Reklama

Reklama

První liga 3: Zpátky do druhé ligy

  • USA Major League: Back to the Minors (více)
Trailer

Obsahy(1)

Co uděláte, když se stanete novým manažerem druholigového baseballového mužstva? Je jenom jedna rada: modlete se, aby pršelo!!! Gus Cantrel (Scott Bakula) dospěl ke svému poslednímu hodu. Jeho letní hvězda pohasla a kariéra hráče je u konce. Ale dříve, než si pustil poslední sprchu po utkání, jeho starý přítel Roger Dorn (Corbin Bernsen), majitel prvoligového hvězdného týmu Minnesota Twins, přišel s nabídkou. Potřebuje trenéra pro svůj farmářský tým z Jižní Karoliny. A protože Gus potřebuje nový džob, ochotně přijímá, aniž tuší, co ho čeká. Banda nešiků a lenochodů, která na něj v Karolině čeká se totiž řídí heslem: „Chybovati je lidské..." (Warner Home Video CZ)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (29)

Marek1991 

všechny recenze uživatele

Ďalšia príjemná oddychovka, ktorá však pôsobí stále ako z 80. rokov a vyzerá ako posledný pokus vycucať z tejto série nejaké peniaze. Napriek tomu, že to nebolo ono, malo to klišé a už som sa toľko nezabával, stále to má isté čaro, ktoré aj z pre mňa hnusného športu robí zábavu, niektoré hlášky totiž ušli. ()

Paldiny 

všechny recenze uživatele

Skôr cesta do druhej ligy, ale dalo sa to čakať. Hráči profi ligy sa tejto sezóny nezúčastnili a cítiť to. Cíti to mančaft, komentátor aj diváci na štadióne. A tých pár navrátilcov (Woodoo Man, pošahaný aziat) boli tiež v minulosti iba šašovia, preto ich opakovaný vtip stráca na už i tak nízkej váhe. Zápasy bez iskry a okrem nich sa na plátne moc toho neudeje. Chýbajú vedľajšie línie, tie ktoré by dovolili nakuknúť dnu, na chvíľu odpútať od hry, zdramatizovať dianie, aké stavia na jednoduchej zápletke konfrontácie prvoligistu s druholigistom. Lenže, čo keď ich od seba neodlíšite a nemehlá, maximálne tí priemerní Vám prídu v oboch táboroch na nerozoznanie. Aj napriek tomu film neurazí, občas rozosmeje a miestami prekvapí taktickými pokynmi. Nič ale nemení na fakte, že natočený byť nemusel. ()

Reklama

Z0oMb3E 

všechny recenze uživatele

Úplne zbytočné pokračovanie... Opäť jeden z tích filmov pri ktorých platí, že môžeš byť socka, krivý, starý či manták si tak isto Američan a keď niečo chceš tak to dosiahneš. Kľudne nech proti tebe stojí aj majster sveta. Film má s predošlými filmami spoločnú len tému, a pár hercov. Vtip a ľahkosť sa niekde vytratila. Kamenný výraz ostáva počas celého filmu. Ani jeden vydarený fór ani jedna pamätná hláška nič, len silenie. ()

OG_Swifty 

všechny recenze uživatele

Posledni film trilogie Major League, ktery na ty predchozi dva filmy moc nenavazuje, byl poslednim hrebickem do rakve filmu o baseballu. Z major league se presuneme do 3xA ligy a sledujeme cmelaky, farmu Minnesoty Twins. Prvni vec, co zaujme, je absence nejvetsich hvezd predchozich dvou filmu a fakt, ze tam hraje ruzny hrace rada skoro az padesatniku, coz se nam tvurci snazi prodat jako naprosto normalni. Ano, neni to MLB - ale ani v triple A zadny duchodci nehrajou.. Opicak Bakula mi prisel zprvu nesympaticka nahrada Charlieho Sheena, nicmene jsem si na nej pomerne rychle zvyknul a a pak si uzival jeho slovni prestrelky s konkurentem - managerem Twins, Jeffersonem ze Zenaty se Zavazky. Ten byl vlastne asi highlight celyho filmu - jasne, byl prestrelenej a posahanej, ale mozna 2-3x jsem se i usmal. Zaporak z Twins na ty stereotypni zaporaky z prvnich dvou filmu nemel vubec nic a sebranka luzru od Cmelaku taky nebyla buhvico. Nastesti si ale tvurci filmu na nic nehrali a vubec se s budovanim postav nijak nemazali, coz v tomhle pripade filmu jen prospelo. Prostor tam dostanou asi 3 lidi - a to bohate stacilo. Luzri okamzite zacnou vyhravat a pak nasleduje dvojzapas s Twins, po nemz film skonci. Hodina a pul akorat, film rozhodne nenadchne, ale ve finale to nebylo takovy zklamani jako byl ten kvalitativni skok z prvniho filmu na druhy. Slaby 3* ()

Stinger78 

všechny recenze uživatele

Český název by měl být spíš Zpátky do krajského přeboru... Opět film na téma Barcelona přijela hrát do Horní Dolní a samozřejmě že i díky výbornému výkonu místního vejpitky, kterého před výkopem tahají z výčepu od zvětralé desítky, Barcelonu porazí. S předcházejícími díly to má společného pouze Rogera Dorna, Taku Tanaku, Harryho Doyla a Pedra Cerrana, který byl naprosto nevyužitý. Zbytečný film. Hvězdička jen za pár hlášek... ()

Galerie (17)

Zajímavosti (2)

  • Corbin Bernsen a Dennis Haysbert jsou jediní herci, kteří se objevili i v předchozích dvou dílech. (=woody=)
  • Natáčelo se v Jižní Karolíně, konkrétně v Charlestonu a dále v Minneapolisu v USA. (reich)

Reklama

Reklama