Líbí se mi. Jo, tenhle film se mi fakt líbí. No a co? Jsem si vědoma o čem je, jak povrchní, trapný a občas i dost hloupý je. A znova. No a co? To bych se měla dívat jenom na intelektuální filmy na zamyšlení aby se mi snímek líbil? Bylo mi tak 13-14 když jsem ho viděla poprvé, naprosto ten správný věk, viděla jsem ho asi dvacetkrát, každou větu sem znala nazpaměť, teď už jsem ho sice nějakej ten pátek neviděla, ale ještě něco bych přeříkala...ne, tohle mi nikdo nevezme, navíc, jsem tomuhle snímku neskonale vděčná, protože mi dal Remy Zero!(7.2.2009)

• haushinkaa

Slečna, která se nemaluje, snaží se zachránit tento svět, ale sama si žije opuštěná ve svém, nikoho moc nezajímá, má brýle a zanedbané hadry (opravdu hadry), se díky nejúžasnějšímu klukovi na škole, který je jejím pravým opakem, (i když je vlastně ve skrytu duše citlivým umělcem čarujícím s hakisákem a pronášejícím moudra) stane kočkou... Sundají jí brýle, namalují ji a navlečou do sexy šatiček, On se Ní pak zamiluje, i když to byla zprvu jen sázka, och, jak romantické a neokoukané... Kdyby to bylo aspoň něčím oživené a nějakým způsobem originální, ale ne, to by nebyli Američani, aby nevsadili na osvědčené téma... Jako lákadlo (na slečny) byl použit Freddie Prinze Jr., myslím, že nezklamal... Rachel je moc hezká a kvůli brýlím se z ní rozhodně nestává šeredka, tohle nechápu, sundá si brýle a celý svět jí najednou leží u nohou... Fakt nechápu... Jinak je to film, který není nijak dechberoucí ani ničím nový, ale neurazí... Není ho však nutné vidět více než jednou... Soundtrack celkem v pohodě... * za to, že to úplně nezmrvili, mohlo to být horší, a druhá * za Freddieho...(16.6.2008)

• josieaddms

Odporný děsný film který už si nikdy nechci zopakovat! Nesnáším Americké filmy o skvělých středoškolácích, kterým záleží na tom, že se stanou královnou maturitního plesu. film byl strašně trapný a nechutný. Jediný důvod že jsem dala jednu hvězdičku a ne odpad, bylo to, že si tam střihl malou roli -mladšího bratra- Kieran Culkin, který je bez ohledu na věk vždy perfektní.(19.5.2011)

• RadimFišer

Nápodoba originálu do konce 20. století, do naší současnosti. Film není zahraný na 100 procent, je vidět, že je to film. Tím začínám na 3 hvězdách, protože bolest, kterou ta dívka musela zažít při zjištění, že byla objektem sázky... Je to jen život a život je jen sázka. Oceňuji vidět současnost v tomto filmu, ale víc mi film nedal. Hodnotím dvěmi hvězdami pro unikátnost příběhu. Jinak mě film rámcově zapadá mezi dálší a další průměrné filmy, kterých je dneska jak pneumatik kolem závodních tratí.(4.10.2008)

„A tak sme si povedali... vieš... že by si sa mohla zabiť.“ Zo začiatku osloví TAKÉ NORMÁLNE DIEVČA snahou stať sa pre fanúšikov žánru tínedžerskej romantickej komédie takým žmurkajúcim žánrovým dielkom, ako bol VRESKOT pre tínedžerský slasher. Ale nakoniec z toho vypadlo jedno pekne obsadené, zabalené a nalinajkované žánrové klišé s prekvapivo dobrým obsadením (Cooková, Waker, Paquinová, Pollak, DuVallová...aj Prinze Jr. sa tentokrát dá) a svižnými dialógmi za rovných 60%. P.S. Je normálne, aby vyložene podporná postavička na seba strhávala pozornosť tak, ako to robí magor Matthew Lillard (VRESKOT, SCOOBY-DOO)?(1.1.2005)

• - Škola Torrance High, ve které se natáčelo, je už „filmově“ známá. Probíhalo zde například natáčení seriálů Beverly Hills 90210 nebo Buffy, přemožitelka upírů, kde byla škola přejmenovaná na "Sunnydale High". (Dlee)

• - V závěrečné scéně, kde sedí studenti čekající na promoci, se objeví tehdy pouze jako komparzista Josh Radnor, později známý díky seriálu Jak jsem poznal vaši matku (od r. 2005). (zuzaSislerka)

• - Sarah Michelle Gellar a Freddie Prinze Jr., kteří se natáčení žúčastnili, se později stali manželským párem. (Stirek45)