• Bat55

Pre mňa film, ktorý ma nudil od začiatku až do konca. Typická americká komédia so špatnými hercami a nezáživným nápadom, ktorý bol milionkrát použitý..........(12.10.2009)

• Davies182

Těžko bych se na to dnes podíval - leda z donucení něžnější polovičky - nicméně jako teenager jsem si tuhle komedii parádně užil. Joo, to byly časy, když sme byli ještě mladý!(7.5.2009)

Spoustu známých tváří teen filmů 90let. Typický romantický filmek a mě se to libilo, jak hudba, tak i herecké obsazení.(28.7.2014)

Tak jsem naivni romantik, no a co? Zaroven ale priznavam ze Bulsit ktery toto proste a sproste kopiruje me bavil jeste vic.(1.6.2013)

Aneb návod na to jak udělat z ošklivý holky (která je ve skutečnosti hezká) holku hezkou. Příjemná nenáročná zábava, která neurazí ani nenadchne ale docela zabaví.(17.4.2010)

• - Škola Torrance High, ve které se natáčelo, je už „filmově“ známá. Probíhalo zde například natáčení seriálů Beverly Hills 90210 nebo Buffy, přemožitelka upírů, kde byla škola přejmenovaná na "Sunnydale High". (Dlee)

• - V závěrečné scéně, kde sedí studenti čekající na promoci, se objeví tehdy pouze jako komparzista Josh Radnor, později známý díky seriálu Jak jsem poznal vaši matku (od r. 2005). (zuzaSislerka)

• - Sarah Michelle Gellar a Freddie Prinze Jr., kteří se natáčení žúčastnili, se později stali manželským párem. (Stirek45)