Mitch a Dave jsou nerozluční přátelé. Jak ale léta ubíhala, jejich světy se od sebe čím dál více vzdalovaly. Dave je přepracovaný právník, manžel a otec tří dětí, Mitch je druhořadý herec, který mění ženy častěji než ponožky. Jednoho dne se spolu sejdou, popijí alkohol a u fontány si oba v tentýž okamžik přejí ocitnout se v kůži toho druhého. Následující den ráno se probudí a zjistí, že jejich přání byla vyslyšena. Nejraději by se zase hned přeměnili zpátky, ale kouzelná fontána byla mezitím odstraněna. Kam byla převezena, není možné kvůli byrokracii hned zjistit, a tak oběma mužům nezbývá než začít žít život toho druhého. Mitch musí zastoupit Davea v případu fúze firmy, na jejímž výsledku záleží, zda mu bude přiznáno partnerství. Dave má v Mitchově podobě natáčet porno. Ani jednomu se ale nový způsob života nelíbí. Podaří se oběma mužům nezničit si navzájem vlastní existenci dřív, než naleznou způsob, jak vše vrátit do původních kolejí? (TV Nova)

Káronoš

Hezká, milá, vtipná a výchovná komedie. Některé vtipy byly opravdu drsné v porovnání z očekáváním podle obsazení a hollywoodského pozlátka, ale proč ne? :) Někdy sem to hercům moc nevěřil, sem tam děravý scénář, celkově jsme spokojený a úvodní přebalování chlapečka z dvojčat byla opravdu zapamatováníhodná jednohubka. ()

lareinna

V pohode by som dala aj štyri, ak by sa aspoň trochu obmedzilo tej primitívnej vulgárnosti a fekálneho humoru, ktorý absolútne kazí celý dojem z filmu – aspoň teda v prvej polovici. Niekto možno považuje práve tento humor za skvelý, ale mne sa vôbec nezdá vtipné, keď malému decku dospelý povie „you fuck verbal resolution“ Scény – porno s Monou boli maximálne zbytočné ...“it´s like Christmas my ass!“? keby mala aspoň o 30 rokov menej preboha. Nič prevratné, bolo to celkom pohodové, len by to chcelo trochu pozdvihnúť úroveň. ()

TheKiw

Film tak plastový, umělý a divný jako všechny ty kozy, bradavky a hovna v něm. A po vaší levé ruce v dáli vidíme lajnu oddělující vkus od nevkusu. ()

peto580

Pre mna uplne genialny film plny kvalitneho humoru a skutocne skvelych hereckych vykonov. (hercov Ryana R. a Jasona B. mam ozaj v oblube). Viac pisat ani netreba tohle sa musi proste vidiet (samozrejme v oreginale!) ()

aLPaC

Výborná komedie s nápadem, který tu už předtím sice několikrát byl, ale zde je zpracován asi nejlépe, co jsem doposud viděl. Hlavní zásluhu na tom má skvělý casting. Reynolds a především Bateman jsou skvělý a Olivia Wilde je neskutečně sexy. Opravdu, tak moc hot slečnu už jsem ve filmu opravdu dlouho neviděl. Kromě dvou trochu nechutných scén (hovno z mimina a porno s hrůznou ženskou) nemám žádné výhrady. ()

sona123

Předně, nesnáším filmy se záměnou. Jednou stačilo a dost, co na tom pořád vymýšlet? Herci zde v hlavních rolích - pro mě fakt typově odporní chlápci. Nicméně - bylo to vtipné, bylo to svižné a nakonec mě to bavilo, až jsem sama překvapená. Někdy se vyplatí jít za své zásady a něco změnit... ()

Ricky_CZ

Na jednu stranu skvělá komedie s námětem, který musí oslovit každého kolem třiceti a pobavit ho. Na druhou stranu fekální humor a naprosté úlety hodné 14-ti letého puberťáka...A tahle nevyváženost, to je veliká škoda...Naštěstí to trochu zachraňuje Olivia a její choutky, které zapadají vlastně do obou kategorií.. ()

Ollie235

,,You ready to take a piss?" Ze začátku to vypadalo na totálně trapnou kravinu, ale druhá polovina celkový dojem naštěstí zachránila. Jakmile si hlavní postavy prohodí těla, je The Change-Up docela zábavnou komedií, které nechybí ani nějaké to poselství na konci. Reynolds a Bateman se na takové role vyloženě hodí, Olivia Wilde krásná jako vždy. ()

Lachvos

Už tolikrát využitý příběh a přesto to zkouší znovu. Tady jsem se tedy těšil na moje dva oblíbené herce v hlavních rolích plus případně nové nápady do jinak mnohokrát omletého nápadu...a ono nic moc. Až na konec, který mě překvapil příjemně, to ani nemůžu nazvat nadprůměrnou komedií, ptž není. Říct, že by to šlo lépe, se radši pokoušet nebudu, proto už dále neříkám radši nic, znáte to, po bitvě ja každý generál ;) ()

Stanley619

Mě nevadí časté nadávky, ani podobné sprosťárny, které provázejí skoro celý film, takže jsem se bavil. Myšlenka filmu je sice ohraná a byla tady už mnohokrát v jiných filmech, ale Bateman a Reynolds jako takový nebe a peklo mi sedli. K tomu krásná Olivia Wilde a na svůj věk dobře vypadající Leslie Mann. Stačí prostě jenom na chvilku vypnout a myslím, že byste se mohli bavit. 75% ()

M1k9

Bavil jsem se. Nutno podotknout, že jen díky alkoholu. Námět nebyl nejhorší, ale zpracování hrozné. Vtípků bylo dost, ale všechny mě obešly. Stupidita. Tohle je komedie pod mojí úroveň. S každou další takovou mi jakoby dochází trpělivost. Po 30-40 minutách jsem si říkal, co tam *** chtějí dál tvořit. Zbytek filmu bylo už jen plnění záchodu sr***mi. Za co tedy nedám odpad? Za okouzlující Olivii Wilde! Amazing. 0.5/10 ()

majo_svk

Ak človek natrafí na film, ktorý nie je len povrchným popcornovým žrádlom, je to fajn. Keď sa však spojí povrchnosť a zábava s emocionálno-myšlienkovým presahom, je to skvelé. Film V cudzej koži má trochu zvláštny a hnusný úvod, ktorý zaskočí nejdeného diváka. Neskôr sa však rozpúta nekonečná zábava, humor a hlášky. Je to tak vtipné, že nestíhate dýchať, smejete sa vytrvalo a dosýta. A pre prítomnosť emócií, myšlienkových presahov a životných odrazov, vám film nevyšumí len tak z hlavy. Potri trvácnom smiechu sa neraz pristihnete, že prijímate dávky emócií a dokonca premýšľate. V cudzej koži nie je originálna komédia, veď to sa pri dnešnom počte rôznorodých (suprových ale ja sračkových) komédií ani nedá. Má fiktívne prvky, niekedy je primitívna a sprostá, neznamená to však, že je nezaujímavá a okukaná. Je jednoducho fajná, taká ako má byť. ()

Nolanofil

Absolútne presne ide Change - Up podľa zaužívaných pravidiel, nikde nevybočuje a videli sme to v iných XY podobných tzv.Teen - Age komédií. Je tu fekálny humor, veľa morálnych zásad o priateľstve, rodinných hodnotách, ktoré väčšinou lezú človeku na nervy. Ale ja som si pustil film na večer, aby som sa uvoľnil a zabavil a to som aj dostal. Tieto tipy komédií netreba brať vážne (niesu to žiadne OSCARové hity), treba to brať s nadhľadom a s rezervou. Ak pristúpite na tieto jednoduché podmienky, tak sa dobre zabavíte. ()

lardko

Takovýhlech podobných filmú o výměně těl jsem viděl mraky. Ze začátku mi to dějově , a atmosférou přišlo trochu nudné , ale po chvíly jsem se toho chytl , a začalo mě to bavit. Příjemný film s lehkým humorem. ()

Flopik

Čakal som to možno troška vtipnejšie ale inak som spokojný. Nadávkami sa teda nešetrilo a niektoré vtipy boli perfektné. Keď si k tomu pridám nehorázne sexi Oliviu tak som sa skvelo bavil. Koniec pekný a u mňa za 4*. Ryan s Jasonom skvelá dvojka. ()

majec4

Toto sa podarilo, aj ked na moj vkus trochu viac zbytocneho fekalneho humoru. K tejto dvojke, resp. stvorke hercov mi to velmi nesedelo. Reynolds sice este nehlaskuje ako v novsich fimoch, no aj tak si ide svoje. Bateman je tu klasicky zabavny rodinny trtko.  Damska zostava tiez potesi, takze uz v uvode som tusil ze sa zabavim. Vtipne to bolo velmi, mimo tych trapnosti, kedy si clovek az oci musi zatvorit.  Scenar je jasne dany, takze kazdy musi zhruba vediet ako to dopadne. Nicim to neprekvapilo, sem tam to bolo trochu uchylne, napriklad s tym prstom, ale aj tak si myslim ze 3* je malo. ()

Kjuk

Jen jedna věc. Kdybych měl někdy na klíně Olivii Wilde a ta mi řekla, že můžu dělat všechno co chci a já ji odpálkoval tím, že chci jít domů, přísahám Bohu, že si zlomím obě ruce! To je snad ta jediná kaňka na jinak výborným filmu. Tenhle druh komedií mám prostě rád, nedá se nic dělat. Navíc Reynolds a Bateman si neskutečně sedli a jelikož bych rád vylepšil hodnocení, pač si myslím, že film si to určitě zaslouží, jdu do plnejch. Bohužel se ze mě tím pádem stává úchylák, jak nazývají někteří zdejší rádoby odborníci trosky, kterejm se tenhle kousek líbí! ()