Reklama

Reklama

Odstřelovač: Reloaded

Trailer

Seržant Brandon Beckett (Chad Michael Collins), syn známého snipera Thomase Becketta, pracuje v amerických mírových sborech v Demokratické republice Kongo. Jednoho dne dostane rozkaz zachránit evropského farmáře, jenž uvízl uprostřed nepřátelského území povstalců. Když Beckett se svými muži přijede na farmu, přepadne je tajemný sniper a jeho útok přežije pouze zraněný seržant. S pomocí otcova bývalého chráněnce, instruktora odstřelovačů Richarda Millera(Billy Zane), se musí Beckett naučit myslet jako sniper a vypátrat vraha dříve, než se vrátí a dokončí svou práci. A také odhalit vůdce spiknutí, který dal rozkaz vyhladit Beckettův tým. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (34)

mzss1 

všechny recenze uživatele

Dalo by se říci, že je toto čtvrté pokračování. Už jen tím, že zde hraje herec Chad Michael Collins postavu Brandona Becketta, či syna známého a profesionálního odstřelovače Thomase Becketta. Objveví se zde i Billy Zane, který zde hraje postavu Richarda Millera jako v prvním díle, avšak zde už je Miller o dost zkušenější odstřelovač, který zaučí Brandona později. No, nějak jsem se rozepsal k hercům. Takže úvod je celkem slabý, táhne se to, až do osudové akce, kdy Brandon přijde o všechny členy svého týmu, který zlikviduje záhadný a zřejmě profesionální odstřelovač. Toto zabíjení je pro mě velkým a určitě největším kladem filmu. Pak se film utopí do mírné nudy. Píšu mírné, protože i některé neakční scény zaujmou, ale jen trochu. On ten příběh není špatný, jen by měl být výrazně spracován, aby se divák moc nenudil, což se bohužel moc nepovedlo. Ke konci asi ta slabší poslední dvacetiminutovka je zde velká akce a ta mě naprosto zaujala. Hodně střílení sniperem a i obyčejné střílení. Odstřelovačskou akci ke konci filmu hodně předvedl Miller. I konečné rozuzlení bylo celkem dobré, ale mě štvalo, že příběh byl dost nevýrazně spracován, potenciál měl, bohužel ale dosti nevyužití. Ta rádoby politická tahanice mě nebavila. Mohlo zde být více akce a lepší scénář. Hudba zde ani nebyla, ale nebyla moc potřebná. No, škoda, že se to nevyrovanlo prvním dvěma dílům. Ale zase to bylo o dost lepší než mizerná trojka. Takže doupravit scénář, výšit akční scény, vylepšit příběh a hned by to bylo na podobné úrovni prvních dvou filmů. Takhle je to podprůměrný film. 40% = ** ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Akce jak z nějaké počítačové hry. Akce, která je jiná, než jaké akce normálně jsou, ale pořád je docela dost zajímavá. Odstřelovač mě dokázal bavit a Billy Zane opět ukázal, že může být dobrý akční hráč na poli akčních filmů. To, že občas něco bylo nedomyšlený, ani neřeším. Furt je to béčko jako sviňa a scéna, kde sniper prostřelí jednoho Kongana skrz na skrz až mu utrhne tělo a po chvíli pak dalšího střelí asi 6ti ranami, než ho vůbec zabije, mě tak vůbec nerozhodila. ()

Reklama

verbal 

všechny recenze uživatele

Na to, že byl tento Snajpr lacině odmaštěný v Jaru, zanechal mou pokožku hebkou a bez větších dermatologických změn. A výraznější alergickou reakci kupodivu nevyvolal ani olysalý Bily Zejn, jehož herecká kariéra beznadějně klesla ke dnu spolu s Cameronovým parníčkem. Kluci s dlouhými hlavněmi hezky redukují populační explozi v Kongu, až se jim zahřívají jejich teflonové kulky, což nijak neurazilo mé vytříbené umělecké cítění a artový vkus, tudíž se klidně podívám i na Sniper: Revolution. ()

MartinezZ 

všechny recenze uživatele

Oproti původnímu Sniperovi hodně "levné" a spíše mi to připomínalo nějakou béčkovou hru. Hlavní postava je takřka nezranitelná, ačkoliv je zasypávána střelami a je na volném prostranství, nezničitelný mariňák. Nepřátelé jsou bez mozku a nabíhají na porážku jak dobytek, dokonce aniž by stříleli. Příběh i dialogy až směsné. ~~~ Jedinými plusy je tak částečné propojení s prvním dílem, alespoň trochu profesionálně se chovající Billy Zane (jestli to jako laik můžu posoudit) a záběry přírody. ~~~ To je ale dost málo. Původní Sniper je lepší a příroda v dokumentárních filmech také. Jedna je málo, čisté dvě už moc -> 1,5*. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Je to trochu zbytečně nastavovaná akční kaše, ale je docela fajn, že se pořád vychází z toho původního. Vrací se Billy Zane, i když kvůli němu na to rozhodně nekoukejte. I když je na plakátu jako první, prostoru tu má strašně málo. Příběh se točí kolem syna původního odstřelovače a nutno říct, že se celkem potatil. To se podepsalo i a neoriginalitě příběhu, kterému chybí silné momenty. ()

Galerie (27)

Zajímavosti (2)

  • Natáčelo se výhradně v oblastech jižní Afriky. (Conspi)
  • Plukovník Jäger (Richard Sammel) by podľa nášivky na uniforme mal patriť k nemeckému Bundeswehru. Používa však vzor uniformy, ktorý Bundeswehr nepoužíva. Vo filme používajú rovnaký vzor africkí vojaci. (koba)

Reklama

Reklama