Zátah: Vykoupení

• Česko Zátah (více)

Speciální policejní komando má za úkol proniknout do přísně střeženého domu a zneškodnit šéfa gangu. Tým je však brzy prozrazen a zbytek nájemníků stojí před jednoduchou volbou. Když se nepřidají na policejní stranu, budou už navždy bydlet zadarmo... Rama je mladý policista, který je povolán do nebezpečné akce. V chudinské čtvrti Jakarty je bytový dům, jehož horní patro obývá nebezpečný zločinec Tama Riyadi. Svůj dům pronajímá dalším zločincům, kteří mu ochotně slouží, žijí tam však i obyčejní lidé. Rama společně s dalšími asi dvaceti kolegy má za úkol nepozorovaně vniknout do domu a Tamu zlikvidovat, případně zajmout. Není to snadný úkol, dům je pomocí kamerového systému zcela pod zločincovou kontrolou. Když Tama zjistí, že mu do objektu vstoupili policisté, vyhlásí domovním rozhlasem, že každý, kdo pomůže zabít nezvané hosty, má od něj doživotní bydlení zadarmo. To je velké lákadlo, takže se rozpoutá velmi krutý boj na život a na smrt... (TV Prima)

skodisn

K tomu se nedá říct nic jiného, než je to porno plné kopanců, pěstí a krve. Klasická arkáda, ale s naprosto skvělou akcí. Pro milovníky nekonečných rvaček je to to pravé. Věřím, že tento film si nenajde pochopení u všech lidí, ale pro ty co milují tenhle žánr bude naprosto skvělej. ()

czema

Říkám dělate si srandu? Tenhle film vás donutí koukat od začátku až do konce :D. Akce celých 101 min. Ikdyž konečný souboj iko uwaise s yayan ruhian (doufám že sem to napsal správně) mě po nějakých 2 minutách přestal bavit,protože to byl až nehorázně dlouhý souboj bez konce. Ale jinak takový film který jsem už dlouho neviděl a těším se i na Berandal(to bude randál). za mě 5* ()

RomanT

Hop, hop a další level. Útočníci nabíhali organizovaně jeden po druhém jako na spartakiádě. Bez game controlleru se mi ke konci už klížily oči. ()

Thomak

Totální náser!! Lepší akčňák sem dloouho neviděl!! Autorům se bůhvíjak podařilo našroubovat lehkej závan příběhu na nulovou zápletku a prostě, parádně natočená jízda!! Aneb kolik srandy se dá užít v jednom věžáku, kde na každym patře číhá slušná porce masakru. ()

jjjerry

Zklamání. Čekal jsem něco ve stylu Tropa de Elite. Bohužel jsem dostal něco, co bych spíš nazval "herní video" swat týmu na schodišti občas proložený přehnaným až nekonečně nudným kung-fu. Žádný hlubší příběh, žádná hudba co by to dokreslila. Ne tohle mně nestačí. Na yotube bych našel možná lepší herní video co by mě dostalo víc =) ()

MaxQ69

Nefalšovaná nadupadná akční bomba. Souboje jsou opravdu úžasné a fascinující. Být k tomu lepší příběh a méně laciní herci, byla by to pecka hodná obodování 10/10. Navíc je tenhle akčňák jako nízkorozpočtový skutečně obdivuhodný. ()

universal

Tak tohle byla vysloveně pánská záležitost, něco na způsob "i muži mají své dny". Trochu stereotypní, ale bavil jsem se. Účel to splnilo. 8/10 Podej mi tu sekeru! ()

wray

K tomuto filmu som sa dostal tak ze vraj - z tohoto vykradli Dredda. Dredd sa mi v podstate pacil, a Serbuan Maut ma odo mna rovnake hodnotenie. Co sa vykradania tyka - nemam ten pocit. Je to podobne, ale zaroven je tam velmi vela odlisneho, kazdy film ma svoje "vlastne" prvky. Ale k veci - Serbuan Maut. Je to azijske, a tu ich kulturu tam citit. Nastastie to nie je hnane do krajnosti, a tak je to pozeratelne aj pre zapadneho divaka. Nema to az taky rozpocet na efekty a akcne sceny, ale tak zachrania to sceny bojove - ako sa na azijsky film patri. Oplati sa pozriet? Myslim ze ano. ci uz pred, po, alebo bez Dredda... ()

Erico

Pro mě největší překvapení roku 2011, jeden z nej akčních filmů co jsem viděl za poslední dobu. Raid prostě kašle na nějaký příbeh a vybaluje jednu bitku za druhou. Silat vypadá ve filmu naprosto úžasně, a konečně nějaká změna oproti klasickým či kung fu mlátičkám. Navíc mě teď ani nenapadá v čem jsem naposled viděl takle dobrou choreografii soubojů. ()

sanovicka

Je to proste Indonezia. Mačety lietaju krv strieka aj s pustenou tepnou sa dokaze tipek byt jak dabel.Kapanek prehnane ale v celku napinave adrenalinove. Ušlo to. ()

gpx

Mortal Kombat v paneláku, jehož hlavní slabinou je stopáž. Zhruba po hodině filmu už to sledování masakru nevinných sandokanů začne člověka nudit. ()

marekspanel

Napětí od prvních minut, velmi realistické, drsné, originální. U některých momentů mi prostě málem vystřelili chlupy z těla. Pro fanouška akčních, bojových a stealth záležitostí absolutní orgasmus. Bojové schopnosti hlavního hrdiny nejsou sice až tak rozsáhlé, ale z jeho energie by se dala udělat elektrárna :D Velkým kladem je neznáme prostředí, neamerický styl, neznámí herci, past v příběhu a celková gradace napětí a akce. Nemám co dodat, možná jen zažít po hodině a půl zase dýchat. Od dvojky už podobný zážitek ale nečekám.. ()

JackStrange

Aneb jak strčit celé Avengery a ostatní americké "akční" "filmy" do kapsy. Našlapané přestřelky a souboje na blízko jsou natolik dobré, že si člověk ani nevšimne že se většina padouchů i klaďasů chová jako by s potížemi absolvovali speciální školu. Příběh možná není žádný skvost, ale rozhodně neurazí. Indonésie má ode mě velký potlesk ve stoje. 90% ()

pan_ponozka

Chvilemi nudne, opakujici se a jakoby bez chuti po necem novem. Choreograficky namakane, ale anatomicky neproveditelne/neprezivota schopne (c). ()

Maraboy

No jako že akční snímky moc nemusím tak tohle je akce s velkým A od začátku do konce ! Skvělá akce a přehlídka bojového umění Pencak Silat v podání Iko Uwaise, ta práce s nožem kde všude cáká krev ( a tou se vůbec nešetří) úplně jak Old Boy kříženej Ipemanem kde v chodbě vymlátí partičku nadrženejch zabijáků. Skvělá práce s kamerou,napětí od začátku filmu až do konce (bál jsem se že ty titulky budou taky tak stejně akční). Jen bych asi vytkl že některé ty boje jsou zbytečně zdlouhavé a snaží se o epičnost ; viz : záverečný souboj s Mad Dogem vs dva bratři ,půl hodinová bitka u který sem asi 3x zývl pro mě zbytečně moc dlouhá,ale pro milovníky bojového umění to bude pastva pro oči. Na Indonésii velice slušnej Áčkovej Akčňák. ()

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

11.01.2022

Čtvrtí Expendables našli hlavního záporáka

Čtvrtí Expendables našli hlavního záporáka

27.10.2021

Čtyřka Expendables už je téměř hotová, a tak nyní na veřejnost prosákla informace už i o tom, kdo nakonec ve filmu ztvární hlavního záporáka. Proti týmu vedenému Sylvesterem Stallonem a Jasonem… (více)

Režisér Raidu a Tom Hardy míří na Netflix

Režisér Raidu a Tom Hardy míří na Netflix

20.02.2021

Nadějná režisérka a drsný akční komiks

Nadějná režisérka a drsný akční komiks

03.06.2020

Victoria Mahoney má za sebou jeden celovečerní film a pár seriálových epizod, jejím dosavadním kariérním vrcholem tak byla režisérka druhého štábu na Star Wars: Vzestup Skywalkera. Nyní ale dostane… (více)