• venus

Nepobavilo mě nic. Jeden z nejvíce nadhodnocených filmů na csfd. Komedie by měla přinést alespoň špetku něčeho nového, tohle byl jen sestřih průhledných, známých a dost suchých scének. Kde zůstal vtip, to opravdu nevím! První čtvrthodina byla nudná a naprosto bez děje, už tam jsem to měla vypnout. Místo toho jsem čekala na zázračný zvrat, který nepřišel. Strčit si do zadku zubní kartáček umí každý! Samotný námět, profily tří šílených šéfů, je super, nabízí se tolik humorných cest, kudy komedii vést. Bohužel tvůrci zvolili tu nejvíc béčkovou, lacinou, bez nápadu.(28.12.2011)

|| Scenár: Michael Markowitz, John Francis Daley, Jonathan Goldstein | Hudba: Christopher Lennertz | Produkcia: Brett Ratner | Distribúcia: Warner Bros. Pictures | Štúdio: New Line Cinema, Rat Entertainment | Rozpočet: 35 miliónov $ | Tržby: 210,525,499 $ || Super herecká garda v slušnom scenáry, s ambíciou byť vtipným od začiatku do konca, no tých vydarených fórov je tam na to menej, než by bolo treba k nadpriemernosti. Zlý film to ale neni ani náhodou, skôr príjemná oddychovka.(11.6.2012)

Kde bolo tam bolo, traja blbci sa rozhodli zbaviť svojich tyranských šéfov. Jediný problém bol, že to boli naozaj kolosálni blbci... Komédia ktorá vcelku ujde, ale je v hollywoodskej produkcii nadpriemerná iba v časovo a priestorovo ohraničených detailoch. Spomedzi úžasného tria debilkov ma prekvapivo najviac bavil Jason Bateman, ktorému som sa predtým radšej vyhýbala. Ale skombinujte ho s podobne otravným Sudeikisom a neznesiteľným Dayom a hneď je z neho najväčší sympaťák na place ;-) To sa netýka nepriateľského tria žralokov, ktorému jednoznačne kraľuje Kevin Spacey. Spolu s Anistonkou a Farrellom (tak skvele zmeneným, že som si ním celý film nebola istá ;-) tvoria dynamickú protiváhu a dodali Šéfom na zabitie nezanedbateľný kúsok prestíže. A ešte Jamie Foxx :-) Bez nich by to bol asi len trápny prepadák. A možno je aj tak...(2.10.2011)

Kolikrát to nedává úplně smysl a ten fousatej s pisklavym hlasem nebyl vůbec vtipnej. Na druhou stranu trojice šéfů byla super. Collin Farrell měl minimum prostoru, ale psychopatickej Kevin Spacey a rajcovní Jennifer Aniston si byli rovni. Ne, že bych se pořád gebil, ale rozhodně jsem se dobře pobavil. 70%(10.6.2012)

Komédia roku! Nepamätám sa, kedy naposledy sa mi stalo, že by som si musel dať prázdny obal z popcornu pred ústa, aby som sa nezadusil od smiechu a rozdýchal kŕče v bruchu. Neustávajúca spŕška vtipov tejto bezkonkurnčnej popcornovky s prehľadom zatienila aj očakávané pokračovanie Las Vegaského žúru. Nekončiaca plejáda hereckých és v každej roli dokonale vystihla podstatu a charakter svojej postavy, rozmanitosť charakterov jednotlivých postáv bola tak členitá, že by mi ani vo sne nenapadlo, že by sa v takomto zložení mohli stretnúť v jednom filme, ktorý má navyše dobrý scenár a skvelú pointu. Film naozaj zaujme od samého začiatku, scenár nemá hluchého miesta, krimi zápletka osviežila prebiehajúci príbeh presne tam, kde by ho romantický nádych totálne zabil. Takže netreba ešte pochovávať hollywoodske komédie, stále sa nájdu výnimky, ktoré občas vykuknú nad rutinu. 95%.(1.8.2011)

• - Jennifer Aniston ve filmu nosí hnědou paruku, která měla umocnit její sex-appeal a zároveň její postavu odlišit od obvykle odlehčených rolí. (žvanimírek)

• - Skript k filmu koupila New Line Cinema již v roce 2005. (Terva)

• - Kvůli podpoře filmu v Kanadě umistila společnost Warner Bros v centru Montrealu 12metrovou panenku Voodoo vypadající jako šéf, na které si mohli kolemjdoucí vybít zlost a frustraci. (Dr Lizal)