Čtyři mládenci, jedna kamera a jejich zábavné líčení dobrodružství, jenž jsou spojená s oním radostným a zároveň strach nahánějícím životním okamžikem - ztrátou panictví.  Will Ferrell a Adam McKay, zakladatelé webové stránky Funny or Die a zároveň producenti těch nejzábavnějších komedií poslední doby, teď přicházejí s dalším, zábavou nabitým filmem - Poslední panic.
Čtyři mládenci, kteří mají videokameru a příliš mnoho volného času budou vyprávět příběh jednoho z nich - o jeho výpravě za ztrátou panictví. Matt je jediným, který zatím svou misi nedokončil - bylo to už skoro nadosah, při příležitosti dvouletého výročí se svou dívkou, pak ale zjistil, že ho jeho drahá podvádí a bylo po všem. Nyní je pro něj ještě důležitější, aby dosáhl cíle. Jeho kamarádi se mu samozřejmě snaží pomoci, a tak ho vedou cestou plnou chtivých kamarádek, známostí přes internet a dokonce i hvězd z filmů pro dospělé! Vše samozřejmě dokumentují a vystavují na internetu... (oficiální text distributora)

chosan

Přátelé tak to byla hrůza. Je to jako kdyby si nějakej amatér točil pokus o péčko na kameru a vůbec mu to nešlo! Bože kde jsou ty filmy na styl prciček tohle vůbec není komedie! To snad natočil nějakej úchylnej vůl. Dávám 1/10=10% za ty pěkný holky jinak si to nezaslouží možná tak titul kravina roku 2010. ()

Tomulka

No nepřišlo mi to jako komedie. Spíše jako dokumentární snímek o problémech dospívajících s alkoholem, drogami a sexem. Také to nastínilo fakt jaký vliv má internet a jaký dopad má internet na výchovu teeganeru v USA (asi nejen tam). ()

Pythonator odpad!

Děsivější než Záhada Blair Witch. Dneska už kdejaký šupák s kamerou v ruce může natočit film, který je lepší než toto. Tak proč si v Hollywoodu pořád hrají na experimenty s jakože home video filmy, když existuje spousta amatérů, co to umí líp a neserou se s tím do televize? Nedejbože do kina. ()

leonskennedy odpad!

Absolutní kravina a komedie taky těžko není se čemu smát.A proč to proboha bylo točeno jen tou ruční kamerou tím horší to bylo! ()

Jansuper odpad!

Tak jo, co, to, sakra mělo být, podle popisu to zní jako fajn komedie, ale ve skutečnosti je to jen found footage břečka, on nebyl špatný nápad, to že skupinka kámošů natočí dlouhou složitou cestu jednoho z nich za ztrátou panictví, ale i tak teda se to silně nepovedlo, dit to ani není komedie, smát se tu ničemu nedá, skoro žádný vtip, jen sledujeme amáterskou kameru, jak točí nějaké postavy, a mnohdy se ani nevyznáváte co se děje ve skutečnosti na kameře, skutečně lyrický nudný tupý děj, který snad ani u tohoto filmu pomalu neexistuje, parta opravdu silně nepříjemných a otravných nesimpatických blbů, skutečně zdlouhavá táhnoucí se nuda, nechápu jak si reálně mohl někdo myslet že to bude dobrý film, jak to mohli vůbec natočit, a co už vůbec nechápu, je proč z toho vzniklo tohle když na tom dělalo podle titulek tři prdele lidí ()

JuRoot

Po množstve filmov s podobnou tématikou som čakal... ani neviem čo. Ale úroveň bola prekonaná, na moje prekvapenie dosť výrazne. 2* by bolo málo, 4* zas priveľa... ()

Wajinek

Naprosto průměrná,né-li podprůměrná americká komedie,opět na téma mladých lidíalkoholu,drog a sexu.Jako by tato země už takových filmů nevyprodukovala dost.1/10 ()

JARDAHONDA

Chlapíci, kteří se podíleli na filmu Bratři z donucení, uvádějí Posledního panice, fiktivní dokument o ztrátě panictví v přímém přenosu. Matt je poslední panic z celé party. Zatímco jeho nevlastní bratr natáčí doslova každý jeho pohyb a vše vysílá živě prostřednictvím internetu, Matt chystá odplatu své nevěrné přítelkyni, porušuje zákony, využívá neskutečně lákavou kybernabídku, seznamuje se s pornohvězdou svých snů a stává se z něj nová internetová senzace. Přesto vše mě snímek příliš nepotěšil, ztrácel na své důvěryhodnosti. Místy kýčovité a nezábavné ......... Závěr = 1* ()

UnCool odpad!

Trapný film plný ještě trapnějších dialogů! "Holky mu moc ublížili. Musíš mu pomoct odšoustat slzy!" WTF? ()