Je vysoká, štíhla, úspešná... a je to blondína. Čím nás prekvapí dnes večer? Adelu zažijeme v novej polohe, v akej sme ju doteraz nemali možnosť vidieť. Vaše večery bude spríjemňovať reflexiu každodenných problémov, ktoré za pomoci svojich glosátorských kolegov rozmení na drobné, podfarbí vtipom a odľahčí iróniou. Samozrejme nebudú chýbať ani zaujímaví hostia. (TV Markíza)

Billie777

Adela Banášová je dobrá moderátorka, sice mi nepřijde nějak extra vtipná vtipná ale občas se zasměju, hlavně je mi v poslední době už docela nesympatická a vůbec mi v téhle show nějak nesedí. Chtělo by to možná trochu jiný formát, sama Adela přece není tak špatná. Víc by se mi tedy líbilo, kdyby tu byla Adela sama, hlavně bez toho vrcholně nesympatického a otravného exota Sajfa. Plus jsou někteří zajímavé hosté. ()

jakeer

Táto show bola pred rokom prijmaná s veľkými očakávaniami, vopred sa hovorilo o ekvivalente Jana Krausa, veď show má uvádzať údajne najlepšia slovenská moderátorka (ktorou Adela s najväčšou pravdepodobnosťou aj je, avšak to nemôže byť veľkým komplimentom, obzvlášť, keď na Slovensku môže moderovať aj Erika Judínyová). Adela je múdra, vtipná, pohotová, ovláda tri svetové jazyky, v televízii dobre vyzerá, avšak na formát "night late show" sa nehodí. So svojim niekedy triviálnym humorom patrí skôr do ranného vysielania v rádii, ku Sajfovi, ktorý sa paradoxne vďaka svojmu ostrejšiemu jazyku našiel vo Webmasterovi (škoda, že skončil). Adelin potenciál trestuhodne zráža aj samotná Markíza, ktorá svoje dementné nápady ostatných rokov (prakticky od nástupu CME) po novom implikuje aj do talkshow. Pôvodné blúdne kombinácie rôznych žánrov sa našťastie postupne okresávajú. až ostalo pri spojení rozhovorov a glosovania. Ani jedno o samote nie je zlé, ale dokopy to nerobí dobrotu. Ak Adela vydrží, jej potenciál sa môže v budúcnosti naplno prejaviť (avšak bez zmeny produkcie to nepôjde). ()

Paity

Slovenský Leoš Mareš v sukni, který se ovšem tak nenaparuje, má svou show. A i když hodnotím jen jednou hvězdičkou, zcela určitě to bude mnohem lepší, než to, co chystá Mareš teď na Primě. ()

Angelino

Prvý diel bola hrôza. Adela ráno v rádiu, cez deň v reality show a večer vo vlastnej show. Nápadito inšpirovanou banánovými rybičkami a zasa so Sajfom. Náhodou som však vzhliadol aj ďalšie 2 a bolo to pozerateľné. Nahráva tomu krátkosť (20 minút) a keby to nebolo natiahnuté 10 minútovou reklamou, bol by to príjemný priemer. ()

Oňďo

Veľmi zaujímavá show. Pripomína mi to tie americké nočné show len na tej slovenskej mi vadí že tam nevystupujú naši slovenský interpréti. Aspoň trocha by to spríjemnilo celú show. V Amerike to má veľký úspech .. Ale i tak to hodnotím nadpriemerne ... ()

kebom odpad!

Neviem odkiaľ vytiahli Banášovú a neviem, komu môže táto osôbka imponovať. Skutočne neviem. Ani niekedy, ani dnes, a predpokladám, že ani v budúcnosti. Bože, ako hlboko sme to klesli? ()

Cement73

je to slabota... adela mala uz aj svetlejsie momenty, ale zeby to bola relacia na ktoru cakam... to urcite nie je a ani nema na to potencial. Vrchol vsetkeho bolo polosfetovana bartosova na dne ktora tam nezmyselne blabotala... ()

elisheva

1 kvězdička za scénu, 1 hvězdička za Sajfu a 1 hvězdička za Adonise, vetšinou dobrý výběr hostů a slušné (ale na Adélu ne nejlepší) moderování a občas i vtip. Nově přidávám další hvězdičku za komentování událostí. To je povedené. ()

Martyr

Na slovensku su dve veci, ktore su absolutne spolocensky neakceptovatelne. Nepocuvat Rytmusa a nemat rad Adelku. Dalsia sou, ktora vam v skratke dava 2 veci. Hovno a nic. ()

etienne

zaraža ma jedno, je tu dosť hodnoteni, pričom tie hodnotenia vychádzaju asi tak z pozretia jednej, maximalne dvoch častí, takže celé to hodnotenie tejto relácie je dosť neobjektívne. Adela zvláda svoju úlohu veľmi dobre, treba si pozrieť najmä časti, v ktorých má nejakého zahraničného hosťa. Na Slovensku nie je moderátor ktorú by takú úlohu zvládol na takej dobrej úrovni. ()

JohnnyB.

No nevím, dívám se na to od konce tzn. kolem dílu č.100 a baví mě to teda dost. Tak co, bylo tahle show ze začátku tak slabá nebo je to prostě CSFD. Jinak úžasné komentáře: paascha , HUMOOOO a vyje***ý ***** tojowoeZNK Uú jé... ()

Everyone

Ale zas tak hrozné to nebylo, občas se zaperlilo, ale táhnout sám talk-show, chce nejen talent a zkušenosti moderátora, ale i dobré hosty a těch brzy bylo jako šafránu (např. ta plejáda "superstar", to jsem věděl hned, že melou z posledního). Adela je bystrá a pohotová, Sajfa podobně - hlavně jsou sví, zbytek kamarádů víceméně dobře sekundoval. ___ "A prosím Vás, buďte hodní na Rytmuse, kdykoliv ho někde vidím, tak je mi trapně za něj. Každou otázku lépe položit pomalu a možná dvakrát, nejlépe v rýmu, jinak rozdmýcháte jeho latentní agresivitu a díky nedostatku nadhledu se uchýlí k up-to-date floskulím." ()

agassi68

Ako takmer v každej talkshow dosť veľa záleží od výberu hosťa. V Adela show viac záleží od výberu glosátorov. Keď som si akotak zvykol na Sajfu, Urbaníkovú a Kulyho, ktorým to s prižmúrením oka celkom išlo, prišli Čekovský a ešte jeden ani neviem ako sa volá a celé to zabili. Takže môžem hodnotiť od odpadu po tri. A bohužiaľ aj napriek tomu to v marazme, valiacom sa z našich tv kanálov patrí ešte k tomu lepšiemu.. PS: Príchodom Marcela sa vtipnosť o dosť zvýšila a aj moja spokojnosť :) ()

robo7773

Po tom ako bol hosť u Adely Ľubo Višňovský tak si myslím že lepší diel tejto show nebol. Bolo to ozaj veľmi vydarené, vždy som túto show považoval za dobrú ale niektoré diely ma ozaj veľmi príjemne prekvapili a zabavili. Glosátori sú perfektní, Sajfa je proste klasik, ktorý sa tažko hľadá, Marcel mu skvelo vtipne asistuje a Adela to má jednoducho celé pod palcom. Pre mňa vydarený projekt a dúfam, že ešte dlho aj bude :d ()

matthew.17

Dvaja blonďatí árijci si robia (bez pardónu) absolútnu piču zo všetkého, hádžu rasistické a homofóbne vtipy, nemajú úctu pred nikým a ničím a najmä v dnešnej hyperkorektnej dobe kedy by im už za takéto rozhovory leteli kamene do hlavy, som veľmi vďačný, že sa tento drzý a svieži formát zachoval aspoň na "internetoch." Čo sa týka hostí, program trpí na tom, že musel byť vysielaný každý deň. V tom čase bol slovenský showbiznis v plienkach a zaujímavé a charizmatické osobnosti sa časom proste minuli, preto rozhovor s hosťom vo väčšine patril k tomu menej atraktívnemu čo program ponúkal. Glosátorské trio Adely, Sajfu a Evity ale tieto slabšie momenty absolútne vyvážili, medzi trojicou (a prípadným štvrtým ktorý sa zvyčajne menil) to ale iskrilo na 100%, nešetrili najmä sami seba a takáto dávka čierneho a ironického humoru je presne to, čo dnes už žiaľ na našich obrazovká chýba. ()

-soch-

3 za to, že urobila reláciu aká na Slovensku nieje. Žiaľ, milá Ihlička, pána Markoviča naša Adelka ešte neprekonala. + Zhruba po troch mesiacoch od môjho prvého hodnotenia musím zmeniť názor. Znižujem hodnotenie na 2*. Keď sa na to večer pozerám, tak z toho jednoducho nemám dobrý pocit. Vidieť, že Adele tie texty niekto nasilu tlačí do huby a jej taký silený humor nepristane. ()

cure

Často má Adelka hostí nadupaných tak, že je až trestuhodné takto ich premrhať. No, ale často má takých hostí čo nestoja ani za zmienku. Táto nevyrovnanosť a nekoncepčnosť sa prenáša aj do celej show, ktorá v konečnom dôsledku neprináša nič nové. Vraj relácia aj Adela potrebujú "utriasť". No myslím, že keby sa triasli roky, tak z toho to, čo to malo byť, a teda akési slovenské LATE NIGHT SHOW nikdy nebude - jednoducho preto, že na to inteligentne hláškujúca Adela je veľmi málo a slovenský diváci nič také ani nechcú. BTW: Mám pocit, že Banášová ignoruje, pohŕda a bojuje s bulvárom tak intenzívne, až sa to stáva jej životným poslaním. Snáď sa jej budú všetky tie bulvárom týrané celebrity klanať aj na 40-ku,50-ku,60-ku a tak ďalej.........30% ()