Paige a Leo se seznámili před čtyřmi roky a hned se do sebe vášnivě zamilovali. Paige již dříve opustila bohatou rodinu, zrušila zasnoubení a místo práv, jak ji nutil otec, začala studovat umění. Leo už rodiče nemá, a tak se Paige stane jeho jedinou rodinou. Vezmou se a jsou spolu šťastní. Po jedné večerní návštěvě kina do jejich auta ale narazí náklaďák a Paige utrpí vážné zranění hlavy. Když se probudí z umělého spánky, na manžela ani na nedávné události si nevzpomíná… Jednoho dne ji Leo najde v jiném, nadstandardním pokoji, a u jejího lůžka jsou oba rodiče, se kterými se Paige posledních pět let nestýkala. Pokoušejí se ji přemluvit, aby šla s nimi domů, ale Paige se nakonec rozhodne vrátit se k Leovi, přestože je teď pro ni – stejně jako všichni přátelé – cizí člověk. Na dětství a rodiče si naopak vzpomíná. Doma Paige bloudí a hledá opěrné body, které by jí mohly pomoci vrátit paměť. Už Leovi věří, že ji skutečně miluje, a sama je přesvědčená, že ho musela milovat také, když si ho vzala. Když však zabloudí na ulici, zavolá matce. Ta, otec a sestra jí nyní připadají jako jediná opora, protože je spolehlivě poznává... (TV Prima)

sulimo

Neurazí, výrazněji nepotěší, ústřední dvojici to nevěříte a Tatum to svým herectvím cimrmanovského oživlého dřeva místy dovádí do nekoukatelné záležitosti a pro mě osobně i do nekoukatelných depresí, jelikož mám pocit, že má pořád větší prsa než já, což mu závidim a zároveň si řikám, že on je dost možná ten "chlap", kvůli kterýmu bych se raději stala lesbou. Když pak na tohle vytunningovaný dřevo koukáte tu hodinu a půl, nabydete nevyhnutelně dojmu, že to je všechno, jen ne romantika a začínáte postupem času uvažovat, kdo z té ústřední dvojice má vlastně ty koule. Tož tak. Kdyby mi bylo patnáct a né tolik, kolik mi je, ocenila bych to dost možná víc. ()

pufina

Nálepka "Inspirováno skutečnými událostmi" na mě zabralo a snad i díky tomu se mi to víc líbilo. V jednom kuse se na nás valí romantické filmy, které nám zaručí poleptání monitor medem a člověk si jen řekne "To se v realitě nestává." - u The Vow stává a o to silnější zážitek to byl. Channing Tatum mě hodně překvapil, bolestné role mu sedí. ()

Pajky3

Taková průměrná romantika, čekal jsem od ní ale víc. Obzvlášť, když tady hraje Rachel McAdams, který takovýhle role sedí společně s Channingem, kterej mi je docela symptatickej. Bohužel právě Tatum mi nějak neseděl, přijde mi takovej vyčichlej, už to neni sympaťák jak v Lets Dance, třeba dojem napraví v 21 Jump Street. Doufám, ale zpátky k filmu. Ten je poměrně rychle plynoucí a zajímavej. Velkým plusem je taky to, že není nějak extra přeslazenej a dojemnej. Hlavně na konci, je teda fakt, že se poměrně úspěšně vyhybá většině těch opravdových klišé. Za podívání to stojí. ()

Wormboy

Channing Tatum je v uvodzovkach presne tym tahunom, ktory tento film potreboval, kedze ide o romanticku dramu zo 70% visiacu na hercovi predstavujucom hlavneho hrdinu tahajuceho pribeh s celou "romantickou" liniou...no a ked je "hercom" Mr. Tatum...to visenie vyzera skor ako obesenie...Skoda, pretoze napad nebol zly a ostatni herci taktiez. 2,5/5* ()

pakobylka

----- "Potíž je v tom, že člověka tvoří souhrn všech okamžiků, které kdy prožil." ----- O tom, zdali je možné vstoupit dvakrát do stejné řeky. Vyprávění začíná emocionální smrští, v níž se mísí láska a bezmoc s vírou a nadějí ... aby se posléze začalo maličko topit ve vlastním zoufalství - což ho činí do určité míry hůř uchopitelným. Možná jen kráčí ve stopách svého hrdiny, na něhož jeho životní láska zapomněla - a to tak, že doslova ... to ale nic nemění na tom, že je degradované na obyčejný vítr, jehož poryvy sice tu a tam lámou větve či odtrhávají ledabyle přibitý dehtový papír ze staré kolničky, ale nevyvrátí ani nezlomí zdravý strom a neodnesou bytelnou střechu vašeho domu. Ve finále se pokouší rozpomenout na svou někdejší sílu, ale podaří se mu to asi tak z poloviny - třebaže neprodělalo žádnou automobilovou ani jinou havárii. Vidím to na 3,5* ... ale budu shovívavá - s přihlédnutím k tomu, že se jedná o filmovou podobu reálného příběhu: Slabší 4* ()

PROCESOR

Tak mě se to líbilo hlavně proto, že tam nebylo to klasický romantický klišé-karty jsou rozdaný... i když my víme svý... ()

Juto

Sladká, ale nie zrovna romantika v tradičnom zmysle.Tento film sa dokáže vyhnúť lacnému hollywoodskemu písaniu a jemne vás prevedie dejom. 8/10 ()

Ondatra

Pro mě žádný extra zážitek. Další slaďárna pro dámy, kde všechny potěší zejména Channing Tatum. Mě upřímně se do té role moc nehodil. Naopak Rachel McAdams v romantických dramatech vyniká a měla by v nich pokračovat. Příběh je klasickým opakujícím se předmětem, kde je jeden pár, ten má občas trable, do toho je tam vždy jeden chlap, který to celé zkomplikuje a ve výsledku to stejně dopadne dobře. Jediné co film trochu obzvláštnilo je úraz hlavní hrdinky, který ji poznamená a nic si nebude pamatovat. Bude se snažit si vzpomenout, ale kdo ví, jak to dopadne. 6/10 ()

campix

Krásné.......sladké...........smutné. Přesná ukázka hollywoodské továrny na sny. Romanťárna přesně jak má být. Hrdinové jsou krásní, dění osudové a snad každá dívka by chtěla mít takového svého Channinga Tatuma. Nádhera. ()

Susinnon

No čo povedať... romantika na entú, ale treba mi ju a k tomu pár slzičiek stekajúcich po líčkach a čo viac si žena môže priať. ()

otík

Snaha o romantické drama nevyznělo zcela špatně, i když kýčovité to je až až. Docela zajímavý příběh slušně zahrála především McAdams, Channing hraje asi svůj průměr, ale rozhodně to nekazí. Přesto mě to moc nedojalo, asi to bude spíš film pro ženy. Moje srdce už je takovým příběhům poměrně dost rezistentní. ()

Radiq

No, tak bylo tam pár docela nápaditejch romantickejch momentů, ale jinak je to film, od kteryho se nedá čekat nic víc, než muž+žena a jejich romantickej vztah, do kteryho se samozřejmě musí připlést nějaky ty problémy, aby to mělo o čem být. Že to bylo založeny na pravdivém příběhu mě osobně nijak neohromilo. Samotnyho by mě k tomu nikdo nedonutil, ale se ženou po boku je to takovy to nutny zlo, ktery se ale kupodivu dalo přežít. Rači bych si ale pustil nějakej pořádnej násilnej akčňák... ()

vesper001

Rachel McAdams je milá, Channing Tatum vypadá jako odkvétající rododendron a příběh se točí kolem obligátního „v dobrém i ve zlém“. Fajn. A teď vám povím, co mě štvalo. Že je to prý podle skutečnosti. Jenže ve skutečnosti film zkušenost s amnézií, která je velmi traumatická pro postiženého i jeho okolí, představuje coby drobnou nepohodu, asi jako když vám sprchne při ultraromantickém pikniku. A že se paměť někdy nikdy nevrátí ve skutečném světě není závěrečný titulek, ale pilot k dlouhému seriálu. Některá témata by se odlehčovat neměla, nebo aspoň nějak inteligentně. Snad jediný autentický aspekt je manipulace rodiny s nemocnou hlavou Paige. Bohužel. ()

h.epy

Rozpačitý začátek zasadil lehkou ránu potenciálu celého snímku, avšak po pár klopýtnutích hrdě vstal a vydal se na celkem slušně zaběhnutý maraton. ()

chelseaman22

Nebylo to TAK BÍDNÉ, jak jsem očekával. Jsem tam, se snímku The Vow podařilo vzbudit i nějaké ty emoce, což je definitivně definitivní úspěch (pro NĚCO takového). Sympatické Rachel chyběl Patizón a konec byl pěkně odfláklej. 62% ()

Mr.Ripley

Po Grey Gardens nebylo pochyb o technické stránce, která je znovu brilantní a na žánr jako takový přímo neobvyklá. Leč v rámci žánru ničím neurážející lehký "nadprůměr" se skvělým castingem, soundtrackem a hřejivou atmosférou. Based on true story nebylo nikdy v romantické branži tak realistické! ()

viperDavid

Ne spatny, ne dobry. Velmi dobry pribeh i herecky vykon Channinga Tatuma, bohuzel Rachel McAdamas se to moc nepovedlo o ostatnich ani nemluvim. Rezije byla taky prumerna tak ackoli nerad musim i prumerne hodnotit :( 3* ()

Goldenhair

Tak jsem v závěru filmu zjistila, že mi z něj v paměti neutkvělo vlastně vůbec nic. Bylo mi úplně jedno, co postavy dělají, jak to skončí a jestli se k sobě vrátí. Zkrátka k uzoufání nudná a sterilní limonáda a lá Nicholas Sparks s absolutně nesourodou dvojicí – Channing a Rachel dohromady never more...Channing je pořád dřevo a Rachel McAdams je možná roztomilá, v romantických polohách ale začíná být už krapet okoukaná. Tohle se snad může líbit jenom pubescentním holčinám nebo bezmezným obdivovatelům hlavního představitele. Když už “nezapomenutelnou“ romantiku, tak Věčný Svit Neposkvrněné Mysli a jako nášup třeba Přes Palubu... ()

Johnny.ARN

Priznám sa, ja tieto super extra wow romantické filmy nemusím. So mnou to nič nerobí. Toto som kukal len kôli Tatumovi a hlavne pre McAdams. Strašne zlatá žena to je . Skvele sa na ňu pozerá, pôsobí prirodzene a keď sa usmeje, myslím, že polovica chlapov odpadáva. Tatum sa musel samozrejme ukázať hore bez aby sme všetci videli jeho vymakané telo a aby pre zmenu polovica žien odpadla. Film sa vyznačuje silným príbehom, čo potláča prostredie, výpravu a vedľajšie postavy. Herecké výkony ujdú, aj keď by som ich radil k priemeru. Chýbala mi v nich taká väčšia emócia ktorá by ma prinútila uveriť. Takéto príbehy dokáže napísať jedine sám život. Za Rachel a true story 3 z 5 ()

kumpi

The Vow je rozhodně romantický film vybočující z průměru a to tím správným směrem. Velké plus, že je podle skutečného příběhu, i když nikoho už konec nepřekvapí, ale to k tomuto žánru patří... ()