Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Teen Choice Awards je každoroční americké ocenění, které vysílá americká stanice Fox Network. Oceňováni jsou lidé z oblasti hudby, filmu, televize, sportu a módy, dospívajícími diváky od 13 do 19 let. Kromě standardních kategorií mohou být ještě nepravidelně vypisovány mimořádné kategorie a dále mohou být udělována i speciální zvláštní ocenění. Na slavnostním předávání cen je vždy přítomno mnoho osobností z oblasti zábavy, umění a sportu. Cenou je malé „umělecky" vyzdobené surfovací prkno s letní tématikou a grafikou show. (Wikipedia)

(více)

Recenze (4)

Paity odpad!

všechny recenze uživatele

Je neuvěřitelné, co všechno se v Americe uživí a tak jsme svědky toho, jak se dávají ocenění pubescentům z shobiz. A tak nemůže chybě Miley Cyrus, zajímavé vystoupení měli Jonas Brothers. ()

Jason13 

všechny recenze uživatele

Stovky třináctiletých holek, který si můžou vykřičet hlasivky kdykoliv někdo jenom vysloví jména Pattinson nebo Efron. :) Pro starší diváky opravdu nic extra.. Vystoupení B.E.P. se mi ale líbilo.. ()

Galerie (1)

Zajímavosti (2)

  • Formát show se od roku 1999 nijak nemění. Velkou změnou prošlo jen hlasování. Hlasování lístky byly dříve tištěny do časopisů s teenagerovskou tématikou. Později se hlasovalo na webovém portálu Fox.com. Od roku 2008 byly založeny oficiální webové stránky teenchoiceawards.com, kde mají lidé možnost hlasovat pomocí hlasovací formulářů. O rok později byl založen ještě Twitter účet „teenchoicegirl," který informuje diváky a fanoušky o novinkách a pomluvách cen. (Paity)
  • Teen Choice Awards je velmi podobné dalším americkým oceněním – Nickelodeon Kid's Choice Awards a People's Choice Awards. Obě ocenění s Teen Choice Awards souvisí. Kid's Choice Awards jsou předávány v Americe již od roku 1988, ocenění však předávají děti. V People's Choice Awards, které jsou předávány od 1975, předávají ceny lidé bez věkového omezení.
    (Paity)

Reklama

Reklama