poster

Odstřelovač: Reloaded

 • český

  Sniper 4

 • Jihoafrická republika

  Sniper: Reloaded

 • slovenský

  Sniper 4

Akční / Drama / Thriller

Jihoafrická republika, 2011, 88 min

Režie:

Claudio Fäh

Scénář:

John Fasano

Producenti:

Claudio Fäh, David Wicht

Střih:

William Flicker

Scénografie:

Shane Bunce

Kostýmy:

Maria Hofmeyr
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MartinezZ
  **

  Oproti původnímu Sniperovi hodně "levné" a spíše mi to připomínalo nějakou béčkovou hru. Hlavní postava je takřka nezranitelná, ačkoliv je zasypávána střelami a je na volném prostranství, nezničitelný mariňák. Nepřátelé jsou bez mozku a nabíhají na porážku jak dobytek, dokonce aniž by stříleli. Příběh i dialogy až směsné. ~~~ Jedinými plusy je tak částečné propojení s prvním dílem, alespoň trochu profesionálně se chovající Billy Zane (jestli to jako laik můžu posoudit) a záběry přírody. ~~~ To je ale dost málo. Původní Sniper je lepší a příroda v dokumentárních filmech také. Jedna je málo, čisté dvě už moc -> 1,5*.(25.4.2011)

 • Johnny.ARN
  **

  Jednotku som videl asi pred sto rokmi, ďalšie pokračovania mi ušli. Od tohto som čakal akciu, mrtvých negrov, krásne zbrane a techniky maskovania. Dostal som akurát tak rýchlo odsýpajúci dej, dve nemasné, neslané akcie, v ktorých nebolo dokopy nič poriadne ukázané, a z očakávaní sa vyplnili akurát tak mrtvy negri. Zane s fúzami a ako šedá eminencia v pozadí ma nenadchol, čo je ma tiež sklamalo. Škoda, ale upadá to. 2 z 5(27.5.2014)

 • Dubro
  ***

  V čase môjho hodnotenia mal Sniper: Reločosi až 53 spotených percent. Je záhadou, kde toto šedivé a úplne priemerné skoroakčné béčko nabralo tie 3 percentá. Celý tento ťažký nezmysel má dej jednoduchší ako pesnička od Ricka Aestlyho. A len tak na okraj, mňa osobne mister Chad Miško Collins s tým jeho plechovým xischtom nepresvedčil, že má niečo spoločné s vojakom, nie to ešte so sniperom. 50% zo súcitu a s nočným videním.(31.5.2011)

 • kaylin
  **

  Je to trochu zbytečně nastavovaná akční kaše, ale je docela fajn, že se pořád vychází z toho původního. Vrací se Billy Zane, i když kvůli němu na to rozhodně nekoukejte. I když je na plakátu jako první, prostoru tu má strašně málo. Příběh se točí kolem syna původního odstřelovače a nutno říct, že se celkem potatil. To se podepsalo i a neoriginalitě příběhu, kterému chybí silné momenty.(18.9.2014)

 • klida
  ****

  Nic jsem o tom nevěděl, jen mě zaujal název, protože takovýdle věci já mam prostě rád. Je to mix krásnejch záběrů zvířat a africký krajiny jak z National Geographic s tím, co už jsme viděli stokrát někde jinde, trošku namíchaný s videoherním světem, ve kterym hlavy vybuchujou o sto šest, místy o sto sedm, kde pro logiku a reálnost není místo, což se mi na tom líbí ze všeho nejvíc. Nejvíc jsem si užil záběr na zlomený brejle. "What, they've got a town named after the chick from Star Trek?"(14.4.2011)

 • - Natáčelo se výhradně v oblastech jižní Afriky. (Conspi)

 • - Plukovník Jäger (Richard Sammel) by podľa nášivky na uniforme mal patriť k nemeckému Bundeswehru. Používa však vzor uniformy, ktorý Bundeswehr nepoužíva. Vo filme používajú rovnaký vzor africkí vojaci. (koba)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace