Kolikrát to nedává úplně smysl a ten fousatej s pisklavym hlasem nebyl vůbec vtipnej. Na druhou stranu trojice šéfů byla super. Collin Farrell měl minimum prostoru, ale psychopatickej Kevin Spacey a rajcovní Jennifer Aniston si byli rovni. Ne, že bych se pořád gebil, ale rozhodně jsem se dobře pobavil. 70%(10.6.2012)

• Zeck

Hodně VELKÁ slabota! Komedie určená primárně pro dospělé, ale plná "vtípků" kterým by se nezasmály ani děti ze základky. Ani si teď nedokážu vybavit komedii, u které bych se tak nudil. Pokud se člověk dokáže za celý film zasmát pouze překecům, které prokládají titulky, pak je buďto totální suchar anebo to prostě není komedie. Jestli si scénarista dokázal přijít pro peníze po vtípku: "Do Mexika nemůžu utéct, protože bych nesnědl tamnější jídlo" (asi nejvtipnější hláška z celého filmu), tak nemá svědomí. Jedna hvězda za Aniston. 20%(2.10.2011)

Šéfové na zabití nejsou žádná katastrofa, ale ani žádný zázrak – mají supr nosnou myšlenku, která je ovšem realizována dost rozplizle. V podstatě jsou celkem neškodnou komedií, která není extrémně vulgární, obejde se bez laciné nahoty, díky střídmé stopáži slušně odsýpá, má navíc pár solidních frků v podání dnes již hereckých matadorů a která určitě postačí na zaplácnutí nějakého deštivého odpoledne. Ale ti tři nevýrazní pošuci v rolích šikanovaných zaměstnanců ... děs běs.(20.7.2011)

Nick, Kurt a Dale vs. psychopat, nymfomanka a magor pobavili velmi dobře. Za předpokladu, že bych byl nezadaný, tak bych bral z těchto šefů Jennifer Aniston alias Dr. Julii Harris D. D. S.. ale při mé smůle by o mne ani kolo neopřela. Trochu mi to přípomělo Finty Dicka a Jane. O stupeň lepší než Zkažená uča.(14.8.2011)

Komédia roku! Nepamätám sa, kedy naposledy sa mi stalo, že by som si musel dať prázdny obal z popcornu pred ústa, aby som sa nezadusil od smiechu a rozdýchal kŕče v bruchu. Neustávajúca spŕška vtipov tejto bezkonkurnčnej popcornovky s prehľadom zatienila aj očakávané pokračovanie Las Vegaského žúru. Nekončiaca plejáda hereckých és v každej roli dokonale vystihla podstatu a charakter svojej postavy, rozmanitosť charakterov jednotlivých postáv bola tak členitá, že by mi ani vo sne nenapadlo, že by sa v takomto zložení mohli stretnúť v jednom filme, ktorý má navyše dobrý scenár a skvelú pointu. Film naozaj zaujme od samého začiatku, scenár nemá hluchého miesta, krimi zápletka osviežila prebiehajúci príbeh presne tam, kde by ho romantický nádych totálne zabil. Takže netreba ešte pochovávať hollywoodske komédie, stále sa nájdu výnimky, ktoré občas vykuknú nad rutinu. 95%.(1.8.2011)