poster

Odstřelovač: Reloaded

 • český

  Sniper 4

 • Jihoafrická republika

  Sniper: Reloaded

 • slovenský

  Sniper 4

Akční / Drama / Thriller

Jihoafrická republika, 2011, 88 min

Režie:

Claudio Fäh

Scénář:

John Fasano

Producenti:

Claudio Fäh, David Wicht

Střih:

William Flicker

Scénografie:

Shane Bunce
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MartinezZ
  **

  Oproti původnímu Sniperovi hodně "levné" a spíše mi to připomínalo nějakou béčkovou hru. Hlavní postava je takřka nezranitelná, ačkoliv je zasypávána střelami a je na volném prostranství, nezničitelný mariňák. Nepřátelé jsou bez mozku a nabíhají na porážku jak dobytek, dokonce aniž by stříleli. Příběh i dialogy až směsné. ~~~ Jedinými plusy je tak částečné propojení s prvním dílem, alespoň trochu profesionálně se chovající Billy Zane (jestli to jako laik můžu posoudit) a záběry přírody. ~~~ To je ale dost málo. Původní Sniper je lepší a příroda v dokumentárních filmech také. Jedna je málo, čisté dvě už moc -> 1,5*.(25.4.2011)

 • Malarkey
  ***

  Akce jak z nějaké počítačové hry. Akce, která je jiná, než jaké akce normálně jsou, ale pořád je docela dost zajímavá. Odstřelovač mě dokázal bavit a Billy Zane opět ukázal, že může být dobrý akční hráč na poli akčních filmů. To, že občas něco bylo nedomyšlený, ani neřeším. Furt je to béčko jako sviňa a scéna, kde sniper prostřelí jednoho Kongana skrz na skrz až mu utrhne tělo a po chvíli pak dalšího střelí asi 6ti ranami, než ho vůbec zabije, mě tak vůbec nerozhodila.(9.7.2012)

 • Thomassi
  ***

  Další pokračování sniperského hitu, už čtvrté. Tom Berenger zde už nehraje, zato sledujeme sniperskou epizodu jeho syna někde v Kongu. Přiznám se, že jsem čekal hrozný film, plný blbostí a naprosto nudný. Ono to ale zase tak špatné nebylo. Místami to mělo dobrou atmosféru a závěrečný souboj byl skvěle natočený. Chvílemi mi to sice připadalo, jako kdybych sledoval dokument stanice National Geographic, ale na nedostatek akce si nemohu stěžovat. Jen je skutečně vidět, že se jedná o video film, který má k dokonalosti daleko. Nicméně já se u něj bavil, protože odstřelovačský filmy mám rád. Dokonce se mi zde líbil i Billy Zane, takže celková spokojenost.(24.6.2011)

 • mzss1
  **

  Dalo by se říci, že je toto čtvrté pokračování. Už jen tím, že zde hraje herec Chad Michael Collins postavu Brandona Becketta, či syna známého a profesionálního odstřelovače Thomase Becketta. Objveví se zde i Billy Zane, který zde hraje postavu Richarda Millera jako v prvním díle, avšak zde už je Miller o dost zkušenější odstřelovač, který zaučí Brandona později. No, nějak jsem se rozepsal k hercům. Takže úvod je celkem slabý, táhne se to, až do osudové akce, kdy Brandon přijde o všechny členy svého týmu, který zlikviduje záhadný a zřejmě profesionální odstřelovač. Toto zabíjení je pro mě velkým a určitě největším kladem filmu. Pak se film utopí do mírné nudy. Píšu mírné, protože i některé neakční scény zaujmou, ale jen trochu. On ten příběh není špatný, jen by měl být výrazně spracován, aby se divák moc nenudil, což se bohužel moc nepovedlo. Ke konci asi ta slabší poslední dvacetiminutovka je zde velká akce a ta mě naprosto zaujala. Hodně střílení sniperem a i obyčejné střílení. Odstřelovačskou akci ke konci filmu hodně předvedl Miller. I konečné rozuzlení bylo celkem dobré, ale mě štvalo, že příběh byl dost nevýrazně spracován, potenciál měl, bohužel ale dosti nevyužití. Ta rádoby politická tahanice mě nebavila. Mohlo zde být více akce a lepší scénář. Hudba zde ani nebyla, ale nebyla moc potřebná. No, škoda, že se to nevyrovanlo prvním dvěma dílům. Ale zase to bylo o dost lepší než mizerná trojka. Takže doupravit scénář, výšit akční scény, vylepšit příběh a hned by to bylo na podobné úrovni prvních dvou filmů. Takhle je to podprůměrný film. 40% = **(22.6.2013)

 • klida
  ****

  Nic jsem o tom nevěděl, jen mě zaujal název, protože takovýdle věci já mam prostě rád. Je to mix krásnejch záběrů zvířat a africký krajiny jak z National Geographic s tím, co už jsme viděli stokrát někde jinde, trošku namíchaný s videoherním světem, ve kterym hlavy vybuchujou o sto šest, místy o sto sedm, kde pro logiku a reálnost není místo, což se mi na tom líbí ze všeho nejvíc. Nejvíc jsem si užil záběr na zlomený brejle. "What, they've got a town named after the chick from Star Trek?"(14.4.2011)

 • - Plukovník Jäger (Richard Sammel) by podľa nášivky na uniforme mal patriť k nemeckému Bundeswehru. Používa však vzor uniformy, ktorý Bundeswehr nepoužíva. Vo filme používajú rovnaký vzor africkí vojaci. (koba)

 • - Natáčelo se výhradně v oblastech jižní Afriky. (Conspi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace