Reklama

Reklama

Nick a Dale jsou přátelé, kteří mají stejný problém - pohrdají svými nadřízenými, kteří se jim rozhodli zkomplikovat život. Nick pracuje ve finanční společnosti despoty Davida Harkena, který mu slibuje povýšení, ale nakonec se rozhodne udělit ho sám sobě. O moc lépe na tom není ani Dale. Jako zubní laborant je vydírán svou šéfkou Julií, která ho navíc sexuálně obtěžuje. Tvrdí, že pošle jeho snoubence fotky, které dokazují, že jí s ní byl nevěrný. Když nastoupil jako nováček, tak ho uspala a měla s ním sex na zubařském křesle. Oba zoufalci mají kamaráda Kurta, který se brzy ocitne na stejné lodi jako oni. Jednou večer u skleničky se všichni tři shodnou na tom, že by bylo nejlepší, kdyby jejich šéfové zemřeli. V zapadlé hospodě se seznámí s protřelým kriminálníkem, který je nasměruje na myšlenku, že musí zabít své šéfy navzájem, a navíc tak, aby vše vypadalo jako nehoda. Tím se spouští neskutečný kolotoč pokusů i drsných omylů... (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (1 123)

kOCOUR 

všechny recenze uživatele

Vyústění většiny gagů a v podstatě jen úplně základní scénářová kostra upomíná na to, že s tak ohromným potenciálem z toho šlo vytřískat mnohem, ale mnohem víc. Vedlejší postavy jsou navíc stokrát zajímavější a vtipnější než hlavní trio, které by se bez Batemana mimochodem ve všech těch schematických sandlerovinách totálně utopilo. Mohla z toho být kultovka, je z toho jen nezávadná jednohubka, na kterou si za měsíc nikdo nevzpomene. ()

Madsbender 

všechny recenze uživatele

Prekvapivo príjemná, trefná a zábavná komédia s výborným obsadením, v ktorom mi snáď trochu vadil jedine neohrabaný Charlie Day. Jason Bateman si udržiava svoj kvalitatívny štandard dobrého a príjemného herca, ale to pravé orechové sú traja šéfovia a jeden videopirát. Je vidieť, že trio Spacey-Anniston-Farrell si to skutočne užili, zo všetkého najviac práve Spacey, ktorý zahral hnusného šéfa úplne dokonale. ()

Reklama

Ampi 

všechny recenze uživatele

Nick, Kurt a Dale vs. psychopat, nymfomanka a magor pobavili velmi dobře. Za předpokladu, že bych byl nezadaný, tak bych bral z těchto šefů Jennifer Aniston alias Dr. Julii Harris D. D. S.. ale při mé smůle by o mne ani kolo neopřela. Trochu mi to přípomělo Finty Dicka a Jane. O stupeň lepší než Zkažená uča. ()

Psema 

všechny recenze uživatele

Konečně komedie, která je podobně svěží jako svého času Pařba ve Vegas a která mě osobně z letošních "bránicolechtačů" pobavila pravděpodobně nejvíc. Ústřední trojka sice není sehraná tak dobře jako Galifianakis, Cooper a Helms (Day je v té své mimoňské póze mimořádně nevtipný) a scénář má v závěru co dělat, aby svou stupiditou nedrhnul sandlerovské dno, avšak sestava vedlejších postav a samotných šéfů by dokázala slibný námět táhnout do konce snad i s výrazně řídším scénářem a nejistější režií. Gordon se nečekaně vytáhnul. Na druhou stranu doufám, že nějakého troubu nenapadne založit na základě finančního úspěchu další vyvařenou sérii. Pařba snahu účetních ještě jakžtakž ustála, u Šéfů by byl kvalitativní propad a recyklace zaručený. 7/10 ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Skoro tomu nemůžu uvěřit, ale rok 2011 přinesl už čtvrtou povedenou komedii!!! Po skvělé jízdě z Bangkoku, prapodivném mimozemšťanovi Paulovi a po zkoušce nás rozesmát přichází báječní šéfové na zabití. A jelikož na zabití opravdu jsou, vznikl povedený film plný vtipných a zapeklitých situací. Těžko bych se rozhodovala, jestli byli lépe obsazeni úchylní šéfové nebo jejích pošahaní podřízení. Zkritizovat musím jen celkem nudný začátek. Po několika minutách ale přišla vlna smíchu a ta mě do konce filmu nepustila. A největší překvapení? Vylepšená bruneta Aniston..pecka! ()

Galerie (61)

Zajímavosti (43)

  • Kurt (Jason Sudeikis) je jediný z hlavní trojice, který se osobně potkal se všemi šéfy na zabití. (griph)

Související novinky

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (více)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (více)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (více)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (více)

Reklama

Reklama