• MartinNDL

Má to smysl? Jediné objektivní pozitivum podobných filmů je, že v roli záporačky najdete vždycky pořádnou kost. Ovšem přípustnost, která je podmínkou, aby snímek vydělal aspoň pár dolarů, Vám zase sebere možnost erekce, která by zpříjemnila zážitek z filmu. Maximálně se dočkáte pár vtipných hlášek a nahé hrudi Freddieho Prinze Jr., kterou si mohou 12-ti leté holčičky nechat v peněžence, protože já o ní rozhodně nestojím a ani mi z ní nebude stát. She's All That má jeden slušný bonus oproti svým stejně zaostalým kolegům, totiž hudbu od Fatboye Slima.(21.4.2006)

Krásný pár Leigh Cook a Prinze Jr., který oba hrají nenuceným způsobem a vypadá to, že opravdu na dané střední škole proplouvají levou zadní. Pamatuji si, že daný film jsem na popud své kámošky viděla na základce asi třikrát a je zajímavé ho vidět cca po 15ti letech znovu trochu s nadhledem :D Je to průměrná americká "komedie" o boháčích a "chudácích" a o tom, jak střední škola je pro plno lidí psycho, ale láska, láska ta vždycky zvítězí :D :D(23.8.2014)

• keiko

Na pozadí k práci nebo učení tak ideální; nepotěší ani moc neurazí. Kdyby se nadto vyvarovali nechutných vtípků, tak by to možná aspirovalo i na ty dvě hvězdičky (Kiss Me tam sedla krásně :-)). O prostoduchosti a černobílém vidění nemá ani cenu mluvit, Američanům zkrátka asi nikdo nevysvětlí, že hezká romantická komedie může mít i komplexnější pohled než on-krásný a dokonalý, ona-krásná a vnitřně hodnotná, ostatní-povrchní a na pohled odporní a nevychovaní. Ale pokud byste chtěli zhlédnout film, u kterého si můžete vyříznout půlku hlavy a ještě předvídat, co se bude dít, jen do toho.(13.11.2013)

Áaaale nechápem absolútne tomuto hodnoteniu na CSFD.. milá romantická komédia, ktorá sa absolútne nehrá na to, že by chcela byť vážna alebo duchaplná.. A práve ten nadhľad, humor a hlavne sympatická dvojica Freediie s Rachael ťahajú film dopredu. Oddychovka ako má byť. Neznášam romantické filmy, ale ak si mám nejaký pozrieť, tak práve takýto. Nostalgia 90.rokov, stredná škola, boy bandy a najmä zlatá rachel leigh cook je to, prečo si tento film vždy rád pozriem..(16.7.2018)

Soundtrack Stewart Copeland: 1. The Rockafeller Skank - Fatboy Slim ,2. Kiss Me - Sixpence None the Richer ,3. Prophecy - Remy Zero ,4. Baby Got Going - Liz Phair ,5. Wanderer - Josh Ralph ,6. Gorgeous - Girl Next Door ,7. Blacktop Beat - Jurassic Five ,8. 66 - Afghan Whigs ,9. Believe - Goldie ,10. Sugar - Stretch Princess ,11. Give It to Me Baby - Rick James ,12. Shuck & Jive - Superdrag ,13. Be Free - Black Eyed Peas ,14. Test the Theory - Audioweb ,15. Ooh La La - The Wiseguys ,16. Nonstop Organization - Dust Junkys ,17. Up to Us - Allrise ,18. Hangin' on - Emily & Carlos,(11.5.2011)

• - V závěrečné scéně, kde sedí studenti čekající na promoci, se objeví tehdy pouze jako komparzista Josh Radnor, později známý díky seriálu Jak jsem poznal vaši matku (od r. 2005). (zuzaSislerka)

• - Škola Torrance High, ve které se natáčelo, je už „filmově“ známá. Probíhalo zde například natáčení seriálů Beverly Hills 90210 nebo Buffy, přemožitelka upírů, kde byla škola přejmenovaná na "Sunnydale High". (Dlee)

• - Sarah Michelle Gellar a Freddie Prinze Jr., kteří se natáčení žúčastnili, se později stali manželským párem. (Stirek45)