...........Because if you so much as look at my sexy little ass, Julia I will have yours locked the fuck up you crazy bitch whore! I feel good.............. .Strašne podarený koniec filmu. Od sexy Jennifer Aniston, cez vtipné herecké trio, až k dejovo veľmi zábavnému filmu chem povedať len tri slová - Bavil som sa.(28.9.2011)

Komédia roku! Nepamätám sa, kedy naposledy sa mi stalo, že by som si musel dať prázdny obal z popcornu pred ústa, aby som sa nezadusil od smiechu a rozdýchal kŕče v bruchu. Neustávajúca spŕška vtipov tejto bezkonkurnčnej popcornovky s prehľadom zatienila aj očakávané pokračovanie Las Vegaského žúru. Nekončiaca plejáda hereckých és v každej roli dokonale vystihla podstatu a charakter svojej postavy, rozmanitosť charakterov jednotlivých postáv bola tak členitá, že by mi ani vo sne nenapadlo, že by sa v takomto zložení mohli stretnúť v jednom filme, ktorý má navyše dobrý scenár a skvelú pointu. Film naozaj zaujme od samého začiatku, scenár nemá hluchého miesta, krimi zápletka osviežila prebiehajúci príbeh presne tam, kde by ho romantický nádych totálne zabil. Takže netreba ešte pochovávať hollywoodske komédie, stále sa nájdu výnimky, ktoré občas vykuknú nad rutinu. 95%.(1.8.2011)

Dobrá komedie, která přichází s ne tak úplně ohranou zápletkou a nabušeným castingem, přičemž ale zejména Spacey měl být využitej ještě víc, protože je to naprosto skvělej hajzl, ale i tak jsem se dobře pobavil, hlavní trojka je v pohodě, každej má jinej charakter a celkem k sobě sedí a vytvářej zábavný situace. Jinak, jak jsem Anistone moc nemusel, tak teď mi přijde, že čím je starší, tím je víc sexy, já bych se od ní zneužít nechal.(28.8.2011)

To byl nářez. Spousta výborných herců v krimi komedii. Když Vás začnou brutálně štvát šéfové co takhle si najmout zabijáka. Tři šéfové Jennifer Aniston jako nymfomanka, psychopat Kevin Spacey a magor Colin Farrell ( ten měl ránu ). A tři zaměstnanci Jason Bateman, Charlie Day a Jason Sudeikis, kterým v práci brání jejich šéfíkové v jejich kariéře. Brutální jízda, měl jsem nutkání dát za plný počet. ( Hodnocení: 9/10 )(25.5.2012)

Příjemná komediální podívaná s krimi zápletkou, která mě překvapila tím, že nebyla úplně laciná. Navíc poskytla mnoho příležitostí pro různé vtípky. U některých scén jsem se opravdu od srdce zasmál. Bavilo mě sledovat všechny tři šéfy ztvárněné známými herci a herečkou. Ústřední trio si dle mého také vedlo dobře a skvěle se doplňovalo. K tomu všemu příjemný soundtrack, který si sice člověk nezapamatuje, ale dojem z jednotlivých scén přece jen zvedne.(29.11.2011)