Šéfové na zabití

Horrible Bosses

• slovenský

Šéfovia na zabitie

Komedie / Krimi

USA, 2011, 94 min (SE: 106 min)

Nick, Kurt a Dale vs. psychopat, nymfomanka a magor pobavili velmi dobře. Za předpokladu, že bych byl nezadaný, tak bych bral z těchto šefů Jennifer Aniston alias Dr. Julii Harris D. D. S.. ale při mé smůle by o mne ani kolo neopřela. Trochu mi to přípomělo Finty Dicka a Jane. O stupeň lepší než Zkažená uča.(14.8.2011)

'' I'm in. Let's kill this bitch ! '' Bylo očividné, jak si všichni zúčastnění natáčení užívali. No aby ne, vždyť kdo by se nedokázal vžít do jejich kůže ?! Z marketingového hlediska se námět jeví takřka jako geniální, až bychom se mohli udivovat, proč už s tím někdo nepřišel dřív... Třešničkou na pomyslném dortu už tak skvělého castu je Charlie Day, na jehož (nejen) kokainové projevy se prostě musíte dívat s úsměvem na rtech. Každopádně. Pokud hledáte nenáročnou zábavu pro oddych, Horrible Bosses jsou ideální volbou - 80%.(23.9.2011)

Výborně vybranou trojici šéfů a skvělé vedlejší postavy (Jamie Foxx) zazdívají tři kriply v hlavních rolích, kteří (snad kromě Jasona Batemana) by zašloužili nakopat do prdele. Jednu hvězdičku za to, že ta nudná Aniston, tuctovka z neškodných romantických komedií, konečně v pořádně peprné roli. Slovo "šukadelická" opět našlo své uplatnění.(15.11.2011)

,,JÁ TĚ VLASTNÍM, JSI MOJE DĚVKA. TAKŽE SI NEHRAJ NA NĚCO DŮLEŽITĚJŠÍHO, PROTOŽE NEJSI“....... /// Sexuální vydírání,... mučení pod příslibem povýšení, ...šéfuje mi neschopnej feťák – tři důvody, proč Nick, Kurt a Dale rozjíždí svoji ,,vražednou“ misi. NAŠI BOSSOVÉ MUSÍ ZEMŘÍT! Solidně to utíká, šéfové jsou ,,ti“ zajímavější a smál jsem se hlavně v závěrečný třetině, kdy se to začalo ,,srát“. Dobrá komedie, která pobaví i díky zajímavý zápletce, ale myslím, že Ženy sobě tomu daly na prdel víc! 3a½! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Netuším, jak se pomstít na kartáčku na zuby. 2.) Do práce chodím ještě před úsvitem a domů se vracím za tmy. Už 6 měsíců jsem neměl sex s někým jiným než se sebou. 3.) Thx za titule ,,Nikates“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ *(5.9.2011)

Čekala jsem více, není to úplně špatné, ale potenciál byl větší. Na film jsem se podívala hlavně kvůli hereckému obsazení, ale upřímně hlavní herecká trojice mi nebyla úplně sympatická, ale to spolehlivě vynahradil Kevin Spacey. Kdo byl tady však nesnesitelný, byl Colin Farrell, tomuto herci asi nikdy nepřijdu na chuť, tady to ale nebylo až tak jeho hereckým projevem, jako spíše jeho postavou, naštěstí zde moc prostoru nedostal. Film na jedno podívání, víckrát už ho vidět nemusím.(26.9.2011)

• - Dale (Charlie Day) hraje na svém mobilním telefonu hru Angry Birds. (Claude Speed)

• - Kvůli podpoře filmu v Kanadě umistila společnost Warner Bros v centru Montrealu 12metrovou panenku Voodoo vypadající jako šéf, na které si mohli kolemjdoucí vybít zlost a frustraci. (Dr Lizal)

• - Herečkami, jejichž obsazení do role Julie tvůrci zvažovali, byly Naomi Watts a Sarah Jessica Parker.. (Katie016)