Jurský masakr

• Velká Británie The Dinosaur Project

Výprava zoologů pod vedením Jonathana Marchanta se vydává po stopách bájné africké příšery Mokele Mbembe. Jeho syn se k nim potají přidá a ukryje se ve vrtulníku, který i s celou výpravou havaruje. Brzy se ocitnou v zapomenutém pralese, kde budou bojovat o přežití nejen s dinosaury, ale i s jedním členem týmu, který chce všechnu slávu pro sebe... (TV Prima)

Prochy38

Přemýšlel jsem i o třech *, ale asi raději ne. Je to B-čko o krok dále než ostatní. Dalo se na to koukat, i když seznam nelogických záležitostí by byl jistě delší než samotný scénář. Efekty nebyly až tak katastrofální, ale místy zbytečně špatné. Když už teda používám digi, mohli by vypadat aspoň trochu reálně, ne? Nebo proč si tvůrci vymysleli své úplně originální druhy, které se těm, které známe z odborných publikací, tolik vzdálili? A jestli šlo o zmíněné mutace, přestaňme jim říkat dinosauři, ok? SPOILER: Škoda, že to nejhezčí v herecko-nehereckém obsazení umřelo tak brzo. Je to blbost, ale přežít se to dalo. Škoda, že z takového solidního nápadu nevytlačili trochu víc... A tento styl, nevím, jak se mu správně říká, prostě ruční kamerou, mi zde vůbec nevadil.. ()

bobstock

Cesta za africkou lochneskou překvapivě nabídla slušné digitální dinosaury, bohužel vše ostatní působí lascivním dojmem dvaceti pěti procentními filmovými hity. 40% ()

mosnak

Ne není to vyloženě odpad. Škoda, že se tento film bere až moc vážně. Jako komedie by to mělo větší úspěch. 23% ()

RomeroIsGod

Sympatický překvapení v mým oblíbeným FF stylu. Slabší triky, logický kiksy a nezajímavý postavy vyvažuje prostředí Afriky, několik napínavějších scén a pěkně ubíhající tempo. Lepší průměr, příště poprosíme aspoň trochu krve. 60% ()

johnymdoe

Dobrodružný film u kterého je hlavně nutné vzít za fakt takovou nesmyslnost, že dinosauři někde mohli přežít a pak je to docela zábavná podívaná. Hodný přežije, zlý zemře...dinosauři mají pěkně udělaný a mě to stačí. 50%. ()

Matli

Scénář je sice žalostnej, spíš mi to přišlo jako pilot k zajímavýmu seriálu, ale efekty (dinosauři) byly na relativně dobrý úrovni, což jsem nečekal, ale moc jich tam taky nebylo. 27% ()

Chundys

Jednu hvězdičku dávám za celkem dobrý nápad, ale pro mne jako milovníka dinosaurů, je to obrovské zklamání, je jasné, že Jurský park je jenom jeden a tam jsou dinosauři dokonalí :-). Z jiného žánru je Godzilla a ta je také bezva oproti tomuto snímku. Ještě musím zdůraznit otřesný foundfootage, díky kterému jsem myslel, že to každou chvilku vypnu a o postavách ani nemluvím!!! ()

M.Myers

Film o dinosaurech téměř bez dinosaurů a se samejma debilama v obsazení. Ještě horší je, že těm dementům se tady dává hodně prostoru aby se projevili, hrozný... Jedna hvězda za pár hezkých lokací a těch pár záběrů s Dinosaurama. ()

Romeo5 odpad!

Spoustu mrtvých míst kterou produkce zaplnila nápovědou pro diváky jako například "nevidím,padáme atd" Už zmíněné klišé jsem neregistroval v posledních 20 minutách ale v celém filmu a velmi špatně zahrane (neautentické) prostě směšný hnus..Zbytečné dialogy postrádající logiku jako například "tady to není bezpečné musíme jinam" (když tam to nebylo bezpečné ani pod zemí) střídali jeden druhý :) Abych nebyl zas tak přísný potvůrky se povedli a příroda ze začátku taky pěkná..přesto nemůžu dát víc než nic..Směšná slátanina bez originálního nápadu..Snad první britský film bez zásahu...fuj ()

Rockerman

Slabý odvar Jurského parku. Snaha o zvýšení dramatičnosti použitím roztřesené, dokumentární kamery tentokrát nevyšlo.. Triky jsou na úrovni roku 1993, kdy vznikl první Spielbergům trhák o dinosaurech. Nesnesitelné kecy typu: "Jsme tady v bezpečí?" nebo "Musíme pryč" a "Mám tě rád tati" a "Není to tu bezpečné " (hláška z doby, kdy je už polovina expedice sežraná dinosaury), je tady požehnaně! Takže jediná hvězda je za krásnou přírodu, která je tu k vidění a za malého Dina, coby domácího mazlíčka. ()

Rathalos

Dinosaurov zboznujem,ale v tomto filme ich bolo pomenej,nebolo to zle,ale je to len priemerna dobrodruzna zalezitost,ktoru hodnotim za tri hviezdicky...:-) ()

Ondr@932

Docelá dobré putování džunglí... Pěkné prostředí, docela dobře udělané dinosaury akorár moc nesympatické postavy. Dávám 5/10 ()

AxelWers

Film by bol možno skôr na 3*, ale hodnotenie zráža prakticky žiadne napätie a slabá akcia. Exteriéry fajn, dinosaury ujdú, found footage tiež môžem, ale celé to bolo akési nezáživné a mdlé. ()

Likan7

Představte si scénu. Kluka chce sežrat dinosaurus, v poslední vteřině tam vtrhne zvukař a takovym tim velkým mikrofonem jak drží nad záběrem dinosaura majzne. Pak řekne něco ve smyslu:"zachraňte se, tohle je za Dejva" a rozběhne se za nimi. Tim mikrofonem mezi tím likviduje ty minisaury jak v nějaký videohře z devadesátek a by se pak dostal do jejich doupěte, kde se na něho vrhnou všichni najednou, střih. Vidíte ve finále prdajls a přitom se smějete, jestli nejste zhulený. Takový pocit tenhle film vyvolá a tahle scéna přesně snímek definuje. Bohužel s rozdílem, že většinou film není vtipný a už vůbec ne nějak akční nebo dobrodružný. Na nedělní odpoledne k práci asi dobrý, pokud ho ale budete sledovat na 100%, tak vás bude bolet hlava, a to nejen kvůli roztěkaný kameře. ()