Reklama

Reklama

Nick a Dale jsou přátelé, kteří mají stejný problém - pohrdají svými nadřízenými, kteří se jim rozhodli zkomplikovat život. Nick pracuje ve finanční společnosti despoty Davida Harkena, který mu slibuje povýšení, ale nakonec se rozhodne udělit ho sám sobě. O moc lépe na tom není ani Dale. Jako zubní laborant je vydírán svou šéfkou Julií, která ho navíc sexuálně obtěžuje. Tvrdí, že pošle jeho snoubence fotky, které dokazují, že jí s ní byl nevěrný. Když nastoupil jako nováček, tak ho uspala a měla s ním sex na zubařském křesle. Oba zoufalci mají kamaráda Kurta, který se brzy ocitne na stejné lodi jako oni. Jednou večer u skleničky se všichni tři shodnou na tom, že by bylo nejlepší, kdyby jejich šéfové zemřeli. V zapadlé hospodě se seznámí s protřelým kriminálníkem, který je nasměruje na myšlenku, že musí zabít své šéfy navzájem, a navíc tak, aby vše vypadalo jako nehoda. Tím se spouští neskutečný kolotoč pokusů i drsných omylů... (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (1 123)

Superpero 

všechny recenze uživatele

Kolikrát to nedává úplně smysl a ten fousatej s pisklavym hlasem nebyl vůbec vtipnej. Na druhou stranu trojice šéfů byla super. Collin Farrell měl minimum prostoru, ale psychopatickej Kevin Spacey a rajcovní Jennifer Aniston si byli rovni. Ne, že bych se pořád gebil, ale rozhodně jsem se dobře pobavil. 70% ()

Le_Chuck 

všechny recenze uživatele

Trol trolom ostane pokiaľ nemá šmrnc (Bean, Clouseu). Tu sú pre istotu traja a hodinu a pol sa tmolia po plátne niečo riešia. Whaetever, spomínam si na Spaceyho zmrda, brazzers telo Jeniffer, Farrelovu prehadzovačku a jedného čierneho motherfuckera. A to máme tak 20 minút z filmu. Luxusných. Tak, že z nich vyškrabem tretiu hviezdu. Neškodné ako väčšina "najlepších" amerických kómédii roka. 50% ()

Reklama

Krouťák 

všechny recenze uživatele

'' I'm in. Let's kill this bitch ! '' Bylo očividné, jak si všichni zúčastnění natáčení užívali. No aby ne, vždyť kdo by se nedokázal vžít do jejich kůže ?! Z marketingového hlediska se námět jeví takřka jako geniální, až bychom se mohli udivovat, proč už s tím někdo nepřišel dřív... Třešničkou na pomyslném dortu už tak skvělého castu je Charlie Day, na jehož (nejen) kokainové projevy se prostě musíte dívat s úsměvem na rtech. Každopádně. Pokud hledáte nenáročnou zábavu pro oddych, Horrible Bosses jsou ideální volbou - 80%. ()

Madsbender 

všechny recenze uživatele

Prekvapivo príjemná, trefná a zábavná komédia s výborným obsadením, v ktorom mi snáď trochu vadil jedine neohrabaný Charlie Day. Jason Bateman si udržiava svoj kvalitatívny štandard dobrého a príjemného herca, ale to pravé orechové sú traja šéfovia a jeden videopirát. Je vidieť, že trio Spacey-Anniston-Farrell si to skutočne užili, zo všetkého najviac práve Spacey, ktorý zahral hnusného šéfa úplne dokonale. ()

Dever 

všechny recenze uživatele

...........Because if you so much as look at my sexy little ass, Julia I will have yours locked the fuck up you crazy bitch whore! I feel good.............. .Strašne podarený koniec filmu. Od sexy Jennifer Aniston, cez vtipné herecké trio, až k dejovo veľmi zábavnému filmu chem povedať len tri slová - Bavil som sa. ()

Galerie (61)

Zajímavosti (43)

Související novinky

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (více)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (více)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (více)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (více)

Reklama

Reklama