času. Ale jediné, co mě překvapuje, je kolik doposud dobrých herců se téhle blbině upsalo... ()

Kassandra

Je to tak smutný, že tam bylo víc těch trapných, než vtipných momentů. Místy fakt dost hlína, ale ty trapný scény totálně zkazily dojem. :D ()

cici24

Opravdu si nepamatuji, kdy jsem se na film dival s otevrenou pusou, nevericne kroutil hlavou a perfektne se bavil. Takova nadsazka se jen tak nevidi a pribehy jsou faakt hooodne naslapany a regulerne zahrany. Kreslenej kocour proste nemel chybu, jako to co tam predvadel...jeste ted se smeju :D ... Chapu ale, ze tento snimek nemusi kazdymu sednout a muze velmi znechutit nebo pohorsit. Nicmene za me komedie (animak) roku :D ()

Leuan odpad!

Prosím takhle tedy ne. Toto není film ani komedie, ale žumpa (nejblíže se hodilo tedy hodnocení "odpad"). Nechutné. Laciné. Trapné. Tzv. hvězdy filmového plátna účinkující v tomto kuse na sebe nakydali dostatek fekálu. Zřejmě jejich hvězdnost příliš oslňovala? Ani Hugh Jackman neměl rozšířené či těkající zorničky, tudíž asi byl při smyslech (stejně jako ostatní). Bohužel. Obdobné hodnocení, ztotožňuji se: Aaron, Pepinec ()

Hejmy

To je tak hrozně špatný a ujetý až se ut člověk opravdu pobaví. Teda od druhé půlky filmu už je to celkem mimo mísu. Je to taková česká soda v americkým stylu... ()