|| Scenár: Michael Markowitz, John Francis Daley, Jonathan Goldstein | Hudba: Christopher Lennertz | Produkcia: Brett Ratner | Distribúcia: Warner Bros. Pictures | Štúdio: New Line Cinema, Rat Entertainment | Rozpočet: 35 miliónov $ | Tržby: 210,525,499 $ || Super herecká garda v slušnom scenáry, s ambíciou byť vtipným od začiatku do konca, no tých vydarených fórov je tam na to menej, než by bolo treba k nadpriemernosti. Zlý film to ale neni ani náhodou, skôr príjemná oddychovka.(11.6.2012)

[imdb: 7.5/10] | me: Komédia, ktorá vďačí za svoj úspech výbornému obsadeniu (do rolí BOSSES). Každá postava má svoj špecifický charakter, ktorý je vďaka výbornému herectvu hlavným faktorom kvalitnej zábavy. Dej vďaka rôznorodostí typov hlavných hrdinov (špecificky na strane bossov) prináša vždy niečo chytľavé a hoci celý film nie je zárukou nepretržitej zábavy má dobré tempo a zanechá pozitívne dojmy. [3 a pol *](16.8.2011)

Ruku na srdce, kdo nikdy nezatoužil zbavit se svého šéfa? Nemyslím tím žádné polovičaté řešení, jako rozdrtit kolenní klouby baseballovou pálkou, protože to by ho pak musel člověk ještě vozit do práce, ale rovnou řešení v nacistické terminologii známe jako "definitivní".. Seth Gordon mi nabídl velmi kvalitní koks - dá se říct jeden z nejlepších, co jsem za poslední dekádu měl. Sice pomalejší náběh, ale zato dlouhá euforická výdrž stimulující mozkové centrum vtipnosti až k hyperaktivitě. Škubal jsem sebou jen smíchem a co je nejpodivnější, na konci se nedostavil žádný hluboký útlum a ani paranoia, že už jsem to někde viděl. Zkrátka dobrej matroš - jen prosím dealery, ať se z něj nepokouší dělat nějaké další deriváty.. Mimochodem, pracovat ve stejné firmě jako postava J.Batemana, makám jako ďas. Ta představa, že nesplníte plán na 120% a přijde si pro vás do kanceláře Keyser Sozé..(12.8.2011)

Nápad sejmout svoje šéfy v dnešní době jistě osloví široké publikum, ale cesta k vysněnému cíli není lemována záchvaty smíchu. Hlavní hrdinové jsou totiž nesympatičtí tupci, kteří produkují velice jednoduchý humor, což je škoda, protože jejich terče jsou vybroušené postavy každým coulem. Prakticky při všech scénách s Jen mi houpnul, a když došlo na krajky, tak jsem zažíval něco jako vnitřní erekci. Špatný film to není, ale skvělý nápad a hvězdné obsazení naznačovaly větší pecku.(18.2.2012)

...........Because if you so much as look at my sexy little ass, Julia I will have yours locked the fuck up you crazy bitch whore! I feel good.............. .Strašne podarený koniec filmu. Od sexy Jennifer Aniston, cez vtipné herecké trio, až k dejovo veľmi zábavnému filmu chem povedať len tri slová - Bavil som sa.(28.9.2011)