Reklama

Reklama

Nick a Dale jsou přátelé, kteří mají stejný problém - pohrdají svými nadřízenými, kteří se jim rozhodli zkomplikovat život. Nick pracuje ve finanční společnosti despoty Davida Harkena, který mu slibuje povýšení, ale nakonec se rozhodne udělit ho sám sobě. O moc lépe na tom není ani Dale. Jako zubní laborant je vydírán svou šéfkou Julií, která ho navíc sexuálně obtěžuje. Tvrdí, že pošle jeho snoubence fotky, které dokazují, že jí s ní byl nevěrný. Když nastoupil jako nováček, tak ho uspala a měla s ním sex na zubařském křesle. Oba zoufalci mají kamaráda Kurta, který se brzy ocitne na stejné lodi jako oni. Jednou večer u skleničky se všichni tři shodnou na tom, že by bylo nejlepší, kdyby jejich šéfové zemřeli. V zapadlé hospodě se seznámí s protřelým kriminálníkem, který je nasměruje na myšlenku, že musí zabít své šéfy navzájem, a navíc tak, aby vše vypadalo jako nehoda. Tím se spouští neskutečný kolotoč pokusů i drsných omylů... (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (1 121)

Cervenak 

všechny recenze uživatele

Všetci okrem kŕčovito snaživého ústredného tria (tie improvizované dialógy z extended verzie fakt nefungujú) sú veľmi zábavní - Motherfucker Foxx najviac. Občas sa urodí úderný gag, ale celkovo zostáva pocit nevyužitého ústredného nápadu a neschopnosti scenáristov niekam to celé doviesť. Jennifer je samozrejme smokin´ hot. ()

Superpero 

všechny recenze uživatele

Kolikrát to nedává úplně smysl a ten fousatej s pisklavym hlasem nebyl vůbec vtipnej. Na druhou stranu trojice šéfů byla super. Collin Farrell měl minimum prostoru, ale psychopatickej Kevin Spacey a rajcovní Jennifer Aniston si byli rovni. Ne, že bych se pořád gebil, ale rozhodně jsem se dobře pobavil. 70% ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Konečně mi američtí občané naservírovali další, mírně přisprostlou a přidrzlou komedii, kterých v současnosti na jejich území vzniká jako šafránu. Tahle je ještě speciální tím, že obsahuje trojku Bateman + Day + Sudeikis, kterou jsem si okamžitě zamiloval. Neuvěřitelně nadrženou a sexy Jennifer Aniston. Brutálně vostrýho Kevina Spaceye. Věčně sjetýho Colina Farrella. Jednoho černocha, který v takové komedii nesmí chybět v podání Jamie Foxxe a kliďáka Donalda Sutherlanda. Ano, samotný sběr velikánů v tomto filmu je až neuvěřitelný, ale všichni si to užívají na plný koule a já jsem si to užíval s nima. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $35miliónovTržby USA $117,538,559Tržby Celosvetovo $214,538,559Tržby za predaj Blu-ray v USA $11,029,189 //počet predaných kusov 506,357Tržby za predaj DVD v USA $23,731,806 //počet predaných kusov 1,834,380║ K dokonalosti troška chýba, má to také neobrúsené hrany, lebo dejová línia nie vôbec špatná, len občas to skĺzne až do moc veľkej banalitky, či trocha viac úchylných vtípkov než by sa patrilo a popri tom sa z niektorými dobre rozbehnutými situáciami dalo viac pohrať, ale aj tak pobaví to dosť dobre, herci prevažne bodujú a Jennifer Aniston tu vypadá fakt dobre, rozpočet udržaný v znesiteľnej norme. /75%/ ()

kOCOUR 

všechny recenze uživatele

Vyústění většiny gagů a v podstatě jen úplně základní scénářová kostra upomíná na to, že s tak ohromným potenciálem z toho šlo vytřískat mnohem, ale mnohem víc. Vedlejší postavy jsou navíc stokrát zajímavější a vtipnější než hlavní trio, které by se bez Batemana mimochodem ve všech těch schematických sandlerovinách totálně utopilo. Mohla z toho být kultovka, je z toho jen nezávadná jednohubka, na kterou si za měsíc nikdo nevzpomene. ()

Galerie (59)

Zajímavosti (25)

  • Jennifer Aniston (Julia Harris) ve filmu nosí hnědou paruku, která měla umocnit její sex-appeal a zároveň postavu odlišit od jejích obvyklých odlehčených rolí. (žvanimírek)

Související novinky

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (více)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (více)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (více)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (více)

Reklama

Reklama