Au, au, au.... proč mám pocit, že se nekoukám na film, ale jsem v práci a nekoukám "face to face" Kevinovi do tváře?????? P.S. Nechci do ústavu ani do krimu... :-)(12.12.2011)

Mohlo to být lepší já vím, míň trapné a ne tak, místy úplně zbytečně přepálené, ale stejně jsem se královsky bavil. Ono nejde o ty tři idioty co chtějí zabít své šéfy (Charlie Day z nich byl nejvíce otravný a jeho motiv byl navíc nejpodivnější), ale právě o ty nadřízené. Colin Farrell je tu za naprosté hovado, až mě mrzelo, že tam s ním není víc scén. Kevin Spacey jako zlý psychopat, parazitující na lidech z takovou chutí je rovněž neodolatelný. A jako poslední tu máme Jennifer Aniston, v jedné z nejlepších rolí své kariéry. Osobně nechápu proč ji ten kretén chtěl zabít. Vždyť ona si to (tu roli) tak vychutnávala. Spousta drobných rolí taky potěší, očividné odkazy na WIRE (Bunk a Cutty) a výborný Jamie Foxx. Opravdu je škoda, že tohle téma někdo schopnější nedokázal vytěžit víc. Obsazení tady na to bylo.(25.9.2011)

Trol trolom ostane pokiaľ nemá šmrnc (Bean, Clouseu). Tu sú pre istotu traja a hodinu a pol sa tmolia po plátne niečo riešia. Whaetever, spomínam si na Spaceyho zmrda, brazzers telo Jeniffer, Farrelovu prehadzovačku a jedného čierneho motherfuckera. A to máme tak 20 minút z filmu. Luxusných. Tak, že z nich vyškrabem tretiu hviezdu. Neškodné ako väčšina "najlepších" amerických kómédii roka. 50%(8.10.2011)

• venus

Nepobavilo mě nic. Jeden z nejvíce nadhodnocených filmů na csfd. Komedie by měla přinést alespoň špetku něčeho nového, tohle byl jen sestřih průhledných, známých a dost suchých scének. Kde zůstal vtip, to opravdu nevím! První čtvrthodina byla nudná a naprosto bez děje, už tam jsem to měla vypnout. Místo toho jsem čekala na zázračný zvrat, který nepřišel. Strčit si do zadku zubní kartáček umí každý! Samotný námět, profily tří šílených šéfů, je super, nabízí se tolik humorných cest, kudy komedii vést. Bohužel tvůrci zvolili tu nejvíc béčkovou, lacinou, bez nápadu.(28.12.2011)

Tři šéfové versus tři podřízení, to je naprosto geniální nápad, s nímž přišli tvůrci této komedie. A on ten nápad kupodivu dost dobře funguje, alespoň já jsem si to užíval a jenom jsem zíral, jakým způsobem se děj ubírá a neodvažoval jsem se ani hádat, jak to celé nakonec může dopadnout. Z vyústění příběhu jsem byl absolutně nadšený, stejně jako z některých dějových zvratů (narážím na scénu Kevin Spacey versus Colin Farrell). Tohle byla zkrátka jízda, která se sice rozjížděla zvolna, ale nakonec nabrala patřičnou rychlost a obrátky a cílem jenom profrčela, aby postupně zvolňovala až k závěrečným titulkům. Herecké výkony byly naprosto fascinující, obzvláště velká herecká jména v rolích šéfů nezůstala nic dlužna své pověsti a všichni tři herci to zahráli naprosto bravurně a bylo vidět, že si své role užívají. Příjemně potěšil taky Jamie Foxx a i ústřední trojice herců byla výborná, takže ve výsledku jsem s filmem spokojen a moc nechybělo, abych udělil maximální hodnocení, nakonec jsem se ale rozhodl pro lepší čtyři hvězdy a nevylučuji, že časem tu pátou hvězdu přidám.(11.11.2012)