• Slartibarkfast

Přiznám se, že žaludek jsem krotil mocně a dva díly, které jsem se jal odvážně sledovat, jsem nedokoukal. Nápady, prezentované v tomto pořadu, mají určitě stěžejní význam pro lidstvo, tedy to rozhodně nezlehčuji, ale paní Bohdalová je element, který mne zde tak nevýslovně sral, že se na to skutečně nedalo dívat. 15%(2.5.2016)

• honza7

Evidentně senilni Bohdalka co sotva funí, sere se lidem do věci a neustále jim to svou touhou o vseznalctvi kurvi, koukal jsem ve chvíli kdy jsem neměl doma internet, králík mi rozkousal HDMI kabel k XBOXU a druhý program který mi nekostickoval byl volejte novu... zkusil jsem cestu menšího zla ale nevím zda to bylo správně...(16.1.2021)

P.Bohdalovu milujem od Ucha, som jej vdacna za zabavu aj kvanta vynikajucich veci (Povoden, Jedna kocka za druhou, ...) Ale toto "Jo Jo Jo" na sto sposobov, to je moc tak roztomiile, Sem-tam sa clovek nieco dozvie alebo sa inspiruje. Mna to proste bavi. Ako tento typ relacii, ak nie su neprijemne.(12.8.2017)

• kingik

Jiřinka nám prostřednictvím televizní obrazovky rozdává radu za radou, ale co si z toho divák odnese už je ve hvězdách a ty Jiřině přály. Ono to právě trpí průvodkyní pořadem, kterou není nikdo menší než Jiřina Bohdalová. A od toho se odvíjí celé vyznění pořadu plného užitečných tipů a rad pro kutily, zahrádkáře i kulináře. To jak máte rádi nebo nemusíte Bohdalku je totiž důležitější než obsah, kterým se pořad pyšní. Přece jen je národem zafixovaná jako na slovo vzatá bavička a vynikající herečka než moderátorka, jejíž projev není nijak zázračný. Skladba pořadu je rovněž slabší. Tématicky to dost stagnuje, někdy se to v menších či větších obměnách recykluje a tak pořád dokola. Nechybí okénko s recepty do kuchyně i krátké zastavení nad dopisy diváků. S přihlédnutím na specifické zájmy diváka určitě leckterá rada přijde vhod a potěší. Horší je to s divákem, který na pořad v programové nabídce narazí náhodou a nepřipraven. Bude to na něj působit poměrně amatérsky zpracované a postrádající kvalitativní nápady, které by si pozornost a zájem takového náhodného diváka udržely i do příště, kdy se bude vysílat další díl. Ono se totiž může s velkou pravděpodobností stát, že si další vydání v sobotu po poledni už nepustí. A dobře udělá, když ho nebude sledovat pravidelně, ale jednou za čas. Mé hodnocení: 40%(11.10.2014)

• LoLaa

Jiřina Bohdalová byla, je a pro mě také vždy bude jen Křemílek, Vochomůrka či Nesmrtelná teta. Nechápu proč se ve svých 80 letech ještě nuceně snaží o nemožné - uvádět rádoby zábavný pořád pro kutily, kterých je na obrazovce přebytek a její snaha (či možná touha po penězích či zviditelnění se?) je tedy naprosto zbytečná.(30.6.2011)