• Prochy38

Trošku už klišé s ošklivým kačátkem, ze kterého se v nejvíc neočekávanou chvíli vyklube labuť. To vše přesunuto, aby to současní puberťáci pobrali, do moderní doby. Zvláštní, že ve stejném roce vzniká film Deset důvodů, proč tě nenávidím a podnět sázky tu hraje stejnou roli.... No nic. R. L. Cook je fakt krásná, ale kvůli tomu se nemusela nechat stříhat, ani sundávat brýle. To by každej normální kluk snad poznal. Jednou stačí...(29.4.2010)

Návrat do mládí, ten film běžel v kině dva týdny po mé maturitě (bohužel jsem na to neměl s kterou jít, tak jsem to viděl až později), , moderní Popelka a dneska jsem zjistil, že v tom hrál Paul Walker (26let) moc se mi to líbilo - hlavně písnička Kiss me je moje srdcovka - prostě musím dát pět * - nechápu jakto, že jsem doteď nehodnotil....rychle napravuji...90%(17.7.2018)

Bolo to fajn. Mám rád tieto stredoškolské komédie a drámy z konca minulého storočia. Mohlo to byť určite lepšie. Neskutočne to preháňali s povrchnosťou, to bola jedna vec, čo mi vadila. Moja druhá námietka je humor, ktorý vychádzal zo sociálne surreálnych situácií. Vôbec sa nehodil k serióznej stránke filmu. Viem si vybaviť iba jednu dobrú vtipnú scénu, kedy som sa smial. Tretia vec čo mi nebola pochuti, bolo odobratie okuliarov hlavnej postave, pretože v nich vyzerala skvelo.(17.1.2019)

Já ten film mám prostě rád :) Když jsem ho viděl jako teenager poprvé, moc se mi líbil, ale bohužel jsem si nepamatoval název. Druhý shlédnutí přišlo asi o pět let později a já si to užíval pořád stejně :). Není to nic světoborného, ale patří mezi mé oblíbenější komedie. Hvězda navíc je vzhledem nízkému celkovému hodnocení.(4.7.2011)

Blbosť, ale príjemná blbosť. Romantická teenagerská komédia typu Prci, prci... Lenže She´s All That nie je nechutná a trápna. Zo začiatku som umieral od typických rečičiek amerických stredoškoláčiek, ale postupne sa táto jednoduchá a prostučká komédia zvrtla do celkom slušnej oddychovky. Nič, ale absolútne nič tento film človeku nedá, no tú hodinku a pol sa na Rachael Leigh Cook celkom dobre pozerá.(13.7.2008)

• - Sarah Michelle Gellar a Freddie Prinze Jr., kteří se natáčení žúčastnili, se později stali manželským párem. (Stirek45)

• - V závěrečné scéně, kde sedí studenti čekající na promoci, se objeví tehdy pouze jako komparzista Josh Radnor, později známý díky seriálu Jak jsem poznal vaši matku (od r. 2005). (zuzaSislerka)

• - Škola Torrance High, ve které se natáčelo, je už „filmově“ známá. Probíhalo zde například natáčení seriálů Beverly Hills 90210 nebo Buffy, přemožitelka upírů, kde byla škola přejmenovaná na "Sunnydale High". (Dlee)